Lindnord heeft hem verneuktquote:Op zondag 26 oktober 2025 00:06 schreef Nieuwschierig het volgende:
Denk dat die verbeterde RB bodem niet goed werkt op deze hoogte
Max is morgen vroeg klaar. P5 is echt kut in Mexico.quote:
OK jammer danquote:Op zondag 26 oktober 2025 00:07 schreef Evenstar het volgende:
Mega rondje van Norris, maar ik kan hem echt niet meer uitstaan. Kwal.
De run naar bocht 1 is lang genoeg...quote:Op zondag 26 oktober 2025 00:07 schreef Parafernalia het volgende:
Norris wordt altijd ingehaald bij de start
Max moet ook voor Norris eindigen wil hij WK worden. Duhquote:Op zondag 26 oktober 2025 00:07 schreef Weltschmerz het volgende:
Maakt niet zo heel veel uit voor het WK, zolang hij voor Piastri eindigt neemt het aantal in te lopen punten af.
Hij heeft 8 punten nodig op Piastri.quote:Op zondag 26 oktober 2025 00:07 schreef Weltschmerz het volgende:
Maakt niet zo heel veel uit voor het WK, zolang hij voor Piastri eindigt neemt het aantal in te lopen punten af.
Kijkend naar de extreme koelings-sleuven die RBR hier in het bodywork geslepen heeft tov de minimale koeling package op de McLaren lijkt me de bodemplaat niet het enige mogelijke zorgenkindje.quote:Op zondag 26 oktober 2025 00:06 schreef Nieuwschierig het volgende:
Denk dat die verbeterde RB bodem niet goed werkt op deze hoogte
Dit.quote:Op zondag 26 oktober 2025 00:07 schreef PirE het volgende:
[..]
Max is morgen vroeg klaar. P5 is echt kut in Mexico.
Niet helemaal. Als Norris wint en Max wordt 5de (en Piastri nog lager) dan staat Max daarna 41 punten achter de leiderquote:Op zondag 26 oktober 2025 00:07 schreef Weltschmerz het volgende:
Maakt niet zo heel veel uit voor het WK, zolang hij voor Piastri eindigt neemt het aantal in te lopen punten af.
De strijd tussen hem en Norris gaat om een stuk minder punten, dus dan kun je je een race waarin je punten op hem verliest makkelijker veroorloven. Als Norris op de daarna resterende circuits ook zo snel is heb je een probleem ja, maar tot Norris Piastri heeft ingehaald is het puntenverschil met Norris niet zo van belang.quote:Op zondag 26 oktober 2025 00:10 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Max moet ook voor Norris eindigen wil hij WK worden. Duh
Ja klopt, ik had het niet tot op de punt uitgerekend, maar het maakt daarom nog steeds niet veel uit.quote:Op zondag 26 oktober 2025 00:16 schreef Gremen het volgende:
[..]
Niet helemaal. Als Norris wint en Max wordt 5de (en Piastri nog lager) dan staat Max daarna 41 punten achter de leider
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |