Nou niet elk team zal dat hebben gezegd.quote:Op donderdag 13 november 2025 09:16 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Zou er een team bij zitten die die ambitie niet heeft denk je? 2030 is zo’n horizon. Typisch iets voor een ‘5-jarenplan’. In jaar 1 regelmatig in de punten, in jaar 2 meedoen om podiums, in jaar 3 races winnen en in jaar 4 en 5 meedoen om de titel.
https://media.toyota.co.u(...)eils-2002-contender/quote:“I think our main target for next year will be to learn, and to try to gain respect within the F1 paddock,” says Andersson. “We want to be a team that at the end of next year everybody will say, ‘They came, and we think they did a reasonable job.’ That’s my target for the first year.”
Het probleem van Aston Martin is dat het geld wordt weggegooid aan een coureur van zijn papa WK moet worden ook al kan hij dat helemaal niet. En als papa toegeeft is het team ook zo weg, tenzij Aramco ineens alle aandelen overneemt.quote:Aston Martin heeft het geld wel, maar ook die zien wel in dat 5 jaar tekort is.
Dat valt toch wel mee, er zit ook een wereldkampioen in een auto, punt is dat geld alleen niet zaligmakend is, het gaat erom hoe je het uitgeeft en ik denk dat ze met Newey wel een sterke troef hebben om volgend jaar een stuk beter voor de dag te komen.quote:Op donderdag 13 november 2025 14:13 schreef Sabata het volgende:
[..]
Het probleem van Aston Martin is dat het geld wordt weggegooid aan een coureur van zijn papa WK moet worden ook al kan hij dat helemaal niet. En als papa toegeeft is het team ook zo weg, tenzij Aramco ineens alle aandelen overneemt.
Gezien hoorquote:Op donderdag 13 november 2025 16:24 schreef greysbones het volgende:
[ x ]
aangezien de grootste fan van Perez hem niet post (@:TheStigsDutchCousin ) doe ik het maar
Ghost carquote:Op donderdag 13 november 2025 18:50 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ziet er best wel vet uit die blacked out Ferrari waar Perez in reed
[ afbeelding ]
Op zich is het sowieso logisch dat die gap ontstaat specifiek in deze pitlane. Wat Verstappen hier goed deed is de auto alvast schuin zetten voor een goede launch.quote:Op vrijdag 14 november 2025 12:40 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Bijna kwijt binnen 200 meter, dat dan weer wel.
Kan me ook goed voorstellen dat je iets meer afstand houd want er is geen ruimte om uit te wijken als het voor je mis gaat.quote:Op vrijdag 14 november 2025 12:53 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Op zich is het sowieso logisch dat die gap ontstaat specifiek in deze pitlane. Wat Verstappen hier goed deed is de auto alvast schuin zetten voor een goede launch.
Vervolgens komt Esteban achter hem aan maar die kan logischerwijs niet echt pushen met één een auto voor zich, en twee weinig grip en een smalle doorgang. Dus pit uit komt de gap ongeveer op een seconde en die lijkt zo te blijven totdat ze de staart van de pack bereiken
vind ik ook jaquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:18 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Top, want strategie is ook onderdeel van het racen
Volgens mij hier wel eens gezegd, maar mijn vrouw kwam hem eens tegen bij Mercedes in het trappenhuis, en moest ff wachten om langs hem te kunnen, omdat hij met een schoonmaakster stond te praten, vroeg hoe het ging met haar en haar gezin enzo.quote:Op donderdag 13 november 2025 19:18 schreef greysbones het volgende:
[ x ]
erg leuk
dat hij hier aan meedeed
Renault is nooit echt fully comitted gegaan,zaten altijd haken en ogen aan. Red Bull is bijvoorbeeld als het lachertje ingestapt maar was fully comitted met geld en middelen en kijk wat het ze heeft opgeleverd. Mercedes od Ferrari zitten er ook niet half in. Renault heeft nooit echt het budget en de wil gehad om een echt topteam te zijn, het was altijd een beetje hinken op 2 gedachten. Ja vroeger wel, met die Williams Renault toen. Maar hun eigen team is nooit echt gelukt, mede omdat ze de laatste +-10 jaar toch echt de zwakste motor van het veld hebben.quote:Op donderdag 13 november 2025 12:18 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Beetje een lege huls inderdaad (Renault riep het destijds ook en wie al niet meer), maar met hun financiële resources misschien dat het ergens toe leidt.
Die powerunits goed maken kost dan ook een godsvermogen, Red Bull stapte in een tijd in dat off the shelf motoren nog redelijk goed waren en niet onbetaalbaar.quote:Op zaterdag 15 november 2025 13:28 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Renault is nooit echt fully comitted gegaan,zaten altijd haken en ogen aan. Red Bull is bijvoorbeeld als het lachertje ingestapt maar was fully comitted met geld en middelen en kijk wat het ze heeft opgeleverd. Mercedes od Ferrari zitten er ook niet half in. Renault heeft nooit echt het budget en de wil gehad om een echt topteam te zijn, het was altijd een beetje hinken op 2 gedachten. Ja vroeger wel, met die Williams Renault toen. Maar hun eigen team is nooit echt gelukt, mede omdat ze de laatste +-10 jaar toch echt de zwakste motor van het veld hebben.
Ah, ik vroeg me al af of er geen zou zijn van deze race.quote:Op zondag 16 november 2025 14:01 schreef LTVDK het volgende:
Duurde even deze week, maar hij is er
Bekijk deze YouTube-video
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |