Dat wil niet zeggen dat de Duitsers het acceptabel vinden dat er Russische troepen in Oekrane zijn.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:14 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is wat jij graag zou willen. Maar de Duitsers hebben echt betrekkelijk weinig zin hierin, hoor.
De Duitsers gaan hoe dan ook niet roepen dat ze dat willen doen. Waarom zouden ze? Dan gaat Poetin alleen maar gillen over binnentrekkende SS divisies en Tiger tanks en Operatie Barbarossa en whatnot.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:14 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is wat jij graag zou willen. Maar de Duitsers hebben echt betrekkelijk weinig zin hierin, hoor.
Ze missen de spirit van 1941quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:14 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is wat jij graag zou willen. Maar de Duitsers hebben echt betrekkelijk weinig zin hierin, hoor.
Het is geen lastige situatie en de eu en vorige Amerikaanse regeringen hebben er geen kut mee te maken gehadquote:Op vrijdag 5 september 2025 11:44 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dit wordt in de burelen van Berlijn en de Navo kantoren echt wel besproken hoor. Rechtstreekse confrontatie met het Russische leger is niet wat de EU wil en kan.
Het is een damn lastige situatie waarin de EU en vorige Amerikaanse regeringen ons gemanoeuvreerd hebben.
Het zijn vooral de Russen die het willen als je de Kremlin uitspraken hoort over nukes op Parijs en Berlijn. De EU wil het inderdaad liever niet.quote:Op vrijdag 5 september 2025 11:44 schreef phpmystyle het volgende:
. Rechtstreekse confrontatie met het Russische leger is niet wat de EU wil en kan.
Dit is trollen wat je doet.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:40 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het zijn vooral de Russen die het willen als je de Kremlin uitspraken hoort over nukes op Parijs en Berlijn. De EU wil het inderdaad liever niet.
Maar niet kunnen? Oekrane schiet Rusland en dat gare leger van ze helemaal de touwtyfus in. Als die dat al kunnen met een zooi afdankertjes uit de jaren zeventig en tachtig en wat overgebleven Sovjet spul vertrouw ik er gewoon op dat ze met een paar moderne legers erbij de Russen gewoon in de pan hakken. Het zal niet makkelijk worden, maar er is een reden dat Rusland absoluut niet wil dat wij gaan meedoen. Namelijk dat ze zelf ook wel snappen dat ze dan klappen krijgen.
Deal with it, snowflake.quote:
Rusland zet ook gewoon Koreaanse troepen in op eigen grondgebied met als argument dat het een russische aangelegenheid is. De inzet van westerse troepen op Oekraens grondgebied is dus een Oekraense aangelegenheid.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:46 schreef Spablauw214 het volgende:
We moeten die troepen er gewoon neerzetten, ze zoeken het er maar mee uit in Rusland.
Ze zijn zelf al 11 jaar oorlog aan het voeren in Oekrane, zonder overleg met wie dan ook. Ze vegen hun reet af met de internationale rechtsorde. Stuitende hypocrisie is het. Ashamed of nothing, offended by everything.
Mooie droom.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:40 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het zijn vooral de Russen die het willen als je de Kremlin uitspraken hoort over nukes op Parijs en Berlijn. De EU wil het inderdaad liever niet.
Maar niet kunnen? Oekrane schiet Rusland en dat gare leger van ze helemaal de touwtyfus in. Als die dat al kunnen met een zooi afdankertjes uit de jaren zeventig en tachtig en wat overgebleven Sovjet spul vertrouw ik er gewoon op dat ze met een paar moderne legers erbij de Russen gewoon in de pan hakken. Het zal niet makkelijk worden, maar er is een reden dat Rusland absoluut niet wil dat wij gaan meedoen. Namelijk dat ze zelf ook wel snappen dat ze dan klappen krijgen.
Er is niks lastigs aan, Rusland loopt continu te dreigen maar dat is omdat wij niet durven te reageren. Rusland gaat geen kernoorlog starten. “Vaak ben je te bang” is ook hier van toepassing.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:31 schreef sp3c het volgende:
[..]
Het is geen lastige situatie en de eu en vorige Amerikaanse regeringen hebben er geen kut mee te maken gehad
Wat klopt er niet aan?quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:50 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Mooie droom.![]()
Wanneer het allemaal zo eenvoudig was h..
Dat zeg ik, tenenkrommende hypocrisie.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:48 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Rusland zet ook gewoon Koreaanse troepen in op eigen grondgebied met als argument dat het een russische aangelegenheid is. De inzet van westerse troepen op Oekraens grondgebied is dus een Oekraense aangelegenheid.
Het is eenvoudig zat: gewoon de reet afvegen met wat Rusland allemaal zegt en eist. Gewoon alles structureel van tafel vegen. Dat doen ze immers ook bij ons. Oekrane bepaalt wie ze op hun grondgebied toelaten, niet Rusland.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:50 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Mooie droom.![]()
Wanneer het allemaal zo eenvoudig was h..
Nou ja..quote:
Daar kwamen de Russen na drie dagen ook achter.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:53 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Nou ja..maar u bent vast bekend met de uitspraak ''makkelijker gezegd dan gedaan'' en ''de wens is de vader van de gedachte''.
quote:
Dat is waar. Het kan geen kwaad rus wat tegengas te geven, doen zij de gehele tijd ook.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:52 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het is eenvoudig zat: gewoon de reet afvegen met wat Rusland allemaal zegt en eist. Gewoon alles structureel van tafel vegen. Dat doen ze immers ook bij ons. Oekrane bepaalt wie ze op hun grondgebied toelaten, niet Rusland.
Ja, het zal niet makkelijk worden. Dat is wel een goed punt.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:56 schreef Ulx het volgende:
[..]
Daar kwamen de Russen na drie dagen ook achter.
Daarnaast heb je mijn post niet gelezen:
[..]
Maar al met al heb je nog steeds niet duidelijk gemaakt wat er aan mijn post niet klopt.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:02 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Ja, het zal niet makkelijk worden. Dat is wel een goed punt.
Weet je zeker dat je niet gewoon gefrustreerd bent omdat Vlad de EU een college nederigheid geeft?quote:
Simplistisch wensdenken inderdaad zonder na te denken over de gevolgen.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:53 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Nou ja..maar u bent vast ook bekend met de uitspraak ''makkelijker gezegd dan gedaan'' en ''de wens is de vader van de gedachte''.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |