Ok, dan wordt lotomba je basisspeler met nieuwkoop er acherquote:Op maandag 3 november 2025 21:15 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Nee. Geen spelers voor andere clubs opleiden. Die tijd is geweest. Bovendien is Feyenoord al ruim een decennium steengoed gebleken in het aanschaffen en opleiden van verdedigers inclusief backs.
Nee, dan koop je gewoon weer nieuwe spelers deze zomer debiel. Of je laat jeugd doorkomen.quote:Op maandag 3 november 2025 21:42 schreef snabbi het volgende:
[..]
Ok, dan wordt lotomba je basisspeler met nieuwkoop er acher
Het tandem Guusje Til en Saibari was al een maatje te groot voor die twee.quote:Op maandag 3 november 2025 21:32 schreef HMFuckyouall het volgende:
En dan vergeet je dus ook nog dat je centrale verdedigers nu steengoed zijn
quote:Op maandag 3 november 2025 21:32 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
En dan vergeet je dus ook nog dat je centrale verdedigers nu steengoed zijn,
krachtig discussieren hoor wanneer je woorden als debiel er bij moet halen.quote:Op maandag 3 november 2025 21:44 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Nee, dan koop je gewoon weer nieuwe spelers deze zomer debiel. Of je laat jeugd doorkomen.
Het ging niet zozeer over de positie van Read, maar over verdedigers in brede zin, zoals je hebt kunnen lezen. Als je dat niet begrepen hebt klopt mijn woordkeuze klopt dus aardig. Is de jeugd door laten stromen voor RB dus geen optie, dan koop je bij zijn verkoop dus een nieuwe.quote:Op maandag 3 november 2025 21:52 schreef snabbi het volgende:
[..]
krachtig discussieren hoor wanneer je woorden als debiel er bij moet halen.
Dus Tabiri of Cruz moet Lotomba uit de basis gaan spelen?
Het duo bij onze concurrent werd gesloopt door Owusu en Brouwer van Telstar, dus denk dat we wel goed zitten.quote:Op maandag 3 november 2025 21:47 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Het tandem Guusje Til en Saibari was al een maatje te groot voor die twee.
Ahja, de wedstrijd dat Flamingo nog basis stond bedoel je? Dat is al een tijdje niet meer het duo, makker.quote:Op dinsdag 4 november 2025 10:32 schreef fetX het volgende:
[..]
Het duo bij onze concurrent werd gesloopt door Owusu en Brouwer van Telstar, dus denk dat we wel goed zitten.
Dat was een incident. Vergelijkbaar wanneer feyenoord een landstitel pakt, dat noemen we ook een incidentquote:Op dinsdag 4 november 2025 10:32 schreef fetX het volgende:
[..]
Het duo bij onze concurrent werd gesloopt door Owusu en Brouwer van Telstar, dus denk dat we wel goed zitten.
Heb je zo’n sterk bezet middenveld, kom je eigenlijk alsnog tekort. Taghi en Moder zijn er ook niet bij, Timber en Hwang niet topfit en in vorm. En door de blessure van Bos kan je ook Smaldini niet doorschuiven.quote:
Een normale post van jou noemen we ook een incidentquote:Op dinsdag 4 november 2025 17:24 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Dat was een incident. Vergelijkbaar wanneer feyenoord een landstitel pakt, dat noemen we ook een incident
Gisteren was ook weer een incident.quote:Op woensdag 5 november 2025 08:54 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Een normale post van jou noemen we ook een incident
Ze noemden het nog net geen Jodenfooi. Not amused waren ze.quote:Op woensdag 5 november 2025 11:38 schreef Pistolero het volgende:
Die parasieten van de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord hebben er echt hun levensdoel van gemaakt om de club financieel helemaal leeg te zuigen en desnoods mee te nemen in hun graf heh?
En dat allemaal omdat overgrootopa 90 jaar geleden wat guldens over de balk heeft gesmeten. Ach.
quote:Rotterdamse toparchitect wil De Kuip ingrijpend renoveren
De Rotterdamse architect en ontwikkelaar Nanne de Ru heeft concrete plannen voor een uitgebreide renovatie van Stadion Feijenoord. Daarmee zou De Kuip weer minimaal vijftig jaar vooruit kunnen.
De Ru is een succesvolle architect en ontwikkelaar, die de Rotterdamse skyline de komende paar jaar ingrijpend gaat veranderen met ambitieuze hoogbouwprojecten. Hij komt al jaren in De Kuip. Volgens ingewijden heeft hij het afgelopen jaar met verschillende professionals en betrokkenen gewerkt aan een ambitieus renovatieplan, dat het stadion klaar moet maken voor de komende vijftig jaar.
De Ru wil nog niet inhoudelijk reageren, hij wil zijn plannen volgende week bekendmaken. Volgens ingewijden heeft hij zijn plannen al gepresenteerd aan de leiding van Stadion Feijenoord. Pieter Smorenburg, financieel topman van Feyenoord, zei dinsdag al dat hij door meerdere partijen is benaderd met plannen voor het stadion. Maar de club wil zich nu eerst concentreren op het onderhoud dat nodig is om de Kuip de komende jaren bespeelbaar te houden.
De directies van Feyenoord en Stadion Feijenoord maakten deze week bekend dat de club het stadion definitief wil overnemen, onder meer door een uitgifte van extra aandelen. De club wil de komende tien jaar 70 miljoen euro in het stadion steken, maar erkent dat dat vooral gaat om achterstallig onderhoud en noodzakelijke ingrepen om nog tien tot vijftien jaar in De Kuip te kunnen spelen.
Wat er daarna moet gebeuren, is volkomen onduidelijk. „De eerdere stadionplannen waren ook een alibi om niks te doen in het huidige stadion”, zei financieel topman Pieter Smorenburg afgelopen dinsdag. Daarmee doelde hij op de jarenlange inspanningen voor een nieuw Feyenoord-stadion, die ertoe leidden dat jarenlang weinig aan De Kuip werd gedaan.
Smorenburg afgelopen dinsdag: „Dat is mede waarom we nu tegen dat achterstallige onderhoud aanlopen. Dat willen we eerst op orde brengen. Natuurlijk moeten we nadenken over daarna, maar we hebben nu geen uitgewerkt plan. Dat leidt alleen maar af van wat er nu moet gebeuren.”
Nanne de Ru woont en werkt al ruim 25 jaar in Rotterdam. Zijn bedrijven - architectenbureau Powerhouse, ontwikkelaar RED Company en bouwbedrijf Construction Company - huizen in het drijvend kantoorgebouw in de Rijnhaven, dat hij zelf ontwierp en ontwikkelde. De komende paar jaar schieten torens van zijn hand op verschillende plekken in de stad uit de grond.
In het centrum wordt nu al de Baantoren (159 meter) gebouwd en op Katendrecht moet de Codrico-toren komen (220 meter). Zijn meest ambitieuze plan is RISE, dat de komende jaren moet verrijzen aan het Hofplein. Het gaat om een project met liefst drie hoge torens, waarvan de hoogste 286 meter. Daarnaast voert De Ru ook de ingrijpende renovatie en vernieuwing van de Centrale Bibliotheek uit. De architect-ontwikkelaar staat er goed op bij de gemeente, waarmee hij voor al die projecten nauw samenwerkt.
opgevoerde diemers zonder goed schotquote:Op woensdag 5 november 2025 20:11 schreef fetX het volgende:
Kolere, die Hwang is ook alleen maar geblesseerd. Zes tot acht weken uitgeschakeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |