Vooral dat Valente eigenlijk elke keer makkelijk overeind blijft als het een tempo omhoog gaat, sterker nog; daar gaat hij behoorlijk goed op. Groot verschil met Veerkutje.quote:Op woensdag 19 november 2025 11:09 schreef Scrummie het volgende:
Ik neem die dagopname voor lief hoor, Valente is beter dan Veerman, en gaat volgend jaar op het WK schitteren.
Idd, razendsnelle ontwikkeling. Leuk om te zien.quote:Op woensdag 19 november 2025 11:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral dat Valente eigenlijk elke keer makkelijk overeind blijft als het een tempo omhoog gaat, sterker nog; daar gaat hij behoorlijk goed op. Groot verschil met Veerkutje.
Extra knap omdat het over een speler gaat die twee jaar terug nog tegen Dordrecht en co. speelde.
Het is lastig vergelijken, Veerman voegt aanvallend meer toe en dat is waar Valente nog wel flink tekort komt in zijn rol. Maar verder is Valente al een betere speler, omdat hij veel eenvoudiger het vuile werk opknapt en ook prima in de duels kan komen. Toch tamelijk essentieel tegenwoordig voor een spelverdeler.quote:Op woensdag 19 november 2025 11:08 schreef Caland het volgende:
Dat de top van Valente waarschijnlijk hoger ligt dan leuke eredivisievoetballer Veerman lijkt me evident, als je alleen al de groei van de afgelopen jaren ziet bij hem. Volgens mij doet niemand alsof eerstgenoemde nu al beter is.
Hij mag het wel even wat langer laten zien natuurlijk, zou niet het eerste talent zijn dat na een stormachtig begin wegvalt.quote:Op woensdag 19 november 2025 11:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het is lastig vergelijken, Veerman voegt aanvallend meer toe en dat is waar Valente nog wel flink tekort komt in zijn rol. Maar verder is Valente al een betere speler, omdat hij veel eenvoudiger het vuile werk opknapt en ook prima in de duels kan komen. Toch tamelijk essentieel tegenwoordig voor een spelverdeler.
Kwaliteiten rond de zestien is eigenlijk het enige waar ik Valente nog echt tekort zie komen om uiteindelijk een serieuze stap omhoog te maken. Al het andere heeft ie wel.
Een heel seizoen fit en redelijk constant blijven is ook al een stap uiteraard.quote:Op woensdag 19 november 2025 11:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij mag het wel even wat langer laten zien natuurlijk, zou niet het eerste talent zijn dat na een stormachtig begin wegvalt.
Enige kans voor hem is dat hij meegaat als 26e man bijvoorbeeld. Koeman heeft nogal wat smaken op het middenveld maar ook wat beperkingen.quote:Op woensdag 19 november 2025 11:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het is lastig vergelijken, Veerman voegt aanvallend meer toe en dat is waar Valente nog wel flink tekort komt in zijn rol. Maar verder is Valente al een betere speler, omdat hij veel eenvoudiger het vuile werk opknapt en ook prima in de duels kan komen. Toch tamelijk essentieel tegenwoordig voor een spelverdeler.
Kwaliteiten rond de zestien is eigenlijk het enige waar ik Valente nog echt tekort zie komen om uiteindelijk een serieuze stap omhoog te maken. Al het andere heeft ie wel.
Zover kijken die aandeelhouders niet vooruit. Die willen de huidige situatie handhaven en anders niks.quote:Op woensdag 19 november 2025 12:35 schreef Vis1980 het volgende:
Ik snap echt geen reet van de situatie rondom De Kuip. Wat gaan de aandeelhouders bijvoorbeeld doen als Feyenoord in een nieuw stadion gaat spelen?
Huilen.quote:Op woensdag 19 november 2025 12:35 schreef Vis1980 het volgende:
Ik snap echt geen reet van de situatie rondom De Kuip. Wat gaan de aandeelhouders bijvoorbeeld doen als Feyenoord in een nieuw stadion gaat spelen?
Valente is juist de enige Feyenoorder (en Eredivisie speler…) die wat mij betreft mee zou kunnen op een WK. Alhoewel Timber en Weghorst ook wel mee gaan denk ik.quote:Op woensdag 19 november 2025 12:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Enige kans voor hem is dat hij meegaat als 26e man bijvoorbeeld. Koeman heeft nogal wat smaken op het middenveld maar ook wat beperkingen.
Als creatieve 10 kan je daar Gakpo, Simons, Kluivert neerzetten. Als lopende middenvelders Gravenberch en Reijnders, Timber?, als spelmaker heb je dan wel alleen Frenkie. Daar wil je misschien dan wel Veerman/Schouten voor hebben als back-up. En een echte stofzuiger heb je ook niet.
Maar zowel Veerman als Schouten (en eigenlijk met name de eerste; want die spelen in een vergelijkbare rol) presteren in de ED aanzienlijk beter. 3 doelpuntenbijdrages tegen 12 met een wedstrijd minder. Hoe kan je dan Valente meenemen en Veerman thuislaten als ze een soortgelijk profiel hebben?quote:Op woensdag 19 november 2025 13:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Schouten en met name Veerman komen bewezen tekort op dat niveautje hoger.
Veerman is gewogen en te licht bevonden.quote:Op woensdag 19 november 2025 14:02 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Maar zowel Veerman als Schouten (en eigenlijk met name de eerste; want die spelen in een vergelijkbare rol) presteren in de ED aanzienlijk beter. 3 doelpuntenbijdrages tegen 12 met een wedstrijd minder. Hoe kan je dan Valente meenemen en Veerman thuislaten als ze een soortgelijk profiel hebben?
Het is helemaal niet relevant hoe ze in de Eredivisie presteren. Je wil toch de spelers die de meeste meerwaarde hebben voor het Nederlands Elftal? Daar speel je tegen andere tegenstanders en met andere medespelers dan bij je club in de Eredivisie.quote:Op woensdag 19 november 2025 14:02 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Maar zowel Veerman als Schouten (en eigenlijk met name de eerste; want die spelen in een vergelijkbare rol) presteren in de ED aanzienlijk beter. 3 doelpuntenbijdrages tegen 12 met een wedstrijd minder. Hoe kan je dan Valente meenemen en Veerman thuislaten als ze een soortgelijk profiel hebben?
Niet relevant? Pardon? Wat is dan nog wel relevant als de manier waarop je voetbalt en presteert in je eigen competitie 'niet relevant' is.quote:Op woensdag 19 november 2025 14:14 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het is helemaal niet relevant hoe ze in de Eredivisie presteren. Je wil toch de spelers die de meeste meerwaarde hebben voor het Nederlands Elftal? Daar speel je tegen andere tegenstanders en met andere medespelers dan bij je club in de Eredivisie.
Ben ik ook met je eens hoor. Maar nogmaals: hij is in de Eredivisie op vrijwel elk vlak (aantoonbaar, lees: statistisch) beter dan Valente. Wat zegt dat over Valente dan?quote:Op woensdag 19 november 2025 14:11 schreef bbuddybb het volgende:
[..]
Veerman is gewogen en te licht bevonden.
Doelpuntenbijdrage in de Eredivisie is ook het enige wat Veerman aantoonbaar beter doet dan Valente (lol)quote:Op woensdag 19 november 2025 14:14 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het is helemaal niet relevant hoe ze in de Eredivisie presteren. Je wil toch de spelers die de meeste meerwaarde hebben voor het Nederlands Elftal? Daar speel je tegen andere tegenstanders en met andere medespelers dan bij je club in de Eredivisie.
Als Koeman vindt dat Valente beter aansluit op wat hij nodig heeft bij het NL Elftal is elke andere overweging irrelevant. Hij heeft Valente nu van dichtbij kunnen bekijken en dus een goed beeld van wat hij kan.quote:Op woensdag 19 november 2025 14:25 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Niet relevant? Pardon? Wat is dan nog wel relevant als de manier waarop je voetbalt en presteert in je eigen competitie 'niet relevant' is.
Kijk, Veerman is zogenaamd te slecht. Maar staat momenteel in de Eredivisie nog een behoorlijke stukje boven Valente. Ik denk dat je met moeite een statistiek kunt vinden waarin Valente beter is. Het enige wat hij mee heeft is zijn leeftijd, maar daar heb je niks aan op een WK. De Ligt was op 19-jarige leeftijd ook beter dan nu (26 jaar), dus die garantie heb je natuurlijk ook niet.
[..]
Ben ik ook met je eens hoor. Maar nogmaals: hij is in de Eredivisie op vrijwel elk vlak (aantoonbaar, lees: statistisch) beter dan Valente. Wat zegt dat over Valente dan?
Dat is waar. De vraag is natuurlijk of Koeman dat eerste ook daadwerkelijk vind. Het zou ook kunnen zijn dat hij Valente in ieder geval wil 'claimen' voor de toekomst.quote:Op woensdag 19 november 2025 14:31 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Als Koeman vindt dat Valente beter aansluit op wat hij nodig heeft bij het NL Elftal is elke andere overweging irrelevant. Hij heeft Valente nu van dichtbij kunnen bekijken en dus een goed beeld van wat hij kan.
Enige uitzondering is problemen met fitheid of wedstrijdritme.
Dat laatste zal best. Ik vind dat Valente ook nog wel één of twee stappen moet maken om mee te kunnen in het Nederlands elftal, zelfs als reserve. Reijnders, Gravenberch en de Jong spelen bij de beste clubs van de wereld, en Simons, Wieffer en Kluivert spelen normaal in de basis van de PL. Zelfs Timber, die ik bij Feyenoord minder vind dan Valente momenteel, heeft voor Oranje meer nuttige specifieke kwaliteiten.quote:Op woensdag 19 november 2025 14:35 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Dat is waar. De vraag is natuurlijk of Koeman dat eerste ook daadwerkelijk vind. Het zou ook kunnen zijn dat hij Valente in ieder geval wil 'claimen' voor de toekomst.
We zijn ook inmiddels een club waar spelers liever naartoe gaan dan andere eredivisieclubsquote:Op woensdag 19 november 2025 12:10 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Hoe dan ook bijzonder dat je een speler van dit niveau tamelijk probleemloos kunt oppikken bij Groningen. Normaal ben je altijd te laat bij dit soort spelers. Wat dat betreft hebben we geluk dat het mentaliteitsknopje relatief laat bij hem om ging, en dat zijn aanvallende statistieken nooit uitzonderlijk waren. Daardoor is ie pas relatief laat op de radar gekomen.
Ik zeg toch al dat het wat vroeg is. Maar Veerman zakt zodra de tegenstanders beter dan Twente zijn steevast door het ijs. Valente lijkt vooralsnog (nogmaals, zeer vroeg om te bepalen) nog lang zijn plafond niet bereikt te hebben.quote:Op woensdag 19 november 2025 11:00 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Je moet gewoon vooral even je emotie/clubvoorkeur uitschakelen en kiezen wat het beste is. In de groep, kwalitatief en in de specifieke rol waarin je de speler in kwestie dan gaat gebruiken.
Zo'n Valente is leuk (en natuurlijk is is het lekker voetballen bij 3-0 voor en 11 Litouwers die al op de knieën liggen), maar de statistieken in de competitie spreken natuurlijk in het voordeel van Veerman. Tel daar een stukje ervaring bij op en ik zou wel weten wie ik mee zou nemen. En dat staat nog even los van het feit dat beide spelers waarschijnlijk sowieso nauwelijks een rol van betekenis gaan spelen.
Zo'n Valente is een redelijke speler hoor, maar beter dan Veerman (op dit moment)? Nee, absoluut niet. En als je dan bedenkt dat hij een half jaar geleden zogenaamd nog niet goed genoeg was voor U-21 en nu maar met het 'grote' Oranje mee moet. Laten we even normaal doen hoorIk snap dat mensen zeggen dat Veerman kansen heeft gehad en dat de rek er wel uit is, maar als je gaat beweren dat Valente op dit moment in de tijd beter is dan Veerman dan ben je ook rijp voor een dagopname of 2.
Edit: Veerman met 1 wedstrijd minder gespeeld betrokken bij 12 doelpunten (in 11 wedstrijden). Valente in 12 wedstrijden bij 3 doelpunten.
Valente zit er wel grotendeels bij om te claimen denk ik. Hij viel goed in, maar wel tegen Litouwen. Groot talent verder, maar mag eerst nog wel wat meters maken. Met name als het gaat om goals en assists.quote:Op woensdag 19 november 2025 14:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat laatste zal best. Ik vind dat Valente ook nog wel één of twee stappen moet maken om mee te kunnen in het Nederlands elftal, zelfs als reserve. Reijnders, Gravenberch en de Jong spelen bij de beste clubs van de wereld, en Simons, Wieffer en Kluivert spelen normaal in de basis van de PL. Zelfs Timber, die ik bij Feyenoord minder vind dan Valente momenteel, heeft voor Oranje meer nuttige specifieke kwaliteiten.
Maar op dit pad geef ik hem wel een serieuze kans aan te haken voor het WK.
Van Veerman weten we wat je aan hem hebt in Oranje: weinig.quote:Op woensdag 19 november 2025 14:25 schreef Solispolar het volgende:
[..]
[..]
Ben ik ook met je eens hoor. Maar nogmaals: hij is in de Eredivisie op vrijwel elk vlak (aantoonbaar, lees: statistisch) beter dan Valente. Wat zegt dat over Valente dan?
Wat een dom npc papegaai gepraat.quote:Op woensdag 19 november 2025 16:30 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ik zeg toch al dat het wat vroeg is. Maar Veerman zakt zodra de tegenstanders beter dan Twente zijn steevast door het ijs. Valente lijkt vooralsnog (nogmaals, zeer vroeg om te bepalen) nog lang zijn plafond niet bereikt te hebben.
PSVCL die anderen van papegaai npc gepraat beschuldigtquote:Op woensdag 19 november 2025 20:56 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Wat een dom npc papegaai gepraat.
Was tegen Leverkussen, Napoli een van de beste. Tegen Arsenal 3 jaar terug in de EL motm. Tegen Dortmund motm. Tegen Feyenoord de laatste jaren de beste middenvelder.
Heeft PSV aan 2 titels geholpen , de 3e komt eraan.
En Valente???
Jarenlang zo goed en zo succesvol, maar speelt nog steeds in de Eredivisie en is ondertussen ook al afgetest door Koetje.quote:Op woensdag 19 november 2025 20:56 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Wat een dom npc papegaai gepraat.
Was tegen Leverkussen, Napoli een van de beste. Tegen Arsenal 3 jaar terug in de EL motm. Tegen Dortmund motm. Tegen Feyenoord de laatste jaren de beste middenvelder.
Heeft PSV aan 2 titels geholpen , de 3e komt eraan.
En Valente???
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |