aaah das toch liefquote:Op dinsdag 9 september 2025 11:02 schreef StevenHyde het volgende:
Even koffie gedronken bij mijn pa. Geen weer om te vissen, dus hij was vis tv aan het kijken
Ja de vissen drijven hier over de straat heenquote:Op dinsdag 9 september 2025 11:02 schreef greysbones het volgende:
[..]
aaah das toch lief
en het is toch juist goed weer om te vissen
zonder geinquote:Op dinsdag 9 september 2025 11:04 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Ja de vissen drijven hier over de straat heen
Ja is ook zo ja. Maar mijn pa moet dan met de fiets naar t viswater en dat ziet hij niet zitten om natgeregend daar aan te komen denk ik. En heeft volgens mij ook geen visparaplu. Neemt gewoon inklaphengetlje mee achterin de fietstasquote:Op dinsdag 9 september 2025 11:05 schreef greysbones het volgende:
[..]
zonder gein
weet niet beter als dat regen juist het beste weer is om te vissen
Tuurlijk wil je het wel weten. In folie wikkelen natuurlijkquote:Op dinsdag 9 september 2025 11:05 schreef Moonlight het volgende:
[..]
Vertelof wil ik het niet weten?
mooi cadeau ideequote:Op dinsdag 9 september 2025 11:08 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Ja is ook zo ja. Maar mijn pa moet dan met de fiets naar t viswater en dat ziet hij niet zitten om natgeregend daar aan te komen denk ik. En heeft volgens mij ook geen visparaplu. Neemt gewoon inklaphengetlje mee achterin de fietstas
diequote:Op dinsdag 9 september 2025 11:09 schreef StevenHyde het volgende:
Heeft onze justin een bot aan of moeten we 112 bellen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |