Daar kruip jij even mooi door het oog van de naald.quote:Op maandag 10 november 2025 19:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Jullie mogen drie keer raden wat het gevolg is van het afhaken van Premier Tech.
9/11 lijkt afgelast te worden, wij danken de Basken nogmaals.
Ja, niet. Dat is gedoemd om een shitshow te worden.quote:Op maandag 10 november 2025 19:34 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Daar kruip jij even mooi door het oog van de naald.
Maar hoe willen ze precies De Lie en Bini in één team laten functioneren?
quote:Nog volgens de tamtam zou Deceuninck zijn engagement toch nog verlengen, maar dat de ploeg snakt naar extra geldbronnen, werd de voorbije maanden pijnlijk duidelijk. Het gros van het oersterke middenveld zoekt andere oorden op en is niet 1 op 1 vervangen.
Het is weer eens een wereldwijde aflevering voor onze verslaggevers Maxim en Youri, want eerst genoemde is momenteel in Abu Dhabi voor het WK Esports. Hoe gek het misschien ook klinkt, is er voor die wereldkampioen meer prijzengeld te verdienen dan toen Tadej Pogačar in Kigali naar de regenboogtrui op de weg soleerde. Sowieso is er in de virtuele wereld het nodige geld te verdienen, vertelt Maxim. De komende dagen doet hij op uitnodiging van MyWhoosh verslag.quote:Op vrijdag 14 november 2025 18:42 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Picnic PostNL ziet liever fietsende Francesco Farioli en Franse powerhouse dan Enzo Leijnse
De ontdekker van Roglic is ziedend.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jack does it in real time...
Misschien kan Maxim even op de foto met dat standbeeld van Pogacar, ongetwijfeld gemaakt van goud dat men geroofd heeft uit Soedan.quote:Op vrijdag 14 november 2025 19:21 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het is weer eens een wereldwijde aflevering voor onze verslaggevers Maxim en Youri, want eerst genoemde is momenteel in Abu Dhabi voor het WK Esports. Hoe gek het misschien ook klinkt, is er voor die wereldkampioen meer prijzengeld te verdienen dan toen Tadej Pogačar in Kigali naar de regenboogtrui op de weg soleerde. Sowieso is er in de virtuele wereld het nodige geld te verdienen, vertelt Maxim. De komende dagen doet hij op uitnodiging van MyWhoosh verslag.
Ondertussen is Maxim bloedgeld aan het scheppen in de zandbak.
Wowquote:Op maandag 17 november 2025 16:14 schreef H.Vviv het volgende:
Gaviria op weg naar Caja Rural.
https://x.com/danimiranda9/status/1990436420645703858
Ik ben toch wel erg benieuwd. Die Vuelta was ook lang niet slecht. Ik ben niet 100% overtuigd dat ie gaat falenquote:Op maandag 17 november 2025 18:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]
Vohters is in de eindspurt van Van der Lee getrapt.
Jurgen van Goolen was daar vroeger ook een ster in.quote:Op maandag 17 november 2025 19:24 schreef Dale__Cooper het volgende:
Toch altijd wonderlijk wat renners in de marge ineens kunnen als het contact er bijna op zit.
Meurisse. Marcynzci (hoe je dat ook schrijft.quote:Op maandag 17 november 2025 19:33 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Jurgen van Goolen was daar vroeger ook een ster in.
Bini bij een ploeg die gesponsord wordt door Rwanda. Dit is de ultieme natte droom van @Rellende_Rotscholierquote:
Lars Boven?quote:Op woensdag 19 november 2025 20:49 schreef Mani89 het volgende:
Anicolor heeft na Antwan weer een Nederlander weten te lokken, heel benieuwd wie er zo wanhopig is.
Alexandre zwaait terug.quote:Op maandag 6 oktober 2025 19:59 schreef Immerdebestebob het volgende:
We zwaaien de minst goede Vinokourov permanent uit.
quote:Zoon van Alexandre Vinokourov stopt op zijn 23ste met wielrennen en wordt sportdirecteur in ploeg van zijn vader
Alexandre Vinkourov Jr zal volgend seizoen niet meer in het wielerpeloton te zien zijn. De 23-jarige Kazak, zoon van voormalig olympisch kampioen Alexandre Vinokourov, zet door veelvuldig blessureleed een punt achter zijn actieve carrière en wordt sportdirecteur. Dat maakte XDS Astana, het team van vader Vinokourov, bekend in een persbericht.
Vinokourov Jr reed de voorbije vier jaar voor het XDS Astana Qazaqstan Development Team. Mede door verschillende blessures slaagde hij er niet in om door te breken. Hij legde de voorbije weken examens af op de hoofdzetel van de Internationale Wielerunie (UCI) in het Zwitserse Aigle en behaalde er zijn diploma van sportdirecteur. Vanaf komend seizoen treedt hij in dienst bij XDS Astana als 'sportdirecteur in opleiding', aldus de ploeg.
Stoneweg is a global alternative investment group headquartered in Geneva Switzerland, part of SWI Group.quote:Op donderdag 20 november 2025 19:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
We are NSN
We bring things to life
We are a team specialized in sports and entertainment, co-founded by World Cup champion Andrés Iniesta. We offer a fully integrated service to connect brands and audiences authentically.
Strategy, creativity, production, and emotion in every connection.
[ afbeelding ]
Zielloze gebakken lucht.quote:Op donderdag 20 november 2025 19:49 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Stoneweg is a global alternative investment group headquartered in Geneva Switzerland, part of SWI Group.
The group was founded in 2015 by a veteran team of investment professionals and has grown its platform and capabilities both organically through joint ventures and through strategic acquisitions to ca. ¤11.0 billion of Asset Under Management(“AUM”).
Hier worden we ook niet heel erg vrolijk van.
Racing for changequote:Op donderdag 20 november 2025 19:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Zielloze gebakken lucht.
[ x ]
Meteen maar officieel ook. We zwaaien Sylvan Adams uit.
Sorry, te druk de FP onder te kotsen. Prioriteiten.quote:Op vrijdag 21 november 2025 08:52 schreef franklop het volgende:
[ x ]
Zucht, wanneer fixed Danny het eens. Maar goed, Gregaard stopt. Zonder dat bericht hadden we ook wel kunnen leven.
Alleen al publicitair heel slim.quote:Op zaterdag 22 november 2025 10:30 schreef Momo het volgende:
Marcel Kittel naar Tietema als onderdeel van de staff
En met Tobias Müller halen ze ook nóg een extra sprinter.quote:Op zaterdag 22 november 2025 10:30 schreef Momo het volgende:
Marcel Kittel naar Tietema als onderdeel van de staff
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |