Meer is ook niet nodig als je geen smerige zweetbeer bent en gewoon 's avonds in de douche gaat ipv 's morgens.quote:Op woensdag 5 november 2025 20:34 schreef Jahr00n het volgende:
paar keer per jaar
vind het zo'n gedoe
Iedereen zweet ‘s nachts en je bed wordt ook een bacterienest.quote:Op woensdag 5 november 2025 21:01 schreef Discombobulate het volgende:
Eén keer per maand of drie weken? Ik zweet niet in bed en ik doe ook geen vieze dingen. Van mezelf best schoon. Als ik een keer gezopen heb en gezweet heb doe ik het wel.
Een gezonde huid vernieuwt zichzelf constant waardoor er resten van huidschilfers achterblijven in bed. Ware bacterie-magneetquote:Op woensdag 5 november 2025 20:49 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Meer is ook niet nodig als je geen smerige zweetbeer bent en gewoon 's avonds in de douche gaat ipv 's morgens.
Iedereen zweet 's nachts. Gemiddeld 400ml per nachtquote:Op woensdag 5 november 2025 21:01 schreef Discombobulate het volgende:
Eén keer per maand of drie weken? Ik zweet niet in bed en ik doe ook geen vieze dingen. Van mezelf best schoon. Als ik een keer gezopen heb en gezweet heb doe ik het wel.
Wat houdt je tegen?quote:Op woensdag 5 november 2025 20:26 schreef Aberkullie het volgende:
Elke week maar zou het elke dag wel willen
Tijdens mijn studententijd ging het makkelijk tot de 6 maanden.quote:Op woensdag 5 november 2025 21:05 schreef GerryDV het volgende:
Gelukkig nog geen goorlappen hier die langer dan 3 a 4 weken er mee doen.
Goed voor de weerstand. 💪 #altijdreadyquote:Op woensdag 5 november 2025 21:19 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Een gezonde huid vernieuwt zichzelf constant waardoor er resten van huidschilfers achterblijven in bed. Ware bacterie-magneet
Droogrek... Koop een was-droogcombinatie. Met 1 knop gewassen en gedroogdquote:Op woensdag 5 november 2025 21:23 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Tijd, zin, plek op mijn droogrek
Ik doe het 1x per week op zondag omdat ik dan tijd heb. Als het geen gedoe was om alles weer in bed te leggen, de kussens in de onderslopen, de kussens in onderslopen in een kussensloop, het dekbed in een dekbedovertrek... dan zou ik het vaker doen.quote:Op woensdag 5 november 2025 20:45 schreef kwiwi het volgende:
1-2x per week. Als het niet zo'n gedoe was, zou ik elke 1-2 dagen schone lakens op bed doen
Vooral dekbed in dekbedovertrek is superkut. De rest valt wel mee.quote:Op woensdag 5 november 2025 21:26 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Ik doe het 1x per week op zondag omdat ik dan tijd heb. Als het geen gedoe was om alles weer in bed te leggen, de kussens in de onderslopen, de kussens in onderslopen in een kussensloop, het dekbed in een dekbedovertrek... dan zou ik het vaker doen.
Waarschijnlijk zijn het dan hele goede gezonde bacteriën in mijn betje, net als in Yakult, want ik ben vrijwel nooit ziek en heb een uitstekende conditie en gezondheid.quote:Op woensdag 5 november 2025 21:19 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Een gezonde huid vernieuwt zichzelf constant waardoor er resten van huidschilfers achterblijven in bed. Ware bacterie-magneet
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |