Ik dacht hetzelfde. K en J moesten eerder ook in de Borgjes. Nu moeten de kinderen eraan geloven.quote:Op donderdag 20 november 2025 22:02 schreef Hyacinth het volgende:
De kids van MB moesten ook weer geld binnenhalen
Wat naar voor jou 🫂quote:Op donderdag 20 november 2025 22:00 schreef Shuri het volgende:
Ik heb wat narigheid in mijn privesfeer en heb nog niet de podcast kunnen luisteren, maar wel hier wat bij gelezen. Fijn dat Annemarie niet wegkwam met haar standaard kwebbelverhaal. Ze durfde niet naar Eva Jinek, maar kreeg wel Tim Hofman op haar nek (en ik moet om zulke karma wel wat gniffelen 🤭). Morgen ga ik luisteren.
Door die 30000 per maand lachen ze iedereen uitquote:Op donderdag 20 november 2025 22:13 schreef Cattolica het volgende:
AM en M gaan samen naar de podcast kijken. Zullen er samen ongetwijfeld hartelijk om moeten gaan lachen bij een rood wijntje en morgen gewoon weer "lachend naar de bank". M is nét zo geïnvesteerd in deze business als z'n vrouw, anders zou je toch horendol worden van dag in dag uit die telefoon in je gezicht of, nog erger, in die van je jonge/kleine dochters.
Ik vind Iris echt zo iemand waar je ver uit de buurt bij moet blijvenquote:Op donderdag 20 november 2025 22:28 schreef Lovelii2026 het volgende:
[..]
Ik luisterde vandaag haar podcast met Iris en vond het heel opvallend dat ze noemde dat Iris altijd vrij snel een preek geeft over Michelle . Heb het idee dat zijnzoch verheven voelt boven Michelle en dat het een heel ongezonde vriendschap is
Sterkte!quote:Op donderdag 20 november 2025 22:00 schreef Shuri het volgende:
Ik heb wat narigheid in mijn privesfeer en heb nog niet de podcast kunnen luisteren, maar wel hier wat bij gelezen. Fijn dat Annemarie niet wegkwam met haar standaard kwebbelverhaal. Ze durfde niet naar Eva Jinek, maar kreeg wel Tim Hofman op haar nek (en ik moet om zulke karma wel wat gniffelen 🤭). Morgen ga ik luisteren.
Ze was er vorige week al uit toch?quote:Op donderdag 20 november 2025 23:05 schreef Overrozen14 het volgende:
Am is ook uit de top 60 met haar boek
Tja. Natuurlijk best gek dat ze wel in eerste instantie zo´n artikel/interview met AM plaatsen. Zonder gedegen vooronderzoek.quote:Op donderdag 20 november 2025 23:02 schreef Tarantelle het volgende:
Reactie van het AD vond ik wel goed trouwens. Mooi dat ze zo reageerden.
Dat was ze vorige week toch al?quote:Op donderdag 20 november 2025 23:05 schreef Overrozen14 het volgende:
Am is ook uit de top 60 met haar boek
Ik denk een korte reactie, slachtofferrol en de lieve mensen zijn met meer. En morgen full speed over op die boekhandeltripjes. En verder verwacht ik dat ze het eerst laat rusten. Kan ook niet anders omdat ze niks wil of kan veranderen. ‘De kinderen vinden het leuk’ dat soort opmerkingen tussendoor en verder vooral een charme-offensief met veel ‘oh gekke ik, ik doe ook maar wat’.quote:Op donderdag 20 november 2025 23:06 schreef proud_mami het volgende:
Ben benieuwd naar de volgende story/stories van AM. Zal ze erop reageren, of is ze ‘te druk’ ivm de signeer sessies? Of zal ze alleen reacties van haar volgers posten die het voor haar opnemen?
Ik weet het echt niet. Wat denken jullie?
Het lijkt ook alsof ze haar posts onder haar abonnement heeft gedeactiveerd of zelfs verwijderd want daar staat nu niets meer.quote:Op donderdag 20 november 2025 22:32 schreef Overrozen14 het volgende:
De eerste 1000 volgers zijn al weg bij AM. In de middag had ze er 97.4
Die voelt zich echt slecht hoor! Zij staat dit weekend in het middelpunt terwijl ze nu natuurlijk eigenlijk zou willen onderduiken. Vind het wel heel sneu voor de kids..zeker die op de middelbare schoolquote:Op donderdag 20 november 2025 23:41 schreef poohenzo het volgende:
Duurt wel lang vanavond voordat AM met een lacherige reaktie komt over hoe verkeerd Tim het allemaal ziet … of zou ze toch geschrokken zijn?
Al vanaf het begin dat ze naast haar schoenen ging lopen kon ze weten dat dit een keer ging 'backfiren' en de kinderen daar dan ook van zouden horen. Elke dag, elke ochtend weer, koos ze er opnieuw voor om er toch mee door te gaan. Nog ruim voor de geboorte van Lot ging ze al veel te ver en inmiddels zijn we 5 (?) jaar verder en ze/het is alleen maar erger geworden. Het was niet de vraag of, maar wanneer ze het deksel op de neus zou krijgen.quote:Op donderdag 20 november 2025 23:52 schreef Lampje88 het volgende:
[..]
Die voelt zich echt slecht hoor! Zij staat dit weekend in het middelpunt terwijl ze nu natuurlijk eigenlijk zou willen onderduiken. Vind het wel heel sneu voor de kids..zeker die op de middelbare school
Ze zegt zojuist trots op het interview te zijn en nog niet alle reacties te willen lezen, maar wat ze tot nu toe heeft gezien is positief. Niets om ons over te verbazen, ben ik bang.quote:Op donderdag 20 november 2025 23:41 schreef poohenzo het volgende:
Duurt wel lang vanavond voordat AM met een lacherige reaktie komt over hoe verkeerd Tim het allemaal ziet … of zou ze toch geschrokken zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |