Bijzonder. Ik bel altijd nummer 1 eerst, tenzij ik bijv weet dat het die ene dag in de week is dat de andere ouder thuis is.quote:Op maandag 1 september 2025 22:21 schreef hilliebillie het volgende:
Ze bellen toch altijd eerst mij op. Vind ik toch typisch, ik geef dat niet voor niks op
Oh daar heb ik helemaal niet bij stilgestaan.. de mijne is rechtsvelder en staat vooral naar de vogeltjes te kijkenquote:Op dinsdag 2 september 2025 00:16 schreef FlyingFish het volgende:
Ik zou honkbal overigens juist niet aanraden bij hypermobiliteit. Daar heb ik echt wel flinke botsingen en blessures meegemaakt en je moet flink kunnen sprinten maar dan ook weer abrupt kunnen stoppen.
Ik was er niet bij gister, zoon was mee hem ophalen. Er zaten dus 5 kindjes apart, waaronder kleinzoon die in een hoekje was gaan zitten. En er idd niks van begrepen.quote:Op maandag 1 september 2025 22:21 schreef hilliebillie het volgende:
Hier gaf de (toen vrij nieuwe/jonge) leerkracht daarna ook toe dat ze verkeerd gehandeld had hoor door haar op te laten halen. Zij had aan haar collega gevraagd of ze nu de ouders moest bellen waarop haar collega ja zei. Haar collega dacht dat ze het vroeg om te bellen om in te lichten, terwijl zij het vroeg of ze moest bellen om op te halen. Dus daar zat de fout.
En als ik zelf gebeld was (of had op kunnen nemen want dat lukt meestal niet als ik aan het werk ben) dan had ik op dat moment al wel doorgevraagd. Maar oma is haar meteen gaan halen, al vond ze het ook wel apart.
Maar om kinderen nu zo in hokjes te gaan plaatsen, letterlijk dus dat vind ik wel heel kwalijk. Die kinderen snappen er niks van, al helemaal niet op die leeftijd.
(Hier hadden ze het trouwens in groep 8 en groep 6 voor het eerst. De jongste iets later nog een keer (waarschijnlijk ergens iets gemist tegen het eind van de behandeling??)
Over dat bellen naar de ouders trouwens, omdat ik op het werk m’n telefoon niet bij de hand heb, hebben we man als ‘ouder 1’ opgegeven op school. Waar bij vermeld stond dat ze altijd eerst ouder 1 proberen te bellen. (Man kan over het algemeen 95% van de tijd z’n telefoon oppakken tijdens het werk, en die weet dan wel weer of ik thuis ben of dat we oma ergens voor moeten bellen of het directe nummer van mn afdeling op mn werk (die ik op school niet heb opgegeven omdat ik zeer onregelmatig werk en der dus kans is dat ze me daar bellen als ik er niet zou zijn)). Ze bellen toch altijd eerst mij op. Vind ik toch typisch, ik geef dat niet voor niks op
quote:Op dinsdag 2 september 2025 06:58 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Oh daar heb ik helemaal niet bij stilgestaan.. de mijne is rechtsvelder en staat vooral naar de vogeltjes te kijken
Bang om een vogeltje te raken?quote:Op dinsdag 2 september 2025 06:58 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Oh daar heb ik helemaal niet bij stilgestaan.. de mijne is rechtsvelder en staat vooral naar de vogeltjes te kijken
Haha die kijken wel uitquote:Op dinsdag 2 september 2025 08:30 schreef Pinnenmutske het volgende:
[..]
Bang om een vogeltje te raken?
Ah, vandaar dat zoon nooit luizen heeft gehad, gelquote:Op dinsdag 2 september 2025 08:27 schreef Troel het volgende:
Tea Tree Olie heb ik wel vaker gehoord, maar geen idee of het echt werkt hoor. Na al die jaren luizenmoeder is mijn ervaring dat een flinke dot gel ook helpt want dat vinden ze niet lekker ofzo. Hoe minder troep er in het haar zit, hoe beter voor die beestjes.
Hier wel een keer luizen aangetroffen bij kinderen en die hoopten naar huis te mogen, maar hadden pechTja, groep 8, dan krijg je dat. Wat ik wel heerlijk vond was dat er dus helemaal niet panisch over gedaan werd of iemand raar aangekeken werd vanwege die luizen.
En dans. Musical is de combinatie van drie disciplines: toneelspel, dans en zang. En daarmee echt anders dan enkel toneel. Het hangt een beetje af van de musical hoe veel er gedanst wordt wel... Ik ben dit jaar gestart bij een musicalgezelschap dat vorig jaar Kinky boots speelde. Dat is heel veel dans en retestrakke choreo. Dit jaar spelen we bad girls en da's vooral sfeer, beweging, een karakter neerzetten. Minder strak dus.quote:Op maandag 1 september 2025 20:02 schreef Ynske het volgende:
[..]
Volgens mij is musical t zelfde als toneel alleen met zingen erbij.
Maar die kleine van Ynske is nog niet zo heel oud, dus gok dat het vooral spelenderwijs dat soort dingen leren isquote:Op dinsdag 2 september 2025 08:49 schreef Tink89 het volgende:
[..]
En dans. Musical is de combinatie van drie disciplines: toneelspel, dans en zang. En daarmee echt anders dan enkel toneel. Het hangt een beetje af van de musical hoe veel er gedanst wordt wel... Ik ben dit jaar gestart bij een musicalgezelschap dat vorig jaar Kinky boots speelde. Dat is heel veel dans en retestrakke choreo. Dit jaar spelen we bad girls en da's vooral sfeer, beweging, een karakter neerzetten. Minder strak dus.
Oh en we moesten dus auditie doen als je een hoofdrol of bijrol wil... maar ik ben nieuw en had nergens op gerekend. 35 deelnemers, een stuk of 8 substantiële rollen. En ik heb er eentjeIk ben een zwaar christelijke kleptomaan en mag 'freedom road' helemaal alleen zingen. Supervet en doodeng. Gelukkig hebben we nog een week of 40 aan repetities te gaan.
Truequote:Op dinsdag 2 september 2025 09:50 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Tea three meuk deed ik hier door de conditioner en in het haar deed ik haarlak.
Je houdt die vieze beesten toch niet tegen, maar proberen kan geen kwaad 😜
Hier kwam het ook niet vaak voor hoor.quote:Op dinsdag 2 september 2025 07:48 schreef BE het volgende:
[..]
Maar idd, met een goeie sliding op 2 of 3 krijgen knieën en enkels flinke klappen te verduren.
Hier ben ik ook nr2 om te bellen maar dat gaat er echt slecht in. Alsof ze denken dat wij het per ongeluk verkeerd ingevuld hebben ofzo, het staat er toch echt.
Gelukkig komt het niet veel meer voor. Vaak als we vergeten zijn hem af te melden voor huiswerkbegeleiding ofzo.
Bij ons werken ze vanaf de mini's (en die zijn 4 en 5 geloof ik) wel echt toe naar een voorstelling. Geen audities enzo, maar wel de drie disciplines. Dus zangles, dansles en toneelles en dan de voorstelling spelen in het echte theater.quote:Op dinsdag 2 september 2025 09:34 schreef Troel het volgende:
[..]
Maar die kleine van Ynske is nog niet zo heel oud, dus gok dat het vooral spelenderwijs dat soort dingen leren isToch? Ik bedoel, dit kan je nog niet van die leeftijd verwachten toch
Oh boy, nou ben ik jaloers, ondanks het vele pc werkquote:Op dinsdag 2 september 2025 11:21 schreef SaskiaR het volgende:
Tegenwoordig is archeoloog vooral heel veel achter de computer zitten om al je vondsten in GIS te verwerken![]()
's Ochtends vroeg opstaan om voor de ergste hitte te gaan graven, tot 12 uur graven in de alsnog vreselijke hitte, de hele middag GISsen en daarna zuipen. Eén keer een opgravingscampagne gedaan en toen wist ik weer waarom ik historica ben geworden
Ik ben dus historica geworden, dus ik zit voornamelijk te lezen en schrijven achter de computerquote:Op dinsdag 2 september 2025 13:56 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Oh boy, nou ben ik jaloers, ondanks het vele pc werkGoed, niet op de hitte, dat dan weer niet
Waar ben je nu aan het opgraven?
Vroeger leek Egypte meNu ben ik meer geïnteresseerd in de vikingtijd en de UK. Blijf het echt jammer vinden want het lijkt me nog steeds echt heel tof
Historica is ook echt gaaf. Ik kan sowieso met mijn heup niet meer lekker uit de voeten. Hurken kan ik niet meer, bijvoorbeeld en dat maakt graven best lastig.quote:Op dinsdag 2 september 2025 14:00 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Ik ben dus historica geworden, dus ik zit voornamelijk te lezen en schrijven achter de computer
De ene keer dat ik aan een opgraving heb deelgenomen was in de bergen in midden-Italië.
Als je het nog steeds leuk vindt, kan je natuurlijk ook re-enactment gaan doen, dat heb ik ook een tijdje gedaan.
Geen musical of toneel voor jou dusquote:Op dinsdag 2 september 2025 16:14 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Historica is ook echt gaaf. Ik kan sowieso met mijn heup niet meer lekker uit de voeten. Hurken kan ik niet meer, bijvoorbeeld en dat maakt graven best lastig.
Heb je ook echt wat kunnen ontdekken?
Wat ik ook zo mooi vind is dat bij het verbouwen van oude panden, nog steeds spullen worden gevonden van eeuwen geleden. Het idee, dat dat zolang ergens gelegen heeft, dat heel vroeger iemand daar gebruik van heeft gemaakt![]()
Ik keek voor re-enactment maar dat is echt niets voor mij. Ik vind acteren op welke manier dan ook, vreselijk
Oooh, nooooquote:Op dinsdag 2 september 2025 16:21 schreef Troel het volgende:
[..]
Geen musical of toneel voor jou dus
Je kunt beter nu ziek worden, dan ben je vrijdag wellichjt beterquote:Op dinsdag 2 september 2025 16:49 schreef Schanu het volgende:
Wat gaan ze op dit opvang heftig om met luizen zegOp school krijgen we een berichtje in parro met de melding dat er luizen zijn geconstateerd. In de kleuterklas kregen we die zo'n beetje maandelijks, in groep 3 nog een paar keer maar vanaf groep 4 bij de oudste niet meer gelukkig. Ik zat een keer met haar bij de kapper, toen die neten ontdekte. Oepsie. Gelukkig vond ze het geen enkel probleem. Verder hebben die van mij nog nooit luizen gehad, maar wij behandelden destijds ook heel vaak proactief (want alleen van het idee krijg ik al jeuk).
Ik wilde vroeger ook archeoloog wordenToen we verhuisden (ik was 12) heb ik de hele achtertuin mogen omspitten op zoek naar mooie vondsten. Heb heel wat (ikea en hema) servies gevonden
En toen ik ontdekte dat ons huis in de WO2 als ziekenboeg werd gebruikt voor Duitse soldaten (wat opzich al te gek was, want ik was als kind al gefascineerd door WO2), heb ik weken gezocht naar bewijs in de kruipkelder. Niks gevonden uiteraard, maar toch was het prachtig
![]()
Exode, wat fijn dat Stedin toch heeft besloten om te komen controleren!
Ik werd vanmorgen wakker met een verstopte neus, en heb nu spierpijn, kaakpijn, een rauwe keel, hoofdpijn en hik qua temperatuur tegen koorts aan. De 8 jarige is ook niet fit. School is duidelijk weer begonnen! Maar ik heb vrijdag een bruiloft dus kan het mij echt niet veroorloven om ziek te worden
Jeetje @BE, wat snel ineens. Gecondoleerd 😘🕯quote:Op dinsdag 2 september 2025 20:05 schreef BE het volgende:
En toen ineens ging het bizar rap achteruit met de gezondheid van mijn vader en is hij vanmiddag heel rustig overleden...
Het gevoel dat nu overheerst is rust... we hebben ons zoveel zorgen gemaakt de afgelopen 3-4 maanden.
En het idee dat onze ouders nu weer samen zijn. Ik ben niet mega-spiritueel, maar als ik aan ze denk, dan zie ik ze samen ergens in Zuid-Frankrijk lekker genieten.
Sterkte en gecondoleerd en hopelijk kun je zelf ook een beetje genieten van de rust en de vrede die dit geeftquote:Op dinsdag 2 september 2025 20:05 schreef BE het volgende:
En toen ineens ging het bizar rap achteruit met de gezondheid van mijn vader en is hij vanmiddag heel rustig overleden...
Het gevoel dat nu overheerst is rust... we hebben ons zoveel zorgen gemaakt de afgelopen 3-4 maanden.
En het idee dat onze ouders nu weer samen zijn. Ik ben niet mega-spiritueel, maar als ik aan ze denk, dan zie ik ze samen ergens in Zuid-Frankrijk lekker genieten.
Sterkte voor julliequote:Op dinsdag 2 september 2025 20:05 schreef BE het volgende:
En toen ineens ging het bizar rap achteruit met de gezondheid van mijn vader en is hij vanmiddag heel rustig overleden...
Het gevoel dat nu overheerst is rust... we hebben ons zoveel zorgen gemaakt de afgelopen 3-4 maanden.
En het idee dat onze ouders nu weer samen zijn. Ik ben niet mega-spiritueel, maar als ik aan ze denk, dan zie ik ze samen ergens in Zuid-Frankrijk lekker genieten.
Gecondoleerdquote:Op dinsdag 2 september 2025 20:05 schreef BE het volgende:
En toen ineens ging het bizar rap achteruit met de gezondheid van mijn vader en is hij vanmiddag heel rustig overleden...
Het gevoel dat nu overheerst is rust... we hebben ons zoveel zorgen gemaakt de afgelopen 3-4 maanden.
En het idee dat onze ouders nu weer samen zijn. Ik ben niet mega-spiritueel, maar als ik aan ze denk, dan zie ik ze samen ergens in Zuid-Frankrijk lekker genieten.
Gecondoleerd en een dikke knuffelquote:Op dinsdag 2 september 2025 20:05 schreef BE het volgende:
En toen ineens ging het bizar rap achteruit met de gezondheid van mijn vader en is hij vanmiddag heel rustig overleden...
Het gevoel dat nu overheerst is rust... we hebben ons zoveel zorgen gemaakt de afgelopen 3-4 maanden.
En het idee dat onze ouders nu weer samen zijn. Ik ben niet mega-spiritueel, maar als ik aan ze denk, dan zie ik ze samen ergens in Zuid-Frankrijk lekker genieten.
Ach jeetje, wat verdrietig, al is het een heel mooie gedachte dat je ouders nu weer samen zijn (dat heeft mij ook wel troost gegeven destijds). Gecondoleerd en sterkte.quote:Op dinsdag 2 september 2025 20:05 schreef BE het volgende:
En toen ineens ging het bizar rap achteruit met de gezondheid van mijn vader en is hij vanmiddag heel rustig overleden...
Het gevoel dat nu overheerst is rust... we hebben ons zoveel zorgen gemaakt de afgelopen 3-4 maanden.
En het idee dat onze ouders nu weer samen zijn. Ik ben niet mega-spiritueel, maar als ik aan ze denk, dan zie ik ze samen ergens in Zuid-Frankrijk lekker genieten.
Thanx!quote:Op woensdag 3 september 2025 00:05 schreef FlyingFish het volgende:
En gefeliciteerd Mushanga! Ik zou gewoon fictieve namen voor je kleinzonen bedenken die je kunt gebruiken. Karel (de grote) en Pepijn (de korte) bijvoorbeeld
Een peuter die Ragnar heet, ik kan dat niet zo goed voor me zienquote:Op woensdag 3 september 2025 09:58 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Thanx!
Haha, zou ik kunnen doen idd. Ragnar en Rollo, Floki en LokiJammer dat Toto alleen titels heeft met vrouwennamen
![]()
Ik ga brainstormen, heb een jaar voordat beeb geen beeb meer is
Nee, das wel een dingetje iddquote:Op woensdag 3 september 2025 10:00 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Een peuter die Ragnar heet, ik kan dat niet zo goed voor me zien
quote:Op woensdag 3 september 2025 09:25 schreef exode het volgende:
Dus even in zijn klas gekeken. Die knul steekt boven alles en iedereen uit.
Vrienden van ons hebben een Ragnar, leuk ventje hoor <3quote:Op woensdag 3 september 2025 10:00 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Een peuter die Ragnar heet, ik kan dat niet zo goed voor me zien
Hoe lang is je zoon dan?quote:Op woensdag 3 september 2025 09:25 schreef exode het volgende:
Juul wil ook al heel lang oorbellen, maar ze mag ze van ons pas als ze 8 jaar is. Nog 10 maanden
Ik kreeg vandaag een tweede kans van B en nu vergat ik het niet. Dus even in zijn klas gekeken. Die knul steekt boven alles en iedereen uit.
Al even niet gemeten, maat 164 is te klein voor hem geworden iig.quote:Op woensdag 3 september 2025 10:34 schreef vencodark het volgende:
[..]
Hoe lang is je zoon dan?![]()
Groep 8 hè?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |