Ik heb nog nooit mét toevoegingen gezien, waar moet ik dan aan denken?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:44 schreef z80 het volgende:
[..]
Diepvries. 800 Gram pakken. 100% spinazie. dus zonder bloep of andere zooi.
Bij de netto en aldi.
De Speld is een satirische sitequote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:44 schreef AnneX het volgende:
[..]
De arme man heeft langzamerhand een psychiater nodig of een spoedopname ggz. Waandenkbeelden.
Iglo heeft standaard een dot room er door zitten. De vagan versie een plantaardige versie.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:47 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit mét toevoegingen gezien, waar moet ik dan aan denken?
Oh op die manier, ja ik vind dat wel lekker juist. Maar de naturel versie is hier nooit niet te koop eigenlijk, zijn we grootverbruiker van hier. Dacht dat je conserveermiddelen ofzo bedoeldequote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:51 schreef z80 het volgende:
[..]
Iglo heeft standaard een dot room er door zitten. De vagan versie een plantaardige versie.
De meeste huismerken volgen helaas iglo.
Deze troep dus.
[ afbeelding ]
Bij een probleem met melkeiwitten is dit dus geen optie.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:57 schreef Molo het volgende:
[..]
Oh op die manier, ja ik vind dat wel lekker juist. Maar de naturel versie is hier nooit niet te koop eigenlijk, zijn we grootverbruiker van hier. Dacht dat je conserveermiddelen ofzo bedoelde
Maar begrijp ik nu dat de naturel niet standaard bij jouw supermarkten verkrijgbaar is? Want hier zie ik die meer liggen dan die met crème/Boursin en al die varianten die ze hebben. Zowel merk als huismerkquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:59 schreef z80 het volgende:
[..]
Bij een probleem met melkeiwitten is dit dus geen optie.
Daarom nu de vrieskist weer vol met de naturel pakken.
Duidelijkquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:30 schreef Queller het volgende:
[..]
Gofter, je kan het allemaal ook in één post doen Queller
For the record: ik ben niet tegen afschaffing, maar ageer tegen het hiervoor geschetste beeld.
NOS liveblog:quote:
quote:17:01
Wilders deelt berichten die suggereren dat Kiesraad niet onafhankelijk is
PVV-leider Wilders heeft meerdere berichten gedeeld op X waarin de onafhankelijkheid van de Kiesraad in twijfel wordt getrokken. Hij stuurt een bericht rond waarin staat dat de beveiliging van de verkiezingssoftware is onderzocht door een bedrijf dat eigendom is van een vertrouwenspersoon van D66. "Klopt dit bericht?", schrijft Wilders boven de tekst.
Het genoemde bedrijf heeft in de aanloop naar deze verkiezingen geen software van de Kiesraad onderzocht. Dat melden bronnen in de security-industrie aan de NOS.
Een half uur eerder postte Wilders twee berichten waarin wordt gesuggereerd dat er onregelmatigheden waren tijdens het stemproces. "Het regent berichten", schrijft Wilders. De herkomst van de berichten is niet duidelijk.
Weer later post Wilders: 'Van welke partij is de burgemeester van Venray eigenlijk? Misschien weet persbureau ANP66 dat."
quote:16:15
Wilders kritisch op bekendmaking ANP dat Jetten winnaar is
PVV-leider Wilders heeft op X kritisch gereageerd op de bekendmaking van het ANP dat D66 de verkiezingen heeft gewonnen. "De Kiesraad beslist, niet het ANP", zegt hij op het voormalige Twitter. De PVV-leider vindt het getuigen van "arrogantie" om daar niet op te wachten. De verkiezingsdienst van het ANP meldde eerder vandaag dat D66 niet meer is in te halen door de PVV. Jetten sprak van een historische overwinning en zegt zich verantwoordelijk te voelen om een brede, stabiele coalitie in het politieke midden te bouwen.
Wilders kondigt alvast aan fel oppositie te zullen voeren. "Maar al wordt D66 de grootste, de PVV zal Nederland niet laten afbreken en ons vanaf dag één met volle kracht 26 zetels sterk verzetten tegen zijn links-liberale wanbeleid", schrijft hij.
Wilders deelt op X ook enkele berichten van mensen die twijfelen aan de gang van zaken rond de uitslagen. In Zaanstad zouden bijvoorbeeld vijftien volle containers met getelde stemmen weg zijn, zo staat in het X-bericht. De gemeente Zaanstad laat weten dat dit bericht "pertinente onzin" is. Er zijn geen formele berichten van gemaakte fouten op stembureaus.
Spannend, maar ook vooralquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:30 schreef Blues het volgende:
Ik eet restant boureki zometeen
En ik ben de metropolol aan het afbouwen, van 100mg naar 50 en nu bijna 2w al 25 mg en KLOPTAF al ruim 3mnd geen aanval![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zondag stop ik helemaal![]()
#livingontheedge
![]()
Correct. Alles met crème. Zowel de A merken als de huismerken.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 18:14 schreef Molo het volgende:
[..]
Maar begrijp ik nu dat de naturel niet standaard bij jouw supermarkten verkrijgbaar is? Want hier zie ik die meer liggen dan die met crème/Boursin en al die varianten die ze hebben. Zowel merk als huismerk
Smerig zijn die toevoegingen inderdaad. Net babyvoedsel.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 18:28 schreef z80 het volgende:
[..]
Correct. Alles met crème. Zowel de A merken als de huismerken.
Daarom zo blij met de naturel nu.
Alid, lidl, netto in Duitsland en de aldi en ah net over de grens hebben meestal alleen de bloep versie.
Yep, gezienquote:
Ik heb wel mijn huis verkocht, voor wat het waard isquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:40 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Vergeet maar wat ik zei, bijleenregeling is iets wat speelt na verkoop van je huis. Dat is geloof ik niet aan de orde.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:47 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit mét toevoegingen gezien, waar moet ik dan aan denken?
Die met boursin in best lekker en jaren geleden hadden ze in Duitsland ook de versie met gorgonzola. Nooit in Nederland gezien, dus daar sloeg ik altijd een paar pakken van inquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:51 schreef z80 het volgende:
[..]
Iglo heeft standaard een dot room er door zitten. De vagan versie een plantaardige versie.
De meeste huismerken volgen helaas iglo.
Deze troep dus.
[ afbeelding ]
Kansloos. Maar ja, de verbinding zoeken met zijn achterban he. Doet ie goedquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 18:47 schreef Clubsoda het volgende:
Natúúrlijk doet Wilders een Trumpjehet is ook nog allemaal zo plat en simpel en weinig vernieuwend ook nog.
Jaren geleden had ik iets van de Speld geplaatst op fb en toen belde een kennis wat me bezielde om zoiets te plaatsen. Ze was woest en ik kreeg het niet aan haar verstand gepeuterd dat het satire was.quote:
De Speldquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:44 schreef AnneX het volgende:
[..]
De arme man heeft langzamerhand een psychiater nodig of een spoedopname ggz. Waandenkbeelden.
quote:Ook is te zien hoe een groep vagelijk links uitziende mensen – doordat ze mondkapjes dragen en een hoogopgeleide indruk maken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@Clubsoda of @Vanyel weet een van jullie toevallig hoe dat zit met vergoeding specialistische ggz en behandelduur/aantal behandelingen?
[ Bericht 11% gewijzigd door vlindertje89 op 31-10-2025 20:01:22 ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |