Het ergste zou natuurlijk een meerderheid van Forum, PVV, VVD en JA21 zijn. Als ze niet te veel partijen nodig hebben, dan kan het helemaal snel gaan.quote:Op zondag 21 september 2025 18:30 schreef De_Verschoppeling het volgende:
[..]
Vergeet "Wij zijn Nederland" Haga en Rookmaker niet.
De geschiedenis leert dat een goede knokploeg toch wel handig is, als je jouw dictatuur een beetje efficiënt wil inrichten.
Vier is ook al veel. Als je al ziet welk bloedbad er bij Ongehoord Nederland is aangericht tussen godarme Blommestijn en Karskens, gaat dit helemaal een spektakel geven. Vrees dat lasbril in alle gevallen als eerste aan het kortste eind trekt...quote:Op zondag 21 september 2025 18:32 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Het ergste zou natuurlijk een meerderheid van Forum, PVV, VVD en JA21 zijn. Als ze niet te veel partijen nodig hebben, dan kan het helemaal snel gaan.
In het horrorscenario dat deze 4 het nieuwe kabinet gaan vormen denk ik niet dat ze het lang uithouden met elkaar.quote:Op zondag 21 september 2025 18:32 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Het ergste zou natuurlijk een meerderheid van Forum, PVV, VVD en JA21 zijn. Als ze niet te veel partijen nodig hebben, dan kan het helemaal snel gaan.
Ook gewoon een heel naar afgunstig figuur. Dat is nou de echte Nederlander blijkbaar.quote:Op zondag 21 september 2025 20:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
Net stukjes van uitkeringsmevrouw bij SBS-debat toen die Wilders gebruikte om Timmermans te framen als slecht gekeken (Rutger en de uitkeringstrekkers).
Gelachen en tegelijk getreurd. Zo'n mevrouw stemt gewoon PVV omdat het land vol is terwijl ze alles te danken heeft aan PvdA.
Veel betere argumenten om het stemrecht af te schaffen ga je niet krijgen.quote:Op zondag 21 september 2025 20:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
Net stukjes van uitkeringsmevrouw bij SBS-debat toen die Wilders gebruikte om Timmermans te framen als slecht gekeken (Rutger en de uitkeringstrekkers).
Gelachen en tegelijk getreurd. Zo'n mevrouw stemt gewoon PVV omdat het land vol is terwijl ze alles te danken heeft aan PvdA.
Een 15-jarig kutkind met een vuurwapen die een fatbike steelt en vervolgens bij de McDonald's wordt doodgeschoten door de altijd kwaadaardige politie.quote:
Het is een catastrofe jongens, geen genocide!quote:Dat is precies wat er is gebeurd met het onderwerp Gaza. Een discussie met andersdenkenden is nagenoeg onmogelijk. Wie neutraal verslag wil doen over Gaza, zal moeten koorddansen met woorden. Wat doe je bijvoorbeeld met de term ‘genocide’? Daarover is binnen de NOS veel discussie geweest, wat ook tot nieuwe inzichten heeft geleid. “Vanaf het begin van deze oorlog hebben we een helder standpunt gehad: we gebruiken het woord ‘genocide’ niet. Genocide is een juridische term, en wij kunnen dat niet vaststellen. Daarom vermeden we dat woord.
“Daarnaast hebben we ook meteen besloten dat we geen enerzijds-anderzijds journalistiek zouden doen. Geen ‘ja maar’, maar ‘en en’. Dus én de misdaden van Hamas én de catastrofe in Gaza. We laten zien wat er gebeurt, en daarbij nemen we alle perspectieven mee. Dat kan niet binnen één item, of binnen één verhaal. Maar als je alle berichtgeving optelt, moeten die perspectieven allemaal aan bod komen.
Het is een grof schandaal hoe het altijd jankende en zich eveneens van veel theater bedienende, door en door corrupte Barcelona al decennialang op een voetstuk staat bij de Nederlandse media.quote:Op zondag 21 september 2025 23:11 schreef Alaphilippe_ het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)in-spoor-real-madrid
@:DeeBee Is dit journalistiek te noemen?
Haha, forumposts in VBL zijn nog minder partijdig... Dit kan toch niet, Johan.quote:Op zondag 21 september 2025 23:11 schreef Alaphilippe_ het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)in-spoor-real-madrid
@:DeeBee Is dit journalistiek te noemen?
Staat op de leeslijst!quote:Op maandag 22 september 2025 17:42 schreef Alaphilippe_ het volgende:
@:Szura Blogje in The Guardian over het verval van Girona.
https://www.theguardian.c(...)irona-michel-levante
Messi weer?quote:Op maandag 22 september 2025 18:37 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Oh god, vanavond de Ballon d'Or-uitreiking.
Ik sla over.
Gaan we weer een nieuwe meltdown van Real Madrid krijgen?quote:Op maandag 22 september 2025 18:37 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Oh god, vanavond de Ballon d'Or-uitreiking.
Ik sla over.
Deze keer kwam de meltdown vooraf al.quote:Op maandag 22 september 2025 19:11 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Gaan we weer een nieuwe meltdown van Real Madrid krijgen?
Na de extreemrechtse rellen noteren we: Dilan Yesilgöz.quote:Op dinsdag 16 september 2025 20:03 schreef VoMy het volgende:
De nieuwe talkshow met Pauw en De Wit die vanaf hun eerste uitzending alleen maar rechtse politici en debielen zoals Raymond Mens heeft uitgenodigd, nodigt op Prinsjesdag uit: Mona Keijzer en Vincent Karremans.
Wat is dit toch kutland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |