Ik vind het bemoeizuchtige uitlatingen die jij doet over onfortuinlijke medemensen. Want over de rijken en de hogere inkomens heb ik jou hetzelfde soort uitlatingen niet zien doen.quote:Op donderdag 6 november 2025 14:02 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is niet hetzelfde als bemoeien.
Dus als ik nog wat uitlatingen doe over welgestelden, dan is het voor jou geen bemoeienis meer.quote:Op donderdag 6 november 2025 14:05 schreef torentje het volgende:
[..]
Ik vind het bemoeizuchtige uitlatingen die jij doet over onfortuinlijke medemensen. Want over de rijken en de hogere inkomens heb ik jou hetzelfde soort uitlatingen niet zien doen.
Precies, doe ook maar even vaak laatdunkende uitlatingen over welgestelden. Krijg je namelijk dezelfde bagger over je heen als ik krijg en kreeg.quote:Op donderdag 6 november 2025 14:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus als ik nog wat uitlatingen doe over welgestelden, dan is het voor jou geen bemoeienis meer.
Heel bijzonder...
Waarom zou ik laatdunkend doen over welgestelden?quote:Op donderdag 6 november 2025 14:16 schreef torentje het volgende:
[..]
Precies, doe ook maar even vaak laatdunkende uitlatingen over welgestelden. Krijg je namelijk dezelfde bagger over je heen als ik krijg en kreeg.
Je kunt hier wel heen verhuizen:quote:Op donderdag 6 november 2025 07:35 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Nou, onderhand komen we wel op dat punt. Ik denk dat het leven in Rusland zo slecht nog niet is (tenzij je homo bent misschien).
Carlson moet elke conservatief individu zich keihard van distantiëren.quote:Op donderdag 6 november 2025 08:18 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Het conservatisme heeft verschillende smaken. In het Tucker Carlson conservatisme misschien wel, maar in het Buckley of Burke conservatisme helemaal niet. Daar gruwt men van mannetjes.
quote:Ouwehand: probleem ligt bij de VVD
Esther Ouwehand van de Partij voor de Dieren is aangeschoven bij Wouter Koolmees. Zij wil de verkenner erop wijzen dat één van de grote problemen bij de VVD ligt, omdat die partij "antidemocratische krachten de ruimte geeft".
Zij zegt dat de problemen in het land de afgelopen twee jaar, onder het kabinet-Schoof, alleen maar groter zijn geworden: "De haat is toegenomen, mensen zijn opgehitst, er is meer geweld". En wat haar betreft heeft de partij van Dilan Yesilgöz daaraan meegewerkt door met bepaalde partijen, die zij niet bij name noemt, samen te werken.
"Ik vind dat de VVD bij zichzelf te rade moet gaan. Die partij heeft veel huiswerk te doen."
Bron
Om dezelfde reden als dat jij laatdunkende uitlatingen doet over de bijstandsgerechtigden.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Waarom zou ik laatdunkend doen over welgestelden?
Ze zetten steeds meer druk op de VVD om in een kabinet te stappen met PvdA/GL. Dit is echt een enorme lastige test voor Yesilgoz om haar rug recht te houden. Ze heeft eigenlijk ook weinig keus als ze de VVD nog enigszins geloofwaardig willen houden.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Carlson moet elke conservatief individu zich keihard van distantiëren.
En ondertussen gaat het autoritair en zeer radicaal linkse PvdD gaat lekker door met polariseren zo te zien:
[..]
En welke reden is dat?quote:Op donderdag 6 november 2025 17:59 schreef torentje het volgende:
[..]
Om dezelfde reden als dat jij laatdunkende uitlatingen doet over de bijstandsgerechtigden.
Ouwehand heeft wel een punt.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Carlson moet elke conservatief individu zich keihard van distantiëren.
En ondertussen gaat het autoritair en zeer radicaal linkse PvdD gaat lekker door met polariseren zo te zien:
[..]
Dan is ze de laatste partijleider van de VVDquote:Op donderdag 6 november 2025 18:09 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ze zetten steeds meer druk op de VVD om in een kabinet te stappen met PvdA/GL. Dit is echt een enorme lastige test voor Yesilgoz om haar rug recht te houden. Ze heeft eigenlijk ook weinig keus als ze de VVD nog enigszins geloofwaardig willen houden.
Als Dilan hiervoor niet buigt dan is het haar grootste politieke overwinning.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:09 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ze zetten steeds meer druk op de VVD om in een kabinet te stappen met PvdA/GL. Dit is echt een enorme lastige test voor Yesilgoz om haar rug recht te houden. Ze heeft eigenlijk ook weinig keus als ze de VVD nog enigszins geloofwaardig willen houden.
Het is vooral pijnijk om te zien hoe deze vrouw bezig blijft met polariseren aan de hand van onwaarheden. De VVD geeft namelijk 'antidemocratische' krachten niet de ruimte.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:16 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ouwehand heeft wel een punt.
En dat is voor sommigen pijnlijk.
En waarom ligt het probleem bij de VVD volgens jou?quote:Op donderdag 6 november 2025 18:38 schreef Fok-it het volgende:
Het probleem ligt ook bij de VVD.
Je kan PvdD extreem vinden maar ze zijn wel duidelijk wat hun politieke kleur is. De VVD heeft geen kleur meer
Als je door een groot deel van het electoraat als linkse partij wordt gezien en je jongerentak zeer kritisch is dat de VVD zich leent voor meer racisme dan doe je iets niet goed en ben je in de loop der jaren beide kanten kwijtgeraakt.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:39 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
En waarom ligt het probleem bij de VVD volgens jou?
Ik vind dat ze toch erg goed uit de verkiezingen is gekomen. Nauwelijks iets verloren maar wel op basis van een belofte dat de VVD niet in een kabinet stapt met PvdA/GL combinatie.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:20 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Als Dilan hiervoor niet buigt dan is het haar grootste politieke overwinning.
Meer racisme? Waar heb je het over?quote:Op donderdag 6 november 2025 18:42 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Als je door een groot deel van het electoraat als linkse partij wordt gezien en je jongerentak zeer kritisch is dat de VVD zich leent voor meer racisme dan doe je iets niet goed en ben je in de loop der jaren beide kanten kwijtgeraakt.
Dat niet, maar dan zal de linksige VVD definitief de machtsstrijd hebben gewonnen binnen de VVD.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:17 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dan is ze de laatste partijleider van de VVD![]()
Dat er een Turkse vrouw aan het roer kan staan bij die racisten!1!1quote:Op donderdag 6 november 2025 18:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Meer racisme? Waar heb je het over?
Als je toegeeft aan een kabinet met PVV dan draagt dat daar niet aan bij nee.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Meer racisme? Waar heb je het over?
Kortom, je hebt geen concrete voorbeelden van al het vermeende racisme. Dat dacht ik al wel.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:53 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Als je toegeeft aan een kabinet met PVV dan draagt dat daar niet aan bij nee.
Het is dan ook tijd voor Geert Wilders om de politiek te verlaten. Er zijn nu voldoende partijen in de kamer die qua immigratie echt stappen willen zetten. Ik hoopte dat Lale Gul gelijk had en dat Wilders zou vertrekken naar de VS. Bosma de enige die nog toegevoegde waarde heeft kan zo bij Ja21 aan de slag.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:55 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Kortom, je hebt geen concrete voorbeelden van al het vermeende racisme. Dat dacht ik al wel.
De PVV wil namelijk vooral de migratie en de Islam in Nederland beperken, daar is niets racistisch aan, dat is simpelweg goed beleid. Het probleem was natuurlijk dat de PVV dit zelf niet om wist te zetten in goede beleidsplannen om het waar te maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |