Dat is wel een ding ja. Er lijken geen grenzen meer te zijn en niets heeft nog consequenties.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:23 schreef Homey het volgende:
[..]
Ze zijn wel aan de winnende hand in Nederland.
Kunnen gewoon straffeloos alles blokkeren, vandaliseren, intimideren, en noem maar op.
Dat geeft hen zelfvertrouwen en bravoure.
Dat krijg je met een hele slappe bestuurlijke elite. De beruchte Dutch Courage.
Zo ging dat in de jaren '30 ook. Beetje druk van de Duitsers, en in no time stonden onze kranten vol met nazi-propaganda. Het land werd in 5 dagen overgegeven en Nederlanders werkten zeer gewillig mee met het nieuwe regime.
Als je met deze demonstratie meeloopt steun je hamas. Ongeacht watvoor mooie reden je er voor jezelf voor verzintquote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:24 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ik kan er eerder om janken dat dit soort idioten maar dagelijks hun diarree op internet kunnen verspreiden. En bij een hoop is het ook niet eens doelbewust zoals bij haar. Dat is nog wel het ergste, gewoon totaal geen idee hebben wat je zelf of een ander zegt.
Wat is JOUW bron dan? Hoe weet je zo zeker dat al die gestoorde demonstranten niet gewoon Hamas-lovers en Jodenhaters zijn die er eigenlijk met een heel ander doel staan en heel die Palestina zal hun aan hun kont roesten? Waarom ben je er zo van overtuigt dat dat niet het geval is? Omdat je zelf ertussen staan en tegen jezelf liegt over je eigen beweegredenen?quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:27 schreef Fok-it het volgende:
Een bron, je weet wel, objectief ondersteunend bewijs
Ik blaat dat niet, denk ook niet dat de meerderheid van die demonstratie pro Hamas is, maar die lijn is natuurlijk wel dun want Hamas maakt van deze meerderheid goed gebruik/misbruik, het is maar net hoe je dat ziet.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:27 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Een bron, je weet wel, objectief ondersteunend bewijs wat er voor zorgt dat je niet zomaar alles ongefundeerd kan lopen blaten.
Om mij mag het.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:28 schreef Hathor het volgende:
[..]
De groepering Palestine Action is in het VK al verboden en op de terreurlijst gezet. Waarom is dat hier niet gebeurt?
Kijk anders nog eens goed om je heen wie er hier de nazi's zijn. Hint: ze stemden om antifa op de lijst met terroristische organisaties te zetten. Maar als jij beter kunt slapen door de realiteit door een 180 graden bril te bekijken, vooral doen.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:23 schreef Homey het volgende:
[..]
Ze zijn wel aan de winnende hand in Nederland.
Kunnen gewoon straffeloos alles blokkeren, vandaliseren, intimideren, en noem maar op.
Dat geeft hen zelfvertrouwen en bravoure.
Dat krijg je met een hele slappe bestuurlijke elite. De beruchte Dutch Courage.
Zo ging dat in de jaren '30 ook. Beetje druk van de Duitsers, en in no time stonden onze kranten vol met nazi-propaganda. Het land werd in 5 dagen overgegeven en Nederlanders werkten zeer gewillig mee met het nieuwe regime.
Ja zulke sentimenten lijken in golfbewegingen door onze maatschappij te gaan. Nu mooi verpakt in anti zionisme. Je merkt ook aan alles de woede die in zulke mensen zit, gefrustreerd over hun eigen leven en zoekende naar een zondebok. We staan een beetje aan de vooravond van wat lijkt wereldwijd geaccepteerd antisemitisme.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:23 schreef Homey het volgende:
[..]
Ze zijn wel aan de winnende hand in Nederland.
Kunnen gewoon straffeloos alles blokkeren, vandaliseren, intimideren, en noem maar op.
Dat geeft hen zelfvertrouwen en bravoure.
Dat krijg je met een hele slappe bestuurlijke elite. De beruchte Dutch Courage.
Zo ging dat in de jaren '30 ook. Beetje druk van de Duitsers, en in no time stonden onze kranten vol met nazi-propaganda. Het land werd in 5 dagen overgegeven en Nederlanders werkten zeer gewillig mee met het nieuwe regime.
De genuanceerde meerderheid zal nooit geïnterviewd worden want die groep is niet interessant voor kijkcijfers. Zoals je wederom laat zien in je reacties. Maargoed, zoals ik al zei, jij hebt totaal geen idee wat je allemaal aan het uitschijten bentquote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:28 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Als je al die reacties op die vele interviews gemist heb dan let je niet echt op.
Ah dus jij hebt van alles gezien maar kunt het niet bewijzen? Goh. Geen wonder dat je IDF gelooft.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:28 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Neuj daar heb je niet zo heel veel mee idd.
Als je al die reacties op die vele interviews gemist heb dan let je niet echt op.
En nee ik kan je geen cijfers geven omdat interviewers niet bij houden wie wat zegt om fok it een bewijs te leveren omdat ie niet oplet.
Omdat wat verf, hoewel uiteraard vervelend en ongewenst, nog lang geen terreur is?quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:28 schreef Hathor het volgende:
[..]
De groepering Palestine Action is in het VK al verboden en op de terreurlijst gezet. Waarom is dat hier niet gebeurt?
Heb je het nu over de genocide die Israël pleegt?quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:29 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Dat is wel een ding ja. Er lijken geen grenzen meer te zijn en niets heeft nog consequenties.
Els rechts tokkies, ProPali hebben het recht om te vernielen.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:29 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ja stel je voor dat mensen voor hun demonstratierecht op zouden komen! Echt probeer op z'n minst je best te doen als je dit soort dingen wilt gaan vergelijken, je laat nu alleen maar zien dat je er echt geen reet van snapt.
In het VK gingen ze wel wat verder, daar zijn ze een militair vliegveld opgeslopen en hebben schade aangericht aan wat fighterjets.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:31 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Omdat wat verf, hoewel uiteraard vervelend en ongewenst, nog lang geen terreur is?
Daar heb je weer zo iemand die zo fucking dom is dat ie nog steeds denkt dat antizionisme hetzelfde is als antizionisme.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:30 schreef damsco het volgende:
[..]
Ja zulke sentimenten lijken in golfbewegingen door onze maatschappij te gaan. Nu mooi verpakt in anti zionisme. Je merkt ook aan alles de woede die in zulke mensen zit, gefrustreerd over hun eigen leven en zoekende naar een zondebok. We staan een beetje aan de vooravond van wat lijkt wereldwijd geaccepteerd antisemitisme.
Ja zo werkt het niet. Iemand die iets beweert hoort dat ook te ondersteunen.quote:
Vreemde conclusie trek je hier.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:32 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Els rechts tokkies, ProPali hebben het recht om te vernielen.
Strooi een ander zand in de ogen aap.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:34 schreef viagraap het volgende:
[..]
Daar heb je weer zo iemand die zo fucking dom is dat ie nog steeds denkt dat antizionisme hetzelfde is als antizionisme.
Het verzet in Nederland was ook een terroristische organisatie.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:33 schreef Hathor het volgende:
[..]
In het VK gingen ze wel wat verder, daar zijn ze een militair vliegveld opgeslopen en hebben schade aangericht aan wat fighterjets.
Aangezien jij doorgaans degene bent die te beroerd is om bronnen te delen: ik zie de bronnen waarin de Israëlische regering uitspreekt de vernietiging van het Palestijnse volk tot doel te hebben graag verschijnen.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 12:50 schreef viagraap het volgende:
Dus je bent te lui om een minuutje te googlelen? De regering is al vele malen zeer duidelijk geweest over hun intenties. Waarom heb je zo'n sterke mening over dingen waarvan je overduidelijk niet genoeg op de hoogte bent?
Leg anders eens uit waarom je het denkt, kunnen we lachen.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:34 schreef damsco het volgende:
[..]
Strooi een ander zand in de ogen aap.
Er is een oorlog gaande en oorlog is ellendig. Vooral als een van de partijen de eigen bevolking als schild blijft gebruiken terwijl de top in weelde leeft in het buitenland.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:31 schreef viagraap het volgende:
[..]
Heb je het nu over de genocide die Israël pleegt?
In de ogen van de Duitsers ja, maar wat voor boodschap heb ik daar aan?quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:34 schreef viagraap het volgende:
[..]
Het verzet in Nederland was ook een terroristische organisatie.
Ik ben te beroerd om luie mensen te helpen als ze zo stellig zijn over hun luie mening ja.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 13:35 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Aangezien jij doorgaans degene bent die te beroerd is om bronnen te delen: ik zie de bronnen waarin de Israëlische regering uitspreekt de vernietiging van het Palestijnse volk tot doel te hebben graag verschijnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |