Oh, dan ben ik voor een kabinet GroenLinks, D66 en VVDquote:Op donderdag 6 november 2025 18:50 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat niet, maar dan zal de linksige VVD definitief de machtsstrijd hebben gewonnen binnen de VVD.
Laten we hopen dat het niet gebeurt, we hebben aan 1 D66 meer dan genoeg.
Je vergeet het CDA, maar het kan zomaar zijn dat je over een aantal maanden op je wenken bedient wordt.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:59 schreef Wantie het volgende:
[..]
Oh, dan ben ik voor een kabinet GroenLinks, D66 en VVD
Ik zie niet in wat daar antidemocratisch aan is.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:26 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is vooral pijnijk om te zien hoe deze vrouw bezig blijft met polariseren aan de hand van onwaarheden. De VVD geeft namelijk 'antidemocratische' krachten niet de ruimte.
Sterker nog, de PvdD is zelf een antidemocratische speler met hun autoritaire partijprogramma waar zij de overheid willen inzetten om het leven van burgers tot in de kleinst details te kunnen dicteren.
Zo wilde men zelfs een 'Ministerie voor Dieren' oprichten. Zouden Nederlanders geen leer of bont meer mogen kopen en moest plantaardig eten de norm worden in kantines van overheden, ziekenhuizen en scholen.
CDA heeft volgens mij geen moeite met over links of rechts regeren.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:00 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je vergeet het CDA, maar het kan zomaar zijn dat je over een aantal maanden op je wenken bedient wordt.
Nu komt Howard vast met een verhaal over dat dit niet letterlijk moet worden opgevat. En dat je inderdaad ziet dat de Turkse gemeenschap daar zo over denkt, en dat links dat heeft aangewakkerd blablablaquote:Op donderdag 6 november 2025 19:04 schreef Raw85 het volgende:
[ x ]
Alleen vanwege deze tweet zou je als VVD al nooit meer met deze idioot samen moeten willen werken.
Is gewoon een troll.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:21 schreef Fok-it het volgende:
Bijzonder dat FOK!-verkiezingen nooit een categorie hadden voor meest doodvermoeiende user want die had Howard glansrijk jaar op jaar gewonnen
Toch ging de VVD met hem in zee.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:04 schreef Raw85 het volgende:
[ x ]
Alleen vanwege deze tweet zou je als VVD al nooit meer met deze idioot samen moeten willen werken.
Het is dan ook een partij zonder ideologie en zonder ruggengraat. Ik ben nog steeds verbaasd dat zo’n charlatan zoals Bontenbal nog zover heeft weten te komen.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
CDA heeft volgens mij geen moeite met over links of rechts regeren.
Jouw repertoire aan woorden om medemensen te beledigen is toch gelijkwaardig aan Wilders?quote:Op donderdag 6 november 2025 19:04 schreef Raw85 het volgende:
[ x ]
Alleen vanwege deze tweet zou je als VVD al nooit meer met deze idioot samen moeten willen werken.
Als je het racisme van PVV ontkent. Dan is de kans dat je zelf racist bent wel bijzonder groot.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:55 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Kortom, je hebt geen concrete voorbeelden van al het vermeende racisme. Dat dacht ik al wel.
De PVV wil namelijk vooral de migratie en de Islam in Nederland beperken, daar is niets racistisch aan, dat is simpelweg goed beleid. Het probleem was natuurlijk dat de PVV dit zelf niet om wist te zetten in goede beleidsplannen om het waar te maken.
Gelukkig is de VVD niet zo moeilijk…quote:Op donderdag 6 november 2025 19:04 schreef Raw85 het volgende:
[ x ]
Alleen vanwege deze tweet zou je als VVD al nooit meer met deze idioot samen moeten willen werken.
Je weet het dus niet.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:43 schreef torentje het volgende:
[..]
Om welke reden deed jij laatdunkend over bijstandsgerechtigden? Was dat niet om te vervelen?
Als iemand geen religieuzen wil, dan is dat zijn goed recht en dan is hij of zij geen racist.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:54 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Als je het racisme van PVV ontkent. Dan is de kans dat je zelf racist bent wel bijzonder groot.
Ouwehand moet zich lekker met haar eigen clubje bemoeien. Er lopen nog wat beschuldigingen van grensoverschrijdend gedrag aan haar adres.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Carlson moet elke conservatief individu zich keihard van distantiëren.
En ondertussen gaat het autoritair en zeer radicaal linkse PvdD gaat lekker door met polariseren zo te zien:
[..]
Bedankt voor het bevestigen van zijn punt.quote:Op donderdag 6 november 2025 20:30 schreef torentje het volgende:
[..]
Als iemand geen religieuzen wil, dan is dat zijn goed recht en dan is hij of zij geen racist.
Misschien moet Dilan hier even aan herinnerd worden, want die lijkt nogal een verstoord beeld te hebben van extremisme in de Nederlandse politiek.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:04 schreef Raw85 het volgende:
[ x ]
Alleen vanwege deze tweet zou je als VVD al nooit meer met deze idioot samen moeten willen werken.
Dit zei je vast ook toen ze Wilders wel uitsloot consequente jongenquote:Op donderdag 6 november 2025 21:20 schreef RotatoR het volgende:
Misschien moet Dilan gewoon lekker zelf bepalen met wie ze wil samenwerken. Dat gejank steeds.
Wilders boeit mij niets.quote:Op donderdag 6 november 2025 21:22 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dit zei je vast ook toen ze Wilders wel uitsloot consequente jongen
Haha achquote:
Het ging hier over de VVD, niet de PVV.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:54 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Als je het racisme van PVV ontkent. Dan is de kans dat je zelf racist bent wel bijzonder groot.
Oh jullie zijn deze oneliner na 2 jaar nog niet zat? Hm. Nou is goed hoor. He, linkse traantjes hoe ha! Daar hebben ze!quote:
quote:Op donderdag 6 november 2025 21:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Oh jullie zijn deze oneliner na 2 jaar nog niet zat? Hm. Nou is goed hoor. He, linkse traantjes hoe ha! Daar hebben ze!
quote:Op donderdag 6 november 2025 21:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het ging hier over de VVD, niet de PVV.
Daarnaast wil de PVV zoals aangegeven de migratie en de Islam verminderen. Daar is natuurlijk niets racistisch aan. Het zijn gewenste maatregelen om de autochtone en inheemse cultuur van Nederland te beschermen.
De grote aantallen migranten, voor een aanzienlijk deel uit Islamitische landen, hebben de demografie in immers al in een paar decennia flink weten te veranderen. Als dit trend niet wordt afgeremd is Nederland straks cultuur gezien onherkenbaar.
Heb jij de afgelopen verkiezingen eigenlijk VVD gestemd?quote:Op donderdag 6 november 2025 19:04 schreef Raw85 het volgende:
[ x ]
Alleen vanwege deze tweet zou je als VVD al nooit meer met deze idioot samen moeten willen werken.
Tja, dit is wat sommigen schijnbaar willen. De realiteit is echter dat er ook een groot deel van Nederland doet hier niet mee eens is en dit dus wil afremmen. En dat heeft helemaal niets met racisme te maken.quote:Op donderdag 6 november 2025 21:43 schreef Zoddie het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Als we zo doorgaan met 150.000 netto immigratie wel ja.
Wat vond je van alle mooie raszuivere prompts van de PVV'ers?quote:Op donderdag 6 november 2025 21:45 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Heb jij de afgelopen verkiezingen eigenlijk VVD gestemd?
[..]
Tja, dit is wat sommigen schijnbaar willen. De realiteit is echter dat er ook een groot deel van Nederland doet hier niet mee eens is en dit dus wil afremmen. En dat heeft helemaal niets met racisme te maken.
quote:Op donderdag 6 november 2025 19:01 schreef Fok-it het volgende:
[ link | afbeelding ]
Allemaal beleid zonder greintje racisme
Ik zie hier niets staan over raszuiverheid? Nederlanders zijn dan ook geen ras. Nederlanders zijn een losse verzameling van voornamelijk Germaanse en Keltische stammen met wat Scandinavische invloeden, hier en daar een verdwaalde Romein en later ook nog aangevuld met bijvoorbeeld wat vluchtende Hugenoten uit Frankrijk.quote:Op donderdag 6 november 2025 21:48 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Wat vond je van alle mooie raszuivere prompts van de PVV'ers?
[..]
Hoe kan iemand dan een `meer Nederlands' uiterlijk krijgen?quote:Op donderdag 6 november 2025 21:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nederlanders zijn een losse verzameling
Gossiequote:Op donderdag 6 november 2025 19:21 schreef Fok-it het volgende:
Bijzonder dat FOK!-verkiezingen nooit een categorie hadden voor meest doodvermoeiende user want die had Howard glansrijk jaar op jaar gewonnen
Omdat we stereotypes hebben bij nationaliteiten. Daar hebben we een beeld van hoe zulke mensen eruit zien. Als we aan een stereotype Portugees of Griek denken, dan denken we waarschijnlijk niet aan een vrij bleek individu met blond haar en blauwe ogen. Iets wat we wel weer zouden doen bij bijvoorbeeld een Noor of een Zweed en in mindere mate ook een Nederlander.quote:Op donderdag 6 november 2025 21:57 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hoe kan iemand dan een `meer Nederlands' uiterlijk krijgen?
Dat was uiteraard gewoon een stijlfiguur.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:04 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Omdat we stereotypes hebben bij nationaliteiten. Daar hebben we een beeld van hoe zulke mensen eruit zien. Als we aan een stereotype Portugees of Griek denken, dan denken we waarschijnlijk niet aan een vrij bleek individu met blond haar en blauwe ogen. Iets wat we wel weer zouden doen bij bijvoorbeeld een Noor of een Zweed en in mindere mate ook een Nederlander.
En als we aan een Nigeriaan denken, dan zien we ook geen Chinees voor ons. Of je het nu wil of niet, die stereotypes zijn er en daar is verder niets racistisch aan. Laat staan dat het iets met 'raszuiverheid' te maken heeft.
Het is een beetje hysterisch romantiseren van het stereotype van een Nederlander, waarmee de PVV dus wil insteken op inheemsheid. Dat is ook hun mantra: 'Nederland voor de Nederlanders' (lees: Nederland voor autochtonen/inheemsen). Maar als je énorm gefocust bent op alles maar als 'racistisch' weg te zetten, dan ga je het hier ook snel achter zoeken natuurlijk.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:07 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat was uiteraard gewoon een stijlfiguur.
En wellicht dat het qua definitie niet volslagen gelijk staat aan racisme, maar als het gebruikt wordt om een bepaald beeld te schetsen en een bepaalde stemming te creëren ligt daar natuurlijk wel een racistische kwinkslag aan ten grondslag.
Proestquote:Op donderdag 6 november 2025 22:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, ik ben niet zo van die dubbele standaarden.
Jawel hoor. Dat jij dat niet ziet zegt letterlijk alles over jou.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:18 schreef HowardRoark het volgende:
Niemand zou er een probleem van maken als er zou worden gezegd dat 'Oekraïne voor de Oekraïners' moet zijn, met een paar stereotype Slavische koppen erbij met blond haar en blauwe ogen. Of denk eens aan al het gedweep met de Palestijnen, waarbij Israëliërs van Asjkenazische afkomst vaak nogal eens worden bekritiseerd om hun soms Europese uiterlijk en lange geschiedenis hier. Dat is dan allemaal ineens niet meer 'racistisch'.
Was jij nou eigenlijk stiekem zelf een migrant of niet? Ja hè?quote:Op donderdag 6 november 2025 21:45 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Heb jij de afgelopen verkiezingen eigenlijk VVD gestemd?
Goeie bron ook. Iedereen kan zo'n plaatje maken en op imgur zetten.quote:Op donderdag 6 november 2025 21:43 schreef Zoddie het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Als we zo doorgaan met 150.000 netto immigratie wel ja.
Ok, DM!quote:Op donderdag 6 november 2025 09:19 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Misschien moet je verhuizen dan. Ik wil best het ticket betalen hoor
Prima toch. Zouden we hier ook naar terug moeten, zodat we de uitkeringen, toeslagen en sociale verhuur kunnen stoppen.quote:Op donderdag 6 november 2025 08:24 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Je bent duidelijk nog nooit in Rusland geweest. Buiten de grote steden is het daar de kwaliteit van leven zeer armoedig. Houten huizen, buiten WCs en geen stromend water is de norm.
Jij verlangt naar meer criminaliteit in Nederland?quote:Op vrijdag 7 november 2025 02:40 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Prima toch. Zouden we hier ook naar terug moeten, zodat we de uitkeringen, toeslagen en sociale verhuur kunnen stoppen.
Dan verhuis je toch naar Oekraïne als je dat zo graag wilt?quote:Op donderdag 6 november 2025 22:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is een beetje hysterisch romantiseren van het stereotype van een Nederlander, waarmee de PVV dus wil insteken op inheemsheid. Dat is ook hun mantra: 'Nederland voor de Nederlanders' (lees: Nederland voor autochtonen/inheemsen). Maar als je énorm gefocust bent op alles maar als 'racistisch' weg te zetten, dan ga je het hier ook snel achter zoeken natuurlijk.
Niemand zou er een probleem van maken als er zou worden gezegd dat 'Oekraïne voor de Oekraïners' moet zijn, met een paar stereotype Slavische koppen erbij met blond haar en blauwe ogen. Of denk eens aan al het gedweep met de Palestijnen, waarbij Israëliërs van Asjkenazische afkomst vaak nogal eens worden bekritiseerd om hun soms Europese uiterlijk en lange geschiedenis hier. Dat is dan allemaal ineens niet meer 'racistisch'.
Maar oh jee als iemand iets over Nederland en Nederlanders zegt aan de hand van stereytopes. Tja, ik ben niet zo van die dubbele standaarden.
Je weet heus wel dat het woord ras bij de mens niet zo bedoeld wordt als bijvoorbeeld bij honden.quote:Op donderdag 6 november 2025 21:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik zie hier niets staan over raszuiverheid? Nederlanders zijn dan ook geen ras. Nederlanders zijn een losse verzameling van voornamelijk Germaanse en Keltische stammen met wat Scandinavische invloeden, hier en daar een verdwaalde Romein en later ook nog aangevuld met bijvoorbeeld wat vluchtende Hugenoten uit Frankrijk.
Criminaliteit? Wie heeft het daar nu over?quote:Op vrijdag 7 november 2025 05:35 schreef Wantie het volgende:
[..]
Jij verlangt naar meer criminaliteit in Nederland?
Bijzonder...
Wtf lees ik nu weer voor bagger.quote:Op vrijdag 7 november 2025 02:40 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Prima toch. Zouden we hier ook naar terug moeten, zodat we de uitkeringen, toeslagen en sociale verhuur kunnen stoppen.
Ik bevestig zijn punt toch niet? Als iemand kritisch is in het kiezen van vrienden, betekent dat toch niet dat die persoon een racist is?quote:Op donderdag 6 november 2025 20:42 schreef Wantie het volgende:
[..]
Bedankt voor het bevestigen van zijn punt.
De video die ik postte.quote:Op vrijdag 7 november 2025 07:18 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Criminaliteit? Wie heeft het daar nu over?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |