quote:Op zondag 5 oktober 2025 11:06 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Die heeft al genoeg gastjes gevuld hoorHoe weet jij dat? Heb je met hem gedaan/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Corporate translator
Ik ben katholiek maar totaal niet bedroefd. Ik vind het celibaat voor priesters dikke onzin. Zelfs Jezus had een vrouw aan zijn zijde.quote:Op zondag 5 oktober 2025 10:48 schreef JopieKlaassen het volgende:
Ik stel voor dat alle bedroefde katholieken zich laten kruisigen om dit schandaal af te kopen.
Dat had hij uiteraard kunnen doen, maar misschien was daar geen vacature voor een priester.quote:Op maandag 6 oktober 2025 03:42 schreef livelink het volgende:
Hij had al eerder de overstap naar de Oud-katholieke kerk kunnen maken. Dan had hij ook niet hoeven te wachten met trouwen.
Whut?quote:
Beste heer,quote:Op maandag 6 oktober 2025 17:14 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Maar goed wat wil je van Katholieken. Die kennen de Bijbel niet en verzinnen er van alles bij.
Katholieken hebben vaak niet eens een Bijbel in huis lol.quote:Op maandag 6 oktober 2025 20:57 schreef Scjvb het volgende:
Dus u mag er zelf van alles bij verzinnen wat niet zou kloppen bij goedgeluimde maar vooral (streng)gelovige katholieken. Het zijn immers wij als waardige katholieken die het geloof sinds jaar en dag 'naar behoren' op meest bijbelse wijzenofwel kerkelijke dogma's belijden.
Omdat JG een religieuze organisatie is, geen politie macht of rechtgevende macht.quote:Binnen uw kerk zijn vorige decennia zelfs invallen geweest omdat JG geen inzage wilde geven, omdat sterke aanwijzingen bestonden dat belastende info verdoezeld werd. Bahh!![]()
![]()
Ahum?quote:Tijd om eindelijk eens - net als de RKK-kerk betaamt en al decennia terug gedaan heeft- het wellicht eveneens onwelriekende
misbruik daar aan te pakken, of in elk geval ervoor te zorgen dat verantwoordelijken jaren na dato de dans niet ontspringen.
Mensen mogen uiteraard hun mening hebben over het verplichte celibaat voor priesters in de Rooms-Katholieke Kerk. Een causaal verband tussen het verplichte celibaat en sexueel misbruik door priesters is nooit aangetoond.quote:Op maandag 6 oktober 2025 06:48 schreef VEM2012 het volgende:
Hij heeft groot gelijk. Celibaat is een slecht idee. Dat wakkert alleen maar misbruik aan.
Da Vinci Code niet gezien? Het vroege christendom was een feministisch epicentrum.quote:
Jezus had Maria aan zijn zijde. Ik zeg niet dat hij ermee neukte. Dat weet niemand. Zo ver gaat de bijbel niet. Maar ze was wel heel belangrijk voor hem. Waar het celibaat vandaan komt, wie dat verzonnen heeft, geen idee, maar het is niet door Jezus opgelegd.quote:Op maandag 6 oktober 2025 17:14 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Whut?
Maar goed wat wil je van Katholieken. Die kennen de Bijbel niet en verzinnen er van alles bij.
Owh ik zeg ook niet dat het celibaat iets Bijbels is, dat is het niet.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 11:30 schreef Gia het volgende:
[..]
Jezus had Maria aan zijn zijde. Ik zeg niet dat hij ermee neukte. Dat weet niemand. Zo ver gaat de bijbel niet. Maar ze was wel heel belangrijk voor hem. Waar het celibaat vandaan komt, wie dat verzonnen heeft, geen idee, maar het is niet door Jezus opgelegd.
Klopt, maar ook niet dat het niet zo was. Niemand weet of Jezus als maagd aan het kruis is gegaan.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 11:57 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Owh ik zeg ook niet dat het celibaat iets Bijbels is, dat is het niet.
Jezus had vrouwen aan zijn zijde als volgelingen en steun. Over een romantische relatie met wie dan ook zegt de Bijbel niet.
Hartstikke middeleeuws!!quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 12:02 schreef Solispolar het volgende:
Wat een middeleeuwse toestanden. Aldus @:Starhopper. Je weet wat er gebeurt met moslima’s die buiten hun hoofddoek af willen doen? Is dat dan ook middeleeuws of is het dan ineens cultuur?
Er schijnen aanwijzingen te zijn dat zij zijn echtgenote was.quote:Op dinsdag 7 oktober 2025 11:30 schreef Gia het volgende:
[..]
Jezus had Maria aan zijn zijde. Ik zeg niet dat hij ermee neukte. Dat weet niemand. Zo ver gaat de bijbel niet. Maar ze was wel heel belangrijk voor hem. Waar het celibaat vandaan komt, wie dat verzonnen heeft, geen idee, maar het is niet door Jezus opgelegd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |