Wel dik!quote:Op maandag 10 november 2025 19:53 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ze is niet dik. Maar ze moet ook geen achterlijke shirtjes aandoen waarbij ze maar 1 knoopje dichtdoet waardoor je haar buik beter ziet, die heeft wel een rolletje maar ze is zeker niet dik.
Dan is het wel veel denk ik. Elk weekend in elke stad wel meer dan 1 gok ik voor dat soort dingen. Maar het lijkt er op dat er toch wel iemand gaat winnen die ik liever zonder winst zie vertrekken. Zijn allemaal niet leukquote:
je bent zellufquote:Op maandag 10 november 2025 20:00 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Wel dik!![]()
En ze praat traag. Dat ook.
ja daar ga ik van uit. 1 dag tot het hele jaarquote:Op maandag 10 november 2025 19:57 schreef schetterklep het volgende:
[..]
Weet ook niet wat ze met hechtenis bedoelen. Is dat ook als je 1 nacht moet blijven voor dronkenschap enzo?
Ieder zijn mening dan maar weer en dat traag praten is fokking irritant.quote:Op maandag 10 november 2025 20:00 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Wel dik!![]()
En ze praat traag. Dat ook.
had statistiek van CBSquote:
dan is die extra stem voor Floris ook raarquote:Op maandag 10 november 2025 20:05 schreef ChocoFan het volgende:
Oeh, misscien mogen ze allemaal wel de finale spelen
Van af 6 December ook uitzending op Zaterdag, zelfde tijdquote:Op maandag 10 november 2025 20:05 schreef Dotteke het volgende:
Wat was trouwens het nieuws vanmorgen om 9 uur over de bondgenoten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |