Waar heb je het over?quote:Op zondag 2 november 2025 13:29 schreef Weltschmerz het volgende:
Stembureaumedewerkers die niet accepteren dat de eerlijk van de verkiezingen gecontroleerd moet worden? Die wil je niet in een stembureau hebben.
Tevens partijleider.quote:Op zondag 2 november 2025 13:16 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maandag wordt er alleen een fractievoorzitter gekozen inderdaad.
https://www.nu.nl/politie(...)r-ter-discussie.htmlquote:GroenLinks-PvdA kiest maandag een nieuwe partijleider.
Nou dan, mond houden en je schamen voor sommige van je collega's.quote:Op zondag 2 november 2025 13:33 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Waar heb je het over?
Geen enkel stembureaulid heeft er een probleem mee als mensen willen controleren of de verkiezingen eerlijk verlopen.
Dat is het punt van discussie ook niet.quote:Op zondag 2 november 2025 14:00 schreef PieterDeRijcke het volgende:
Volstrekt terecht dat iemand wil weten of alles wel netjes verlopen is. Dat zouden de zogenaamde democraten juist toe moeten juichen.
Omdat de man een vijandige sfeer aan het kweken is. Mini Trump zeg maar. Ik heb totaal geen zin om in een dergelijke wereld te moeten leven.quote:Op zondag 2 november 2025 01:10 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Waarom voel je je beledigd als het niet waar is?
'Wie zijn toch die mensen'quote:Op zondag 2 november 2025 16:35 schreef 215 het volgende:
[..]
Omdat de man een vijandige sfeer aan het kweken is. Mini Trump zeg maar. Ik heb totaal geen zin om in een dergelijke wereld te moeten leven.
Ja, want liegen mag niet. En vals beschuldigen ook al niet. Als het over Wilders zelf zou gaan schreeuwt ie de wereld bij elkaar.quote:Op zondag 2 november 2025 08:29 schreef Weltschmerz het volgende:
De VNG is zelf een agressieve kraker in het huis van Thorbecke. Wat zijn ze toch in paniek om opmerkingen over onregelmatigheden bij de verkiezingen,
Politici die even testen of ze met leugens de achterban kunnen opzwepen om politieke tegenstanders het leven zuur kunnen maken moet je al helemaal niet hebben. Daar horen we je dan niet over.quote:Op zondag 2 november 2025 13:29 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Stembureaumedewerkers die niet accepteren dat de eerlijk van de verkiezingen gecontroleerd moet worden? Die wil je niet in een stembureau hebben.
Sterker nog, dat is wettelijk zo geregeld.quote:Op zondag 2 november 2025 13:33 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Waar heb je het over?
Geen enkel stembureaulid heeft er een probleem mee als mensen willen controleren of de verkiezingen eerlijk verlopen.
Ja man jij bent het echte slachtoffer. Niet de mensen betrokken bij het stemmen tellen die nog net niet met naam en adres voor Wilders zijn vredelievende achterban zijn gegooid.quote:Op zondag 2 november 2025 16:37 schreef Red_85 het volgende:
[..]
'Wie zijn toch die mensen'
En daarvoor was het al bezig in de jaren 90 met het verketteren van rechts/anti influx van kanslozen migragie.
Dus ajb.
Geen idee wat extreem-rechts ermee te maken heeft, maar er worden steeds vaker taboes uitgesproken over het bespreken van de eerlijkheid van het verkiezingsproces. Vertrouw ons nou maar, we zijn allemaal echt héél integer en deskundig, gemeenten en de rijksoverheid trekken het ook steeds meer naar zich toe, ze noemen de burger-vrijwilligers 'onze mensen', staan vijandig tegenover mensen die burger aanwezigheid bij de telling willen organiseren.quote:Op zondag 2 november 2025 16:41 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Politici die even testen of ze met leugens de achterban kunnen opzwepen om politieke tegenstanders het leven zuur kunnen maken moet je al helemaal niet hebben. Daar horen we je dan niet over.
Het is bij extreem rechts altijd een grapje of een losse flodder totdat het niet meer zo is.
Waar haal jij tegenwoordig je informatie en meningen vandaan? Dit slaat echt nergens op.quote:Op zondag 2 november 2025 16:57 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Geen idee wat extreem-rechts ermee te maken heeft, maar er worden steeds vaker taboes uitgesproken over het bespreken van de eerlijkheid van het verkiezingsproces. Vertrouw ons nou maar, we zijn allemaal echt héél integer en deskundig, gemeenten en de rijksoverheid trekken het ook steeds meer naar zich toe, ze noemen de burger-vrijwilligers 'onze mensen', staan vijandig tegenover mensen die burger aanwezigheid bij de telling willen organiseren.
Maar de stemcomputer vonden ze allemaal fantastisch, en ze hadden het ook zo goed voor elkaar dat notabene een kandidaat, de minister Ollongren, tijdens de verkiezingen besluiten moest nemen over de geldigheid van stemmen. De tellingen per stembureau en de PVs van Amsterdam zijn nog steeds niet gepubliceerd. Met de verkiezingssoftware die al in gebruik was waren een paar jaar geleden grote beveiligingsproblemen. Waarborgen rondom om het transport van stembiljetten lijkt per gemeente geimproviseerd te worden.
Is "wij willen geen pottenkijkers" nou echt de juiste houding?
If hoef meningen niet van een ander te ontvangen en deze informatie is al van een paar jaar terug en was gewoon in de reguliere media die vorige week nog op campagne was, uit het buitenland gefinancierd.quote:Op zondag 2 november 2025 17:06 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Waar haal jij tegenwoordig je informatie en meningen vandaan? Dit slaat echt nergens op.
Ik heb geen idee wat je met deze niet goed lopende zin wil zeggen.quote:Op zondag 2 november 2025 18:01 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
If hoef meningen niet van een ander te ontvangen en deze informatie is al van een paar jaar terug en was gewoon in de reguliere media die vorige week nog op campagne was, uit het buitenland gefinancierd.
Ik blaat niet maar wat mensen na over ondermijning enzo zonder te begrijpen waar ik het over heb zoals jij. Daarnaast onthou ik nieuwsberichten, dus als instituties zeggen bemoei je er niet mee, wij zijn heel deskundig dus dulden geen pottenkijkers, dan wil het nog weleens gebeuren dat ik me nog iets kan herinneren van toen ze niet deskundig genoeg bleken.quote:Op zondag 2 november 2025 18:07 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik heb geen idee wat je met deze niet goed lopende zin wil zeggen.
Nope: Moorman wil geen fractieleider GroenLinks-PvdA worden, steunt Klaver - https://nos.nl/l/2588936quote:Op zondag 2 november 2025 13:50 schreef PieterDeRijcke het volgende:
[..]
Tevens partijleider.
Nul inspraak van de leden. Maar hou jezelf maar voor dat je als lid meer bent dan een applausmachine. En betaal braaf je contributie.
[..]
https://www.nu.nl/politie(...)r-ter-discussie.html
Dan kunnen we een kabinet met de PvdA-GL iig wel uitsluiten.quote:
PvdA leden die bezwaren hebben tegen Kati Piri zijn inmiddels al afgehaakt.quote:Op zondag 2 november 2025 18:46 schreef Cruzinats het volgende:
En ik verwacht dat er dan een serieuze afsplitsing komt. Ik denk dat het draagvlak voor antisemitisme vooral binnen de PvdA kant nihil is.
Ik heb onder anderen de woorden van @Glazenmaker rondom die discussie destijds op mij in laten werken, en ik ben van mening dat het argument “zij is antisemitisch” om die situatie toen niet terecht is.quote:Op zondag 2 november 2025 18:46 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Dan kunnen we een kabinet met de PvdA-GL iig wel uitsluiten.
En ik verwacht dat er dan een serieuze afsplitsing komt. Ik denk dat het draagvlak voor antisemitisme vooral binnen de PvdA kant nihil is.
Het was bij voorbaat een kansloze motie met als doel om de PvdA oudgedienden voor het blok te zetten. Het was het eerste scheurtje in de samenwerking tussen PvdA en GL, de uitkomst van het partijcongress wat daarop volgde was ook vrij duidelijk; een unanieme overwinning voor de GL kant van de samenwerking.quote:Op zondag 2 november 2025 18:50 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Ik heb onder anderen de woorden van @:glazenmaker rondom die discussie destijds op mij in laten werken, en ik ben van mening dat het argument “zij is antisemitisch” om die situatie toen niet terecht is.
En hoe meer ik er met mensen over praat, des te meer ik hoor dat anderen er ook zo over denken.
Dan blijven er dus enkel een handjevol mensen over die zo denken, waarvan ik mij afvraag of tot de potentiële coalitiepartners behoren.
Dus nee, ik zie dat haar niet in de weg staan eigenlijk.
Jij jij jij jij jij jijquote:Op zondag 2 november 2025 16:45 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ja man jij bent het echte slachtoffer. Niet de mensen betrokken bij het stemmen tellen die nog net niet met naam en adres voor Wilders zijn vredelievende achterban zijn gegooid.
[ afbeelding ]
Je bent nog vergeten te zeggen dat je mening over buitenlanders, die in ieder totaal niet gerelateerde topic staat, niet gezegd mag worden.
Daar ben ik het wel mee eens.quote:Op zondag 2 november 2025 18:57 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Het was bij voorbaat een kansloze motie met als doel om de PvdA oudgedienden voor het blok te zetten. Het was het eerste scheurtje in de samenwerking tussen PvdA en GL, de uitkomst van het partijcongress wat daarop volgde was ook vrij duidelijk; een unanieme overwinning voor de GL kant van de samenwerking.
Toch denk ik niet dat op dat moment de gematigde sociaaldemocraten zijn weggelopen. Timmermans bleef aan als lijsttrekker en dat zorgde voor het evenwicht tussen beide partijen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |