Sowieso boeiende verhalen van Sinttalk. Ik ben zelf meer van de podcast en dan is 'De Grote Sinterklaaspodcast' van Bas van de Brink ook echt een aanrader. Spreekt zo ongeveer dezelfde mensen (die jongen van Sinttalk deed het eerst samen met hem) en daar zitten ontzettend mooie en leuke anekdotes tussen. En ook wel pijnlijke verhalen over de tijd van het begin van commerciële tv en de overgang van Bram naar Stefan (met name achter de schermen). En mooie visies op het sinterklaasfeest.quote:Op donderdag 11 december 2025 09:09 schreef Writersright het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Interessant interview met een kijkje achter de schermen met Erik en Maarten, hoe zoiets geregeld wordt en ze het ervaarden.
Weer erg gelachen dit jaar, met name om de tweelingbroer van Wierd Duk bij Speculasies.quote:Op maandag 12 januari 2026 13:56 schreef Writersright het volgende:
De Machiavelliprijs 2025 is toegekend aan het NTR-programma Het Sinterklaasjournaal. Dat heeft het bestuur van de Stichting Machiavelli bekend gemaakt. De prijs wordt jaarlijks toegekend voor een opmerkelijke prestatie op het gebied van publieke communicatie.
De makers van Het Sinterklaasjournaal zijn de jury zeer erkentelijk voor het toekennen van de Machiavelliprijs en de waardering die daaruit spreekt voor hun werk in de afgelopen 25 jaar. Enkele woorden uit het juryrapport: ‘[i]Scherp, humorvol én met een uitzonderlijke maatschappelijke sensitiviteit, beweegt Het Sinterklaasjournaal zich op het snijvlak van traditie en verandering, altijd met een eigenzinnige en verrassende invulling.’ [/i]
Wat?
Dat is een beetje het nadeel van je mening baseren op de onderbuik van het boze internet in plaats van bij de doelgroep.quote:Op maandag 12 januari 2026 14:54 schreef DrDentz het volgende:
"al 25 jaar een vaste en verbindende waarde is in de Nederlandse samenleving"
Huh, het enige waar ik het Sinterklaasjournaal van ken is dat het ieder jaar voor ophef zorgt, het verbindt niet echt
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |