Je mist toch een type BNR-presentator, he?quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:18 schreef Scorpion_17 het volgende:
De Wikipediaradio van Isabelle staat me na 2 weken wel n beetje tegen
Ik ga daar heel goed op, net als bij Under The Pressure.quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:18 schreef DrMarten het volgende:
Dit laatste rustige stuk had ook wel overgeslagen mogen worden. Nu duurt het nummer echt te lang
quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Je mist toch een type BNR-presentator, he?
Ikbheb wel meer populaire bands in die categorie. Muse en Foo Fighters horen daar ook wel bij. Prima op radio op de achtergrond, maar meer hoeft ook niet.quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:17 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat is wel een beetje hoe ik Yungblud beleef ja.
Pearl Jam - Blackquote:Op vrijdag 7 november 2025 12:36 schreef DecoAoreste het volgende:
Vraag van de dag: Wat is jullie minst favoriete plaat die alle anderen briljant lijken te vinden?
Geen November Rain?quote:
Het rijtje Kink artiesten die heel erg hit or miss zijn wat betreft hun nummers is eigenlijk best groot.quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:18 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik vind Yungblud wat dat betreft inmiddels aardig in de Twenty One Pilots categorie vallen. Een paar platen zijn echt wel tof, maar de rest kan me niet voldoende boeien.
Waarom luister je eigenlijk naar de Kink 1500 dan? Oprechte vraagquote:Op vrijdag 7 november 2025 13:21 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Ikbheb wel meer populaire bands in die categorie. Muse en Foo Fighters horen daar ook wel bij. Prima op radio op de achtergrond, maar meer hoeft ook niet.
Omdat er genoeg overblijft wat ik wel heel erg goed vind of waar ik me zelfs fan van durf te noemen, die je op andere zenders niet tegenkomt.quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:24 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Waarom luister je eigenlijk naar de Kink 1500 dan? Oprechte vraag
En welke muziek vind je wel heel goed (binnen of buiten deze lijst)?
Ook wel een beetje wanstaltig ja, maar die specifieke GnR is in de loop van de tijd hier wel gegroeid. In tegenstelling tot gedrochten als Welcome to the Jungle en Paradise Cityquote:
Ik heb een ontzettend dubbel gevoel bij die hoge notering van The Gathering.quote:
Ik vind het bij deze juist totaal niet vervelend dat het een lang nummer. In tegenstelling tot de (voor mij) langdradige ellende van Pink Floyd.quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:35 schreef Redefine het volgende:
Deze Metallica heeft een paar goede stukjes, maar het meeste meh.
Pink Floyd is een deel wel echt te lang ja. Maar One vind ik alsnog niet beter.quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:36 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Ik vind het bij deze juist totaal niet vervelend dat het een lang nummer. In tegenstelling tot de (voor mij) langdradige ellende van Pink Floyd.
Dat zijn allemaal bands die voor Kink onvoldoende onder de noemer van Alternative Rock vallen en daarom niet of nauwelijks op de playlist staan zeker?quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:35 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ik heb een ontzettend dubbel gevoel bij die hoge notering van The Gathering.
Leuk dat het zo goed scoort, geen slecht nummer en zeker geen slechte artiest, maar ondertussen staat er in deze lijst geen Nightwish, geen Epica, geen Delain, geen After Forever, geen Lacuna Coil.
Zal er bij mij ook mee te.maken hebben dat ik Anneke een tof mens vind. Nu paar keer live gezien ook en blijft goed.quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:35 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ik heb een ontzettend dubbel gevoel bij die hoge notering van The Gathering.
Leuk dat het zo goed scoort, geen slecht nummer en zeker geen slechte artiest, maar ondertussen staat er in deze lijst geen Nightwish, geen Epica, geen Delain, geen After Forever, geen Lacuna Coil. Die vind ik toch stuk voor stuk veel beter.
Nightwish, Epica en Delain staan wel op de keuzelijst. Sinds deze week hebben we geleerd dat Nightwish eerst ook gewoon in de lijst stond.quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:37 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Dat zijn allemaal bands die voor Kink onvoldoende onder de noemer van Alternative Rock vallen en daarom niet of nauwelijks op de playlist staan zeker?
Blijft toch wel gek dat The Gathering en WT zo hoog staan, maar dat een mastodont als Nightwish dan volledig ontbreekt...
Symfonische metal/gothic metal (Eftelingmetal vind ik ook een leuke geuzennaam die hier vaak gebruikt wordt), maar er is altijd wat discussie of je dat wel of geen metal mag noemen. Het is in ieder geval alternatief en je zou het met een beetje goede wil rock kunnen noemen.quote:Op vrijdag 7 november 2025 13:37 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Dat zijn allemaal bands die voor Kink onvoldoende onder de noemer van Alternative Rock vallen en daarom niet of nauwelijks op de playlist staan zeker?
Blijft toch wel gek dat The Gathering en WT zo hoog staan, maar dat een mastodont als Nightwish dan volledig ontbreekt...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |