quote:Premier België: ‘
Uiteenvallen van vroegere Nederlanden is de grootste ramp die ons ooit is overkomen’
https://www.ad.nl/buitenl(...)-overkomen~a4d86c9d/quote:Ik kreeg ook kritiek omdat ik de schone verzen van Antwerps dichter Theodoor van Ryswyck aanhaalde:
Hier, en aan den overkant,
Daar en hier is Nederland.
Van Ryswyck leed weliswaar aan syfilis, een ziekte die ook zijn hersenen aantastte. De arme man werd tot waanzin gedreven en stierf in een psychiatrische instelling. Het is een lot dat ik hoop te vermijden – syfilis heb ik niet, maar wel een risicoberoep in de Brusselse Wetstraat. (Voor de mentale gezondheid bedoel ik, niet voor syfilis.)
Hoe dan ook, mijn liefde voor de Nederlanden is een publiek geheim – en ik ben dan ook nog eens met een Nederlandse getrouwd.
De hechtere samenwerking van de historische Nederlanden – de huidige Benelux – is voor mij echter geen romantische droom of nostalgische gedachte, maar een politieke doelstelling die noodzakelijk is voor onze toekomst.
De wens tot innige samenwerking en integratie met Nederland staat trouwens integraal en concreet in de jongste regeerakkoorden van Vlaanderen ingeschreven:
Om samen de welvaart van onze Lage Landen te beschermen door de handen op vlak van cultuur, onderwijs en economie in elkaar te slaan.
Om samen onze macht en onze invloed binnen Europa te vergroten.
En om samen deze macht en invloed aan te wenden voor het versterken van de krachten van vrede en vrijheid in de wereld. .
Een stuk meer dan een Schot en een Engelsman of een West-Duitser en Oost-Duitser.quote:Op zondag 7 september 2025 23:10 schreef Hathor het volgende:
Wij hebben behalve taal weinig meer gemeen met de Vlamingen.
Nee, waar ik woon kunnen ze beter aan Duitsland geven ipv Belgie.quote:
Ik denk dat dat vooral voor Belgen het geval is.quote:Op maandag 8 september 2025 09:51 schreef Dven het volgende:
Maar goed, het is vrij menselijk om de verschillen meer te (willen) zien dan de overeenkomsten.
Ik kan het helaas niet lezen.quote:Op zondag 7 september 2025 22:59 schreef ootjekatootje het volgende:
https://www.nieuwsblad.be(...)jxjphyj&newUser=true
@:Lenny
Nee hoor, wij houden van onze wegenquote:Op maandag 8 september 2025 13:31 schreef Watmoetjenou het volgende:
Ze willen gewoon goede wegen daar.
Maar ze deinzen wel terug als ze onze benzineprijzen zien
Jij hebt zeker aandelen in schokbrekers?quote:Op maandag 8 september 2025 13:32 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Nee hoor, wij houden van onze wegen
(Er ligt niemand van wakker, we zijn het gewend en het heeft karakter)
Jullie zitten altijd zo te lachen ermee en schokbrekers en banden enz enz.quote:Op maandag 8 september 2025 13:34 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Jij hebt zeker aandelen in schokbrekers?
Ja, daar gaat het artikel over, voorzien van prachtige familiefoto’s.quote:Op maandag 8 september 2025 13:30 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik kan het helaas niet lezen.
Er zullen er hier ook wel zijn hoor,maar ik denk een pak minder dan bij jullie.
En dan hebben we de 'jonkmannen' nog: de eerst gierige incels die dan volcels worden en bewust bij de verzorgende moeder blijven tot ze sterven..
Jonkmannen zijn een beetje een begrip bij onsquote:Op maandag 8 september 2025 14:27 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ja, daar gaat het artikel over, voorzien van prachtige familiefoto’s.
Klinkt als missionarissen die ons zwakzinnigen wel even komen reddenquote:Op maandag 8 september 2025 14:06 schreef sp3c het volgende:
In de sport gaat Beneliga in de regel al nooit lang goed dan merk je echt snel dat het toch echt twee hele verschillende volkjes zijn dus het lijkt mij geen goed plan
Tenzij we de boel gewoon militair oprollen en op zijn Amerikaans democratie gaan brengen daar
Vergeten we Belgie gewoon
Nee gewoon landjepikquote:Op maandag 8 september 2025 14:46 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Klinkt als missionarissen die ons zwakzinnigen wel even komen redden
Het volgende grote voedselvraagstuk zal dan 'Is het ui of ajuin?' zijn. Dit zal dan terug leiden tot de afscheuring van Vlaanderen.quote:Op zaterdag 6 september 2025 12:42 schreef StateOfMind het volgende:
We rekenen definitief met ze af in de Grote Friet Oorlog (met ui)
Kun je me iets meer vertellen, evt. in DM?quote:Op maandag 8 september 2025 13:36 schreef Harvest89 het volgende:
In België kun je ook 18 jarige hoertjes neuken, vaak ook Arabische, voor schappelijke prijzen.
Als dat verNederlandst gaat worden ben je als hoerenloper dus figuurlijk genaaid ipv letterlijk.
Laat België lekker met rust.
Kan weer gewoonquote:
In de volksmond ook wel Borgerokko genoemd.quote:Op zondag 7 september 2025 09:52 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Borgerhout (Antwerpen), staat toch wel bekend als een wijk met veel Marokkanen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |