Het zou zo maar kunnen.quote:Op zaterdag 29 november 2025 19:45 schreef UncleScorp het volgende:
Rusland en Putin zijn een afleiding voor de eigen problemen en falen.
Oorlog lijkt wel de enige uitweg
Wie moeten die rampen aanpakken dan? Wat heb je zelf zoal ondernomen?quote:Op zaterdag 29 november 2025 19:36 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Als ze nou die wandelende rampen op het binnenhof eens aanpakken komt er ook geen ramp.
Stemmen, wat moet ik nog meer ondernemen?quote:Op zaterdag 29 november 2025 20:12 schreef ems. het volgende:
[..]
Wie moeten die rampen aanpakken dan? Wat heb je zelf zoal ondernomen?
Behalve dan online klagen over de rOvErHeID!!1
Daarom de vraag, wie moet dat dan aanpakken? Welke partij vond jij afgelopen verkiezingen goed genoeg om je stem te pakken?quote:Op zaterdag 29 november 2025 20:16 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Stemmen, wat moet ik nog meer ondernemen?
En waarom mag ik niet klagen over wanbeleid van de overheid?
Het is niet een partij, het hele systeem is verrot.quote:Op zaterdag 29 november 2025 21:24 schreef ems. het volgende:
[..]
Daarom de vraag, wie moet dat dan aanpakken? Welke partij vond jij afgelopen verkiezingen goed genoeg om je stem te pakken?
Oh je mag wel klagen. Maar de manier waarop is typerend.
Toen ik zei hier dacht ik ook niet in bnw te zitten, maar kwam hier vanwege de Tag.quote:Op zaterdag 29 november 2025 19:11 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Ik denk dat hij vooral de berichten uit de media en politiek bedoeld.
Natuurlijk is er nu ineens kritiek op de USA omdat Trump aan de macht is.
Maar de USA en Israël kunnen zo veel interventies en oorlogen starten als ze willen maar Rusland krijgt sancties als het een land aan valt.
En ik persoonlijk heb geen hekel aan Putin en Trump.
Ik gok op alweer een westerse escalatie binnenkort...quote:Onderhoud tussen VS en Oekraïense delegatie is begonnen in Florida
De onderhandelingen tussen de Oekraïense delegatie en hoge Amerikaanse functionarissen zijn zondag in Florida van start gegaan. Ze spreken over het plan van het Witte Huis om een einde te maken aan de oorlog met Rusland.
Wie op welke posten dan? In principe is dat altijd al het plan.quote:Op zaterdag 29 november 2025 21:28 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Het is niet een partij, het hele systeem is verrot.
We moeten naar een zakenkabinet.
Dus mensen aan de macht die verstand van zaken hebben.
Wat een fantasieën weer.quote:Op zondag 30 november 2025 18:55 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ik gok op alweer een westerse escalatie binnenkort...
Vrede dient niemand in het westen.
Het is winter ... go go go!quote:Duitsland heeft geheim plan van 1.200 pagina’s voor oorlog met Rusland
Ik zal je een geheimpje verklappen, elk zichzelf respecterende krijgsmacht heeft diverse plannen en draaiboeken klaarliggen voor allerhande scenario's.quote:
I knowquote:Op dinsdag 2 december 2025 13:23 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik zal je een geheimpje verklappen, elk zichzelf respecterende krijgsmacht heeft diverse plannen en draaiboeken klaarliggen voor allerhande scenario's.
Hup hup Belgiequote:Europese landen weigeren België “blanco cheque” te geven om risico van lening met bevroren Russische tegoeden te spreiden
Verschillende Europese landen beschuldigen België ervan buitensporige eisen te stellen om de risico’s te spreiden van een lening aan Oekraïne met bevroren Russische tegoeden als onderpand. Ze willen naar eigen zeggen geen “blanco cheque” uitschrijven.
https://www.hln.be/buiten(...)e-spreiden~aeb21618/
quote:Winstgevender dan vrede: waarom Amerika onafgebroken in oorlog is
Al tachtig jaar lang voert Amerika vrijwel onafgebroken oorlog. Van Korea tot Irak, van Afghanistan tot Somalië. Wat ooit ‘defensie’ heette, is uitgegroeid tot een businessmodel: de Forever War. Sowieso winstgevender dan vrede!
https://revu.nl/artikel/6(...)ebroken-in-oorlog-is
Omg wat een achterlijke leidersquote:13:31
Ursula von der Leyen duwt door in Euroclear-debat: "We stellen voor om de bevroren Russische activa te gebruiken"
De Europese Commissie heeft twee mogelijkheden voorbereid om het gapende gat in de Oekraïense begroting te helpen dichten. De eerste optie is het inzetten van de Russische gelden die bevroren zijn door Europese sancties. Die staan onder andere bij Euroclear, een Brussels financieel bedrijf.
Ik heb er eigenlijk ook geen woorden voor.quote:Op woensdag 3 december 2025 15:19 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Omg wat een achterlijke leiders
Geen woorden voor.
"De oekr begroting"
We gaan tesamen onder.
Prima.
Wederom eigen keuze
quote:NAVO-topman overweegt preventieve aanval op Rusland: “We moeten agressiever durven zijn”
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |