Gewoon een miskoop, nog een Overmarsje trouwens met een supercontract, begrijp hem nog wel dat hij niet zomaar weggaat.quote:Op maandag 22 september 2025 10:22 schreef papert het volgende:
[..]
Het gevaar bij hem is vooral dat hij denkt dat hij goed is, en dingen probeert die hij niet kan. Als hij naar zijn beperkingen zou spelen, en zijn eigen zwakke punten zou kennen, zou het minder gevaarlijk zijn.
Ik wil die McConnell wel eens zien spelen in de basis.quote:Op maandag 22 september 2025 12:29 schreef Black-Death het volgende:
Jaros
Gaaei/Rosa - Itakura - Sutalo - Baas
Taylor - Gloukh - Mokio
Edvarsen - Dolberg - Moro
Ja dat mag ook.quote:Op maandag 22 september 2025 14:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik wil die McConnell wel eens zien spelen in de basis.
quote:PSV oriënteert zich na het horrornieuws over Ruben van Bommel - die dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie komt - op de transfervrije spelersmarkt. Dat schrijft Jeroen Kapteijns maandag namens De Telegraaf. De journalist brengt de Eindhovenaren daarna meteen in verband met Hakim Ziyech.
De Marokkaanse technicus is nog altijd transfervrij na zijn vertrek uit Qatar. "Een van de mogelijk interessante opties is voormalig Ajacied Ziyech", schrijft Kapteijns. "Hij zit zonder club na zijn periode bij Al-Duhail. Ziyech is een oude bekende van PSV-trainer Peter Bosz."
De twee kennen elkaar van hun gezamenlijke periode bij Ajax, waar Ziyech een van de blikvangers was in de succesvolle Europa League-campagne van het seizoen 2016/17.
Daarom idd, legde er bij Go Ahead ook aardig wat in.quote:Op maandag 22 september 2025 07:09 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Maakte vorig jaar ook al een paar nuttige goals, in tegenstelling tot Godts is zijn afwerking wel op orde.
Gaaei - Itakura - Sutalo - Baasquote:Op maandag 22 september 2025 12:29 schreef Black-Death het volgende:
Jaros
Gaaei/Rosa - Itakura - Sutalo - Baas
Taylor - Gloukh - Mokio
Edvarsen - Dolberg - Moro
Zoiets wel. Puntje bij paaltje die tweede helft, buiten zwak verdedigen bij de 1-2, ben ik niet geheel ontevreden.quote:Op maandag 22 september 2025 18:32 schreef Tarado het volgende:
Met de spelers die er zijn zou ik toch eerder 3-4-3 of 3-5-2 doen
Sutalo-Itakura-Baas
Regeer-Taylor
Klaassen-Gloukh
Moro/Berghuis-Dolberg-Godts/Moro
Aan de bal best aardig inderdaad, maar 4 kopgoals tegen in 2 wedstrijden kan niet.quote:Op maandag 22 september 2025 19:28 schreef Wotte het volgende:
[..]
Zoiets wel. Puntje bij paaltje die tweede helft, buiten zwak verdedigen bij de 1-2, ben ik niet geheel ontevreden.
Gloukh in de spits is een vondst.
Gloukh in de spits heb je alleen wat aan als je tegen een goede tegenstander speelt. Tegen een slechte tegenstander mis je een echte spits in de 16.quote:Op maandag 22 september 2025 19:28 schreef Wotte het volgende:
[..]
Zoiets wel. Puntje bij paaltje die tweede helft, buiten zwak verdedigen bij de 1-2, ben ik niet geheel ontevreden.
Gloukh in de spits is een vondst.
Voordeel is wel dat Godts een bal ook niet voor krijgt. Kopsterke spits is lood om oud ijzer.quote:Op maandag 22 september 2025 20:35 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Gloukh in de spits heb je alleen wat aan als je tegen een goede tegenstander speelt. Tegen een slechte tegenstander mis je een echte spits in de 16.
Dat klopt. Godts heeft geen schot en geen voorzet, alleen een steekbal.quote:Op maandag 22 september 2025 20:40 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Voordeel is wel dat Godts een bal ook niet voor krijgt. Kopsterke spits is lood om oud ijzer.
Lijkt me toch trainbaar?quote:Op maandag 22 september 2025 20:51 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Dat klopt. Godts heeft geen schot en geen voorzet, alleen een steekbal.
Ja, dit lijkt mij ook niet gek. Al zie ik zelf Edvardsen wel graag spelen hoor. Is zeker niet minder dan Moro/Berghuisquote:Op maandag 22 september 2025 18:32 schreef Tarado het volgende:
Met de spelers die er zijn zou ik toch eerder 3-4-3 of 3-5-2 doen
Sutalo-Itakura-Baas
Regeer-Taylor
Klaassen-Gloukh
Moro/Berghuis-Dolberg-Godts/Moro
Oeuvre prijs voor beste linker kantquote:Op maandag 22 september 2025 21:50 schreef marcb1974 het volgende:
Snap niets van die Ballon d'or.
Hoe kunnen die zichzelf nou serieus nemen als Wijndal geen nominatie heeft
Als Wijndal niet genomineerd is en als Dumfries boven Haaland eindigt dan kun je de hele competitie wel in de prullenbak gooien.quote:Op maandag 22 september 2025 21:50 schreef marcb1974 het volgende:
Snap niets van die Ballon d'or.
Hoe kunnen die zichzelf nou serieus nemen als Wijndal geen nominatie heeft
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |