Begrijpend lezen is voor LVBer Sjon teveel gevraagd.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:47 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Tja. Als je het zelf niet ziet, lees dan Sjon zijnde in ieder geval gewoon netjes de voorbeschouwing/analyse van BLACKED vooraf. Dan had Sjon wellicht kunnen lezen dat... oh, wacht.
Hij zei het echtquote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:55 schreef fetX het volgende:
De eerste 4 minuten gingen hartstikke goed.
Sjon komt over als een jongen van 12 die wat voetbalcliches uitbraakt die hij van zijn vader heeft gehoord.quote:
Dat is toch ook enorm zielig eigenlijk. Dat vastklampen aan een paar minuutjes aan het begin waar je de bal mocht rondspelen en dat goed noemen.quote:
Vanaf nu alles op alles zetten om dit 90 minuten lang vol te houden!quote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:55 schreef fetX het volgende:
De eerste 4 minuten gingen hartstikke goed.
Eerst maar eens 5 minuten domineren tegen Sparta. Alle begin is moeilijk.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:03 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Vanaf nu alles op alles zetten om dit 90 minuten lang vol te houden!
Op de 86 minuten daarna viel het een en ander aan te merken.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:55 schreef fetX het volgende:
De eerste 4 minuten gingen hartstikke goed.
Maar dit kwam door de one touchball ofzoquote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:02 schreef TheVulture het volgende:
Laten we trouwens ook kamikaze-Keizer niet vergeten, deze tactiek doet echt weer volledig denken aan zijn eigen tijd als hoofdtrainer. Toen werden we ook heerlijk keer op keer geslacht in de omschakeling.
Wat doet Keizer daar eigenlijk, hij zou toch moeten bijsturen?quote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:02 schreef TheVulture het volgende:
Laten we trouwens ook kamikaze-Keizer niet vergeten, deze tactiek doet echt weer volledig denken aan zijn eigen tijd als hoofdtrainer. Toen werden we ook heerlijk keer op keer geslacht in de omschakeling.
Ja, waar ze uitgebreid op hadden getraind. Heeft wel 5 hele minuten geholpen.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:06 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Maar dit kwam door de one touchball ofzo
Ik begin steeds meer het gevoel te krijgen dat Heitinga de stroman is en dat Keizer het eigenlijk allemaal bepaald. De parallellen met zijn eerste periode zijn er in overvloed, terwijl in de interim-periode van Heitinga Ajax lang niet zo'n open huis hield als dit seizoen.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:07 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wat doet Keizer daar eigenlijk, hij zou toch moeten bijsturen?
Willem II uit was onze laatste overwinning 13-4-2025quote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:13 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Ik las iets dat we sinds April geen uitwedstrijd meer gewonnen hebben?
Het meest hilarische is dat Heitinga het zelf niet eens door lijkt te hebben.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik begin steeds meer het gevoel te krijgen dat Heitinga de stroman is en dat Keizer het eigenlijk allemaal bepaald. De parallellen met zijn eerste periode zijn er in overvloed, terwijl in de interim-periode van Heitinga Ajax lang niet zo'n open huis hield als dit seizoen.
Met een gelijkspelletje tegen Sparta komt net de ommekeer niet! Althans, een gelijkspelletje is mijn voorspellingquote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:13 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Ik las iets dat we sinds April geen uitwedstrijd meer gewonnen hebben?
Het was toen geen open huis. Maar wel heel slecht. Qua Xg voor en tegen slechter dan de trainer voor, en de trainer na hem. Dat was bij Jong Ajax overigens ook zo.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik begin steeds meer het gevoel te krijgen dat Heitinga de stroman is en dat Keizer het eigenlijk allemaal bepaald. De parallellen met zijn eerste periode zijn er in overvloed, terwijl in de interim-periode van Heitinga Ajax lang niet zo'n open huis hield als dit seizoen.
Cl vorig jaar vergeten misschien, probeer eerst maar eens een puntje te halen in de CLquote:Op woensdag 1 oktober 2025 01:38 schreef C64 het volgende:
[..]
Feyenooit niet dan? Sinds het vertrek van Arne Slot lukt daar ook niks meer
Wij gaan boven feyenoord eindigen, of dat als eerste of als tweede is zal moeten blijken maar jullie gaan 100% ook weer geen Champions League spelen volgend seizoen.
Het zijn barre tijden in Europa voor Nederlandse clubs, helaas.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:32 schreef Solispolar het volgende:
Nog even 12 uur genieten van Ajax voordat PSV ook weer kontje gaat krijgen van die Duitsers
Ben bang dat ze mogen blijven zitten tot het seizoen echt verneukt isquote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:53 schreef Red_85 het volgende:
Is er al een persbericht?
2 van de meest slechte trainers ever ooit combineren en dan denken dat het goed komt?
Ik vermoed dat als het al vandaag komt dat men eerst terug moet zijn uit Marseille en dan op kantoor het ontslaggesprek voert. Heitinga zal daar Rob Janssen wel bij willen hebben gok ik zoquote:Op woensdag 1 oktober 2025 10:25 schreef Black-Death het volgende:
Duurt veel te lang, dat persbericht...
Het spant er om. Ik vind het gelijkwaardig dat Keizer helemaal niet wilde, maar zich toch heeft laten omlullen door die gladde aal. Paar maanden laten blijkt dat ‘ie volkómen gelijk had om niet te willenquote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:21 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Het meest hilarische is dat Heitinga het zelf niet eens door lijkt te hebben.
https://www.ajaxlife.nl/a(...)g-op-europees-toneelquote:Op woensdag 1 oktober 2025 10:32 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
Ik wil al die links ook gewoon niet zien.
Alleen een persbericht. Ajax.nl link.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 1 oktober 2025 10:36 schreef William_Papadin het volgende:
ER IS EEN PLAN
WE ZIJN GERED
MOKERDOMME SJON GAAT VANAF NU ALLES OP ALLES ZETTEN OM DE VOLGENDE WEDSTRIJDEN TE WINNEN
Ajax is momenteel een team in afbraak.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 10:50 schreef Saekerhett het volgende:
Dat gezeik ook altijd dat je 'een team in opbouw' bent, komt me ook wel de strot uit. Wanneer ben je dan niet meer in opbouw? Als je drie keer achter elkaar de Champions League wint?
Haalt een stuk meer punten in de eredivisie dan Farioli in een vergelijkbare periode en het is een team in opbouw.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 10:52 schreef OmniRocket het volgende:
Ik snap niet dat jullie Heitinga zo afbranden, het gaat toch prima zo?
Je zou kunnen zeggen dat Heitinga doorbouwt op het fundament van Farioli met een meer voetballende toets, waardoor op klinische wijze de meeste punten gehaald wordenquote:Op woensdag 1 oktober 2025 10:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Haalt een stuk meer punten in de eredivisie dan Farioli in een vergelijkbare periode en het is een team in opbouw.
Dat is gewoon knap gedaan.
Ongeacht of ze blijven zitten of niet, is deze selectie er niet een die meespeelt om de eerste twee plekken. Het wordt wel dreigend of je AZ achter je kan houden als het duo peppie en kokkie lang blijft zitten.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 10:01 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Ben bang dat ze mogen blijven zitten tot het seizoen echt verneukt is
Want PSV oogt lekker stabiel ?quote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:04 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Ongeacht of ze blijven zitten of niet, is deze selectie er niet een die meespeelt om de eerste twee plekken. Het wordt wel dreigend of je AZ achter je kan houden als het duo peppie en kokkie lang blijft zitten.
Feyenoord gaat ook nog imploderen. Van Persie heeft wellicht iets meer voetbalgogme, maar daar staat tegenover dat hij verder 0,0 sociaal vermogen heeft, dus het eerste incidentje wordt een veenbrand.quote:
Wensdenken is altijd goed.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:32 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Feyenoord gaat ook nog imploderen. Van Persie heeft wellicht iets meer voetbalgogme, maar daar staat tegenover dat hij verder 0,0 sociaal vermogen heeft, dus het eerste incidentje wordt een veenbrand.
Mee eens, van Persie lijkt ook niet om te kunnen gaan met de pers en zijn eigen ploeg.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:32 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Feyenoord gaat ook nog imploderen. Van Persie heeft wellicht iets meer voetbalgogme, maar daar staat tegenover dat hij verder 0,0 sociaal vermogen heeft, dus het eerste incidentje wordt een veenbrand.
Ja, maar, het grote AJAX moet toch altijd en overal uitgaan van de EIGEN KRACHT en de tegenstander de wil opleggen???quote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:43 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Mee eens, van Persie lijkt ook niet om te kunnen gaan met de pers en zijn eigen ploeg.
Ondanks dat is denk ik alles wel gezegd over gisteren: als je met zo'n "tactisch" plan naar Marseille afreist vraag je er gewoon om compleet afgemaakt te worden.
Branie, lef, borst vooruit, spuug in de handen.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:48 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ja, maar, het grote AJAX moet toch altijd en overal uitgaan van de EIGEN KRACHT en de tegenstander de wil opleggen???
Ja dat was ook het excuus toen Hiddink het NL's elftal over nam van Van Gaal na dat WK in Brazilië. En binnen een mum van tijd was de reputatie die daar was opgebouwd weer afgebroken.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Je zou kunnen zeggen dat Heitinga doorbouwt op het fundament van Farioli met een meer voetballende toets, waardoor op klinische wijze de meeste punten gehaald worden
Daar leek het wel even op, de eerste 5 minquote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Branie, lef, borst vooruit, spuug in de handen.
Dat deed denken aan die potjes tegen Union Berlin, waar men op basis van de spelers die er werden opgesteld er vanuit ging alleen met domme dravers uit de 2. Liga te maken te hebben die je met wat handige passjes zo kon uitschakelen. Kinderlijk naiëf dusquote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:51 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Daar leek het wel even op, de eerste 5 min
quote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:32 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Feyenoord gaat ook nog imploderen. Van Persie heeft wellicht iets meer voetbalgogme, maar daar staat tegenover dat hij verder 0,0 sociaal vermogen heeft, dus het eerste incidentje wordt een veenbrand.
De oud-spits is namelijk de trainer met het hoogste puntengemiddelde ooit bij Feyenoord, als enkel trainers die minimaal een halfjaar op de bank hebben gezeten in De Kuip meegenomen worden. Gemiddeld pakt Feyenoord 2,44 punt per wedstrijd. Vanzelfsprekend kan Van Persie dit record wel weer kwijt gaan raken, mocht Feyenoord onder hem ook minder gaan presteren.quote:
Gisteren wordt gewoon weer afgedaan met 'ja maar in Europa treffen we hele goede ploegen', dus Sjon zit gewoon nog op de bank in de komende loodzware reeks.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Waar blijft de COMUNICADO OFICIAL
Dat zagen we wel tijdens de topper.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:50 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
PSV heeft echt veel, VEEL meer kwaliteit
Ah ja, altijd goed, onderlinge wedstrijden gebruiken om te bepalen wie er hoger gaat eindigen dan wie gedurende een complete competitiequote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:06 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat zagen we wel tijdens de topper.
Dan moeten we bijna hopen op een flinke nederlaag tegen Sparta. Dan heb je (normaal gesproken vermaledijde) interlandperiode om een nieuwe trainer aan te stellen.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:59 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Gisteren wordt gewoon weer afgedaan met 'ja maar in Europa treffen we hele goede ploegen', dus Sjon zit gewoon nog op de bank in de komende loodzware reeks.
Klopt. Ajax won van Telstar en PSV verloor dus Ajax is beter.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:13 schreef bbuddybb het volgende:
Vraag: Ajax staat hoog, dat is wat je wil. Is dat ook een beetje wat De Zerbi van jullie wilde? Dat lokken, had je dat verwacht?
Sjon: Nee, ja, goed, met De Zerbi weet je, vanuit die, nou ja, structuur, dat probeerden wij, nou ja, hoge druk momenten zat dat goed. Alleen ja, wat ik zeg, je geeft 1 goal geef je weg. Ik denk als het 1-0 blijft, dat is natuurlijk het handigst. Alleen ja, je staat met 3-0 achter in de rust.
Misschien is hij al ontslagen ongeacht het resultaat tegen Sparta. Maar wachten ze nog even die wedstrijd af.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:13 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dan moeten we bijna hopen op een flinke nederlaag tegen Sparta. Dan heb je (normaal gesproken vermaledijde) interlandperiode om een nieuwe trainer aan te stellen.
Die kleine kale dwerg is daar net iets te narcistisch voor vermoed ik.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:18 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Misschien is hij al ontslagen ongeacht het resultaat tegen Sparta. Maar wachten ze nog even die wedstrijd af.
Op papier ja. In de praktijk valt het allemaal erg tegen.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:50 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
PSV heeft echt veel, VEEL meer kwaliteit
Gewoon iemand met gezond verstand, ambitie en een beetje ervaring is al een vooruitgang.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:36 schreef zoekeenleven het volgende:
Wie zou het uberhaupt over kunnen nemen van domme sjon? Is Ten Hag echt de persoon die van deze rotzooi wat zou kunnen maken?
Ik gok dat Beuker wel een interessant lijstje heeft dat afgestoft kan worden met internationale namen. Nu de RvC aardig op zijn gat ligt en het grote succes van de afgelopen maanden is daar misschien wel draagvlak voor.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:36 schreef zoekeenleven het volgende:
Wie zou het uberhaupt over kunnen nemen van domme sjon? Is Ten Hag echt de persoon die van deze rotzooi wat zou kunnen maken?
Alles beter dan Heitinga.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:36 schreef zoekeenleven het volgende:
Wie zou het uberhaupt over kunnen nemen van domme sjon? Is Ten Hag echt de persoon die van deze rotzooi wat zou kunnen maken?
Haggie was ook altijd sacked in the morning dus Sjon blijft nog wel even omdat de club zelf een puinhoop is .quote:
quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:41 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Alles beter dan Heitinga.
De vraag is vooral wie er nu beschikbaar is. En hopelijk hebben we dan weer eens een paar jaar dezelfde trainer, in plaats van al die wisselingen continu. Beetje stabilitiet zou ook wel eens fijn zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Schreuder, Steijn, Van 't Schip, Heitinga wat een armoe heeft er rondgelopen zeg sinds Ten Hag.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:41 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Alles beter dan Heitinga.
De vraag is vooral wie er nu beschikbaar is. En hopelijk hebben we dan weer eens een paar jaar dezelfde trainer, in plaats van al die wisselingen continu. Beetje stabilitiet zou ook wel eens fijn zijn.
https://www.ajaxshowtime.(...)liefst-ook-niet-meerquote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:55 schreef ikweethetookniet het volgende:
Frank de boer is beschikbaar![]()
![]()
https://www.goal.com/en/n(...)d9m1tdb1x6evexxsudh5
Frank heeft al meermaals aangegeven dat zelf niet meer te willen.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 13:04 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
https://www.ajaxshowtime.(...)liefst-ook-niet-meer
Gelukkig niet.
Simonis is nogal overschat.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:49 schreef papert het volgende:
Misschien is Simonis ook wel bijna klaar in Duitsland.
Moet Ajax dit soort koersgevoelige informatie niet pas na beurssluiting bekend maken? Dus ik hou hoopquote:Op woensdag 1 oktober 2025 13:44 schreef Themeparktommy het volgende:
Het gaat niet meer gebeuren vandaag
Raar, omdat hij zoveel succes heeft gehadquote:Op woensdag 1 oktober 2025 13:14 schreef Jor_Dii het volgende:
Frank heeft al meermaals aangegeven dat zelf niet meer te willen.
Bij Ajax wel.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 14:29 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Raar, omdat hij zoveel succes heeft gehad![]()
![]()
Steijn gaat de ondergang worden van John.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 14:45 schreef marcb1974 het volgende:
Heitinga blijft (in ieder geval tm zaterdag).
https://www.voetbalprimeu(...)rainer-van-ajax.html
Volle vertrouwen in Alex dat die zichzelf gaat beoordelen en een goede vervanger kan regelen.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 14:37 schreef William_Papadin het volgende:
HEITINGA OUT
WAAR BLIJFT HET BERICHT ALEX
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.RED ONS HENNIEGOD
De bron is Inan van het AD, die heeft er ook wel heel vaak naast gezetenquote:Op woensdag 1 oktober 2025 14:45 schreef marcb1974 het volgende:
Heitinga blijft (in ieder geval tm zaterdag).
https://www.voetbalprimeu(...)rainer-van-ajax.html
dat denk ik ookquote:Op woensdag 1 oktober 2025 14:50 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Steijn gaat de ondergang worden van John.
Als Sparta Ajax volledig overklast en wegspeelt en met 5-0 winst van het veld afstapt wel ja.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 14:50 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Steijn gaat de ondergang worden van John.
Kan best. Al lijkt het mij in dit geval wel te kloppen.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 15:06 schreef TheVulture het volgende:
[..]
De bron is Inan van het AD, die heeft er ook wel heel vaak naast gezeten
Opnieuw puntverlies is voldoende hoor.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 15:22 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Als Sparta Ajax volledig overklast en wegspeelt en met 5-0 winst van het veld afstapt wel ja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |