SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totaIe scoreIijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor aIIe maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nuI gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar AugustusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+![]()
Het is een ziekelijk groot spel. 25000 man tegelijk online. Ik denk dat een World of Warcraft realm minder groot is.quote:Op dinsdag 16 september 2025 16:26 schreef devzero het volgende:
[..]
Als we straks allemaal een prive eiland hebben en rond level 30+ zitten, dan moeten we een FOK! faction beginnenEr zullen vast andere FOK!kers torn spelen
![]()
ik reken gewoon op een rehabje zaterdag ochtendquote:Op dinsdag 16 september 2025 16:25 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Thanks, dat wist ik niet.
Ga ik een beetje oppassen nu, heb best veel drugs gebruikt en met de war in het vooruitzicht is een addiction niet echt handig.
Nog 1 XTC'tje danHey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Goeie, daar heb ik weer niet aan gedacht.quote:Op dinsdag 16 september 2025 16:28 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
ik reken gewoon op een rehabje zaterdag ochtend![]()
gelijk edelweiss scorenquote:Op dinsdag 16 september 2025 16:29 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Goeie, daar heb ik weer niet aan gedacht.Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
op op
alles is op
heeeeeyyyy waar is de chocolade
op op
alles is opHey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
@loveislikeakiss is gewoon de sterkste van Fok volgende war qua BattleStats.
Ik heb echt verkeerde keuzes gemaakt ben ik bang. :/![]()
Schipper1958 in GAM / TORNCITYquote:Op dinsdag 16 september 2025 16:26 schreef devzero het volgende:
[..]
Als we straks allemaal een prive eiland hebben en rond level 30+ zitten, dan moeten we een FOK! faction beginnenEr zullen vast andere FOK!kers torn spelen
Cause there is always a wrong to your right 🎶
Wanna play?: https://www.torn.com/3899578![]()
ik zit iedere dag in de gym vrindquote:Op dinsdag 16 september 2025 16:33 schreef KoningWouter het volgende:
@:loveislikeakiss is gewoon de sterkste van Fok volgende war qua BattleStats.
Ik heb echt verkeerde keuzes gemaakt ben ik bang. :/Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
murp speelde tornquote:Op dinsdag 16 september 2025 16:35 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Schipper1958 in GAM / TORNCITY
Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Cause there is always a wrong to your right 🎶
Wanna play?: https://www.torn.com/3899578![]()
Haha dit zoekresultaat was ook wel leukquote:Ik vecht tegen een gigantische groene penis genaamd The torn king of desire.Cause there is always a wrong to your right 🎶
Wanna play?: https://www.torn.com/3899578![]()
kinkyquote:Op dinsdag 16 september 2025 16:38 schreef MizzezAmy het volgende:
Haha dit zoekresultaat was ook wel leuk
[..]Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
21 dagen geleden nog online geweestquote:
Cause there is always a wrong to your right 🎶
Wanna play?: https://www.torn.com/3899578![]()
zou die holden op lvl 29?quote:Op dinsdag 16 september 2025 16:40 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
21 dagen geleden nog online geweestHey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Zo. Drie van de vijf reclame foto's ben ik kwijt. Nu onderweg om hopelijk nummer vier kwijt te kunnenIk heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
Forum Opties Forumhop: Hop naar: