Ricky, zeg even tegen je begeleiding dat de WiFI weer uit kan.quote:Op maandag 6 oktober 2025 09:37 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Wat gast. Stuur dan een wet. Typisch Nederland weer, dit soort slachtofferloze "misdaden" bestraffen.
Jij denkt zeker dat je alleen slachtoffer bent als jou iets fysieks is aangedaan?quote:Op maandag 6 oktober 2025 09:37 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Wat gast. Stuur dan een wet. Typisch Nederland weer, dit soort slachtofferloze "misdaden" bestraffen.
stuur dan gewoon wet ah bezem. Doe doequote:
Vraag me af wat je er als medewerker of klant tegen kan doen..quote:Grote supermarktketens waarschuwen medewerkers voor voyeurs die stiekem seksueel getinte foto's en video's van hen maken en online zetten.
Nee joh helemaal prima wanneer één of andere gefrustreerde incel je heimelijk volgt en allemaal foto's van je "fitte dikke witte billen" maakt om dat daarna op internet te plempen zodat allemaal willekeurige kneusjes zich daarop af kunnen berenquote:Op maandag 6 oktober 2025 09:37 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Wat gast. Stuur dan een wet. Typisch Nederland weer, dit soort slachtofferloze "misdaden" bestraffen.
Denk dat de camera in zijn rugzak de doorslag gaf. Als daar alleen maar foto's op staan van borsten dan is het nogal logisch dat hij fotografeert voor seksuele doeleinden.quote:Op maandag 6 oktober 2025 09:51 schreef Glazenmaker het volgende:
Hoe kun je iemand oppakken voor het op straat maken van foto's van geklede mensen?
Denk dat de kink ook meer zit in het stalken en iemand op die manier exposen dan dat ze zich afberen op wat billen in een legging eigenlijkquote:Op maandag 6 oktober 2025 09:54 schreef Synoniempje het volgende:
De stalkerige berichtjes erbij maken het nóg meer vulgair.
Ja dus? Je mag filmen op de openbare weg. Volgens mij hebben we geen wetten waarvoor de agent gedachten moet kunnen lezen.quote:Op maandag 6 oktober 2025 09:57 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Denk dat de camera in zijn rugzak de doorslag gaf. Als daar alleen maar foto's op staan van borsten dan is het nogal logisch dat hij fotografeert voor seksuele doeleinden.
We hadden vroeger zelfs br33zah-topics, niks was te gek toen.quote:Op maandag 6 oktober 2025 10:00 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik kan me trouwens herinneren dat iemand hier een hele lange tijd geleden een topic over opende die dit ook deed (althans, dat zei hij).
je moet die hoeren exposen, jatoch?!quote:Op maandag 6 oktober 2025 10:02 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ja dus? Je mag filmen op de openbare weg. Volgens mij hebben we geen wetten waarvoor de agent gedachten moet kunnen lezen.
Ja, precies.quote:Op maandag 6 oktober 2025 09:57 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Denk dat de kink ook meer zit in het stalken en iemand op die manier exposen dan dat ze zich afberen op wat billen in een legging eigenlijk
Er is niets op het internet geplaatst. Je moet niet op feiten vooruit lopen. En zowel, who cares, je bent op de openbare weg.quote:Op maandag 6 oktober 2025 09:52 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Nee joh helemaal prima wanneer één of andere gefrustreerde incel je heimelijk volgt en allemaal foto's van je "fitte dikke witte billen" maakt om dat daarna op internet te plempen zodat allemaal willekeurige kneusjes zich daarop af kunnen beren.
Maar eh, werkt dat ook zo voor kinderen bij het zwembad? Slachtofferloze "misdaad", toch?
Ja en? Waarom zou het strafbaar moeten zijn om op straat foto's te maken van gekleedde mensen voor seksuele doeleinden? Als ik geil wordt van auto's wordt het dan ook strafbaar om foto's van auto's te maken als ik als doel heb mij daarop af te trekken? Nederlandquote:Op maandag 6 oktober 2025 09:57 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Denk dat de camera in zijn rugzak de doorslag gaf. Als daar alleen maar foto's op staan van borsten dan is het nogal logisch dat hij fotografeert voor seksuele doeleinden.
Nee. Ik ben tegen agenten die eigen regeltjes verzinnen.quote:Op maandag 6 oktober 2025 10:05 schreef zeetheefje het volgende:
[..]
je moet die hoeren exposen, jatoch?!
Lol. Veel plezier met je dashcam. Om de 2 meter uitstappen om te vragen of je wel mag filmen xdxdquote:Op maandag 6 oktober 2025 10:09 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik vind dat ze dat sowieso moeten verbieden, ongevraagd foto's en filmpjes maken. Hoe vaak gebeurt het wel niet dat mensen ongevraagd op tiktok oid staan.
Jaja, kweet. Moeilijk te realiseren.quote:Op maandag 6 oktober 2025 10:10 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Lol. Veel plezier met je dashcam. Om de 2 meter uitstappen om te vragen of je wel mag filmen xdxd
Bizar. Lekker bezig, slachtofferloze misdaden bestraffen. Hoe kansloos. Bovendien, doel van het filmpje kun je slechts alleen raden, lijkt me niet logisch. Betwijfel dan ook of je gelijk hebt..quote:Op maandag 6 oktober 2025 09:43 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
Je hebt altijd nog het portretrecht waarbij de filmer toestemming moet vragen aan de persoon die hij filmt (tenzij het journalistieke nieuwswaarde heeft) als je doel van het filmpje is om iemand te filmen omdat je daar een harde pik van krijgt dan is dat niet toegestaan.
Hoe dan? Alle toeristen oppakken als ze ergens een foto maken?quote:Op maandag 6 oktober 2025 10:09 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik vind dat ze dat sowieso moeten verbieden, ongevraagd foto's en filmpjes maken. Hoe vaak gebeurt het wel niet dat mensen ongevraagd op tiktok oid staan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |