Neequote:Op maandag 17 november 2025 10:20 schreef alopio het volgende:
Van Bronckhorst is de ideale kandidaat. Netjes, welbespraakt, iedereen mag hem. Als clubtrainer moet je hem geen lange termijn visie neer laten zetten of vragen iets te ontwikkelen, maar als bondscoach is dat helemaal niet nodig. In feite gaat het er daar alleen om dat je de 3 weken van een toernooi goed speelt.
Is een people manager die al die ego’s wel aan boord kan houden. Doet niks spectaculairs qua spel maar ook geen gekke dingen. Logische keuzes ook altijd wel.
Nu vind ik Schouten ook niet bijzonder, maar die echt veel liever dan De Roon.quote:
Een hoogbejaarde met een rollatorquote:
Ronald Waterreus zal een prima optie zijnquote:Op donderdag 13 november 2025 16:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wel graag een bondscoach die fatsoenlijk Nederlands kan, dus Ten Hag valt af.
Dat wordt dan in ieder geval de saaiste bondscoach die we ooit gehad hebben. Nog saaier dan Bert.quote:Op donderdag 13 november 2025 18:27 schreef SebbeSwensje het volgende:
Peter Bosz lijkt me zeker een goede kandidaat, maar ik ga er als wildcard toch nog even Alex Pastoor ingooien.
Zou me niks verbazen als ze gewoon voor Reiziger gaan. Hef de KNVB dan ook maar gewoon op trouwens.quote:
Commissie Mijnals komt weer gluren.quote:Op zondag 23 november 2025 11:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Zou me niks verbazen als ze gewoon voor Reiziger gaan. Hef de KNVB dan ook maar gewoon op trouwens.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |