CGA is een kleurenscherm.quote:Op dinsdag 11 november 2025 18:42 schreef Chandler het volgende:
Ik had rond 1994 zelf ook al een computer met wel een 105MB harddisk en groene, niet oranje CGA scherm.
Klopt, ik zat even fout, het beeldscherm voor CGA aan dan.quote:
Tudududuuuuuuuuuu kggggggggggggggggggggggggggquote:Op woensdag 12 november 2025 11:35 schreef Tengkorak het volgende:
En dan dat gekras van dat modem en maar hopen op verbinding ...... stress momentje
Even een geniet momentje:quote:Op woensdag 12 november 2025 17:12 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Tudududuuuuuuuuuu kgggggggggggggggggggggggggg
Ik woonde ver buiten het dorp, sowieso geen kabel. Heb nog tot ruim 2004 ingebeld en daarna zijn we verhuisd.quote:Op dinsdag 11 november 2025 13:14 schreef D. het volgende:
Maart 2000 was toch geen inbellen meer? Volgens mij hadden we in ‘97 kabel
Zo herkenbaar, denk dat mijn vader daar nog wel bergen van heeft liggen... die bewaard alles!quote:Op woensdag 12 november 2025 17:16 schreef Eightyone het volgende:
Schattig, dit soort boekjes (dit jaar gezien op een vlooienmarkt).
[ afbeelding ]
Ouders die geen ISDN willenquote:Op woensdag 12 november 2025 18:21 schreef _Arual_ het volgende:
Ik woonde ver buiten het dorp, sowieso geen kabel. Heb nog tot ruim 2004 ingebeld en daarna zijn we verhuisd.
Ik mocht een uurtje per week inbellen anders waren we telefonisch niet bereikbaar.
Geweldig apparaat! Er was zelfs een schaakprogramma die in de 1K geheugen pastequote:Op woensdag 12 november 2025 11:40 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik had de voorganger daarvan: de Sinclair ZX81 en speelde via de TV het spel Pong.
#bejaarde
Hier heeft responsive design in de mid 10's (ja, iets voorbij het in de OP genoemde tijdframe) niet veel goeds gedaan voor het ontwerpplezier. Opeens moest je site op elke schermgrootte mee rekken, van heel groot tot piepklein.quote:Op woensdag 12 november 2025 18:47 schreef MadMaster het volgende:
[ afbeelding ]
Met de opkomst van tools als Dreamweaver e.d. was de lol er wel van af en sindsdien hou ik me nog maar beperkt bezig met webdesign…
Dat was in 1999 ook onze eerste provider idd.quote:Op dinsdag 11 november 2025 15:11 schreef Eightyone het volgende:
Rond de millenniumwisseling zaten er steeds van die cd's in de tv-gids, om internet uit te proberen.
CompuServe?
Broer van m'n boezemvriend had op een bepaald moment een ZX81, WOWquote:Op woensdag 12 november 2025 06:52 schreef Chandler het volgende:
[..]
Wat een tijd hé.
Mijn vader begon met een ZX Spectrum... heb ik ook wel eens achter gezeten... ook de C64 hebben we in huis gehad maar weinig mee gedaan... pas toen de 8088 kwam hadden we een echte computer in huis!
Idd heel veel programmeren, boeken halen bij de bieb en je computernetwerk bevragen (vrienden)
| 1 2 | 10 PRINT "HALLO R1" 20 GOTO 10 |
Het verhaal gaat altijd rond dat Google aan de mensen van Yahoo werd aangeboden voor een paar miljoen. Yahoo heeft dat niet gedaan indertijd.....quote:Op dinsdag 11 november 2025 22:25 schreef -Sigaartje het volgende:
Ik heb er nog steeds een posttraumatische stress-stoornis van overgehouden van de telefoonrekeningen die binnenkwamen. Heb dus meegemaakt toen internet kwam. Dat was op het werk. Op zich vond ik het niet zo bijzonder, omdat er toen daarvoor ook al bankbetalingen met een computerconnectie werden gedaan. Wat toen wel bijzonder was is dat collega's (ik niet) porno begonnen te kijken op het werk, want thuis was er nog geen internet.
Ik herinner me nog Gopher. Maar Yahoo was de Google van toen. Wat er gebeurd is met Yahoo, geen idee, maar ik herinner me de verhalen nog dat de twee oprichters op hun werk bleven slapen tijdens het programmeren van Yahoo. Ze zijn inmiddels miljardair. Twee studienerdjes waren het toen.
Het is nog steeds ook een zoekmachine, maar wel een onvolledige.quote:Op maandag 17 november 2025 04:48 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Het verhaal gaat altijd rond dat Google aan de mensen van Yahoo werd aangeboden voor een paar miljoen. Yahoo heeft dat niet gedaan indertijd.....
Yahoo bestaat nog wel, meer een nieuws site volgens mij,,,
quote:Op dinsdag 11 november 2025 13:21 schreef Eightyone het volgende:
Ik belde tot vroeg in 2001 nog in, tot de kosten voor telefoontikken zo hoog werden dat het niet meer ging.
Najaar 2000 had ik in korte tijd én internetfora ontdekt, én internetradio ontdekt (Dancenet), én m'n eerste website geupload. Zo'n Tripodnet-geval.
Ik had meerdere best uitgebreide tripod websites gemaakt over hobby's en interesses e.d. Leuk met plaatjes, opmaak en menuutjes enzo. CSS bestond nog niet echt dus alles met tabellen enzo. Maar ik had ook 1 website zonder enige opmaak met gewoon zwart op wit het woordje ''tieten'' en een tellertje. Dus was echt by far m'n meest bezochte websitequote:Op dinsdag 11 november 2025 13:21 schreef Eightyone het volgende:
Ik belde tot vroeg in 2001 nog in, tot de kosten voor telefoontikken zo hoog werden dat het niet meer ging.
Najaar 2000 had ik in korte tijd én internetfora ontdekt, én internetradio ontdekt (Dancenet), én m'n eerste website geupload. Zo'n Tripodnet-geval.
Ik was echt fan van Metallica toen. Ik heb het toen een hele tijd niet meer geluisterd en zelf mijn fan page bij tripod omgebouwd tot een soort anti Metallica pagina. Tegenwoordig luister ik het af en toe wel weer maar het blijft een beetje steken.quote:Op dinsdag 11 november 2025 15:28 schreef junkiesietze het volgende:
Ik weet nog dat ik met mijn ouders op vakantie was in griekenland en ik elke dag de krant wilde halen omdat Napster midden in de strijd met Metallica zat.
Grokster, was een programma om napster weer werkend te krijgen maar te connecten op een andere server.
Toen kwam Kazaa, limewire, morpheus, bearshare, etc
Mijn eerste HTML pagina op expage(bestaat niet meer helaas)
suprnova torrent site was ook vaak in het nieuws.
Ik kwam in aanraking met FXP boards, FTP's hackenfantastische tijd!
Nieuwsgroepen begreep ik toen echt geen reet van, dat kwam later pas met FTD.
Mijn eerste echte website, ik was toen 17 ofzo, ging over wiet.quote:Op maandag 17 november 2025 10:10 schreef borbit het volgende:
[..]
[..]
Ik had meerdere best uitgebreide tripod websites gemaakt over hobby's en interesses e.d. Leuk met plaatjes, opmaak en menuutjes enzo. CSS bestond nog niet echt dus alles met tabellen enzo. Maar ik had ook 1 website zonder enige opmaak met gewoon zwart op wit het woordje ''tieten'' en een tellertje. Dus was echt by far m'n meest bezochte website![]()
Over simpele oude sites gesproken, deze doet het nog steeds, alleen het rood/groene geknipper is nieuwquote:Op maandag 17 november 2025 10:10 schreef borbit het volgende:
[..]
[..]
Ik had meerdere best uitgebreide tripod websites gemaakt over hobby's en interesses e.d. Leuk met plaatjes, opmaak en menuutjes enzo. CSS bestond nog niet echt dus alles met tabellen enzo. Maar ik had ook 1 website zonder enige opmaak met gewoon zwart op wit het woordje ''tieten'' en een tellertje. Dus was echt by far m'n meest bezochte website![]()
En de helft van die bezoekers op je website was je gewoon zelf.quote:Op maandag 17 november 2025 10:35 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Flag counters op je zelfgemaakte websites en helemaal verbaasd en trots zijn als er iemand uit India of Colombia ofzo op je site heeft gekeken
Ongeveer net zoveel aan het web toevoegend als www.kanariepiet.com (die er in 1999 al was, en ik nog geruime tijd als startpagina heb gebruikt omdat 'ie zo lekker snel laadde).quote:Op maandag 17 november 2025 10:10 schreef borbit het volgende:
[..]
[..]
Ik had meerdere best uitgebreide tripod websites gemaakt over hobby's en interesses e.d. Leuk met plaatjes, opmaak en menuutjes enzo. CSS bestond nog niet echt dus alles met tabellen enzo. Maar ik had ook 1 website zonder enige opmaak met gewoon zwart op wit het woordje ''tieten'' en een tellertje. Dus was echt by far m'n meest bezochte website![]()
Nog een tijdsbeeld, gelukkig ooit gescreenshot: 2 Unlimited World Of Techno (en nee, dit was er níet een van mezelf).quote:Op maandag 17 november 2025 10:48 schreef Domnivoor het volgende:
Mijn gratis Tripod-site van 25 jaar geleden is nog steeds online. Het geeft een mooi beeld van die tijd.
Mijn favo nummer van hen is nogsteeds: "I disappear" Dat is het nummer wat het hele napster balletje deed rollen...quote:Op maandag 17 november 2025 10:20 schreef borbit het volgende:
[..]
Ik was echt fan van Metallica toen. Ik heb het toen een hele tijd niet meer geluisterd en zelf mijn fan page bij tripod omgebouwd tot een soort anti Metallica pagina. Tegenwoordig luister ik het af en toe wel weer maar het blijft een beetje steken.
Herkenbaar. Kon echt uren naar die Nedstat counters kijken.quote:Op maandag 17 november 2025 10:35 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Flag counters op je zelfgemaakte websites en helemaal verbaasd en trots zijn als er iemand uit India of Colombia ofzo op je site heeft gekeken
Ik vooral naar de middenperiode, al doet de door mij geposte content in dit topic anders vermoeden.quote:Op dinsdag 18 november 2025 12:30 schreef -Deluzion- het volgende:
Nu is dat gevoel verdwenen. Internet is veranderd, en helaas heeft het de mensheid in veel opzichten negatief beïnvloed. Soms verlang ik echt terug naar de tijd voorr internet, of in ieder geval naar de onschuldige beginjaren.
Kon veel eerder ook al, er waren genoeg online games waarbij je met mensen van over de hele wereld kon communiceren.quote:Op dinsdag 18 november 2025 12:30 schreef -Deluzion- het volgende:
Later, in 2004, kwam World of Warcraft. Ook dat was iets ongekends, in contact komen met mensen uit Scandinavië, Finland overal vandaan.
Graphic design is my passionquote:Op maandag 17 november 2025 11:00 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Nog een tijdsbeeld, gelukkig ooit gescreenshot: 2 Unlimited World Of Techno (en nee, dit was er níet een van mezelf).
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Ik was actief op Kazaa (Napster was net voor mijn tijd, denk ik). en heb zo ongelofelijk veel muziek ontdekt die ik daarvoor niet kende. Ik gebruik nog wel eens Winamp met de lokale MP3s die ik heb, omdat er nog altijd nummers of artiesten zijn die niet aanwezig zijn op Spotify.quote:Op woensdag 19 november 2025 13:39 schreef Eightyone het volgende:
Voor Spotify was dit nog een paar jaar een populaire manier om muziek te vinden.
[ afbeelding ]
+/- 2012 liet ik regelmatig Total Recorder lopen bij het luisteren naar zo'n lijstje. Wat mij betreft had het mogen blijven.
Maar goed, ik heb nog steeds het liefst door mensen gemaakte playlists, als het om het vinden van muziek gaat. En deze groep lijkt inmiddels sterk in de minderheid. Naast dat Spotify op een gegeven moment alle aandacht weg trok. Aan het einde heeft 22Tracks nog geprobeerd het concept daar in te bedden.
Soulseek gebruik ik nog steeds.quote:Op woensdag 19 november 2025 20:01 schreef Eightyone het volgende:
Ik begon ooit met Audiogalaxy, ging verder met Kazaa Lite, en daarna met Soulseek.
Mp3's worden anno nu met Wacup afgespeeld, maar dat is hetzelfde als Winamp. Maar dan (onzichtbaar) doorontwikkeld.
https://getwacup.com/
Vroeger? Dat is voor mij gisteren.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |