Je voelde dat ie nog wel eens kon vallenquote:Op zondag 7 september 2025 19:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Weggespeeld door Litouwen.
Maar hey, wel drie punten.
Zeg je nou dat Furdjil een fopaanvoerder is?quote:Op zondag 7 september 2025 20:02 schreef Frozen-assassin het volgende:
Vurdjil is ook veel te lief voor zn team. Wees eens kritisch. Je speelt bagger. Het was continu breien. Bijna geen goede uitgespeelde aanvallen.
Is dat zoveel meer dan 10/15 jaar terug ja? EK en WK-kwalificatie is er nog steeds en je hebt nu de Nations League ipv de vele oefenwedstrijden die je toen hadquote:Op zondag 7 september 2025 19:31 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Tegenwoordig heb je wel 386 interlands per jaar heb ik het gevoel
Zat op de vierde ring in Lusail Stadium en kon die bal van die penalty vangen, klootzak Furdjulquote:Op zondag 7 september 2025 20:07 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Zeg je nou dat Furdjil een fopaanvoerder is?
@:DeeBee heeft hier een pittige mening over.
Vroeger deden de vedettes nooit mee. Kluivert was op zn 26e sowieso al klaar. Dat scheelt allemaal.quote:Op zondag 7 september 2025 20:23 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Is dat zoveel meer dan 10/15 jaar terug ja? EK en WK-kwalificatie is er nog steeds en je hebt nu de Nations League ipv de vele oefenwedstrijden die je toen had
De Nederlandse sportjournalisten kunnen helemaal niks. Slechtst vertegenwoordigde beroepsgroep van ons landquote:Op zondag 7 september 2025 21:38 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Ik geef de schuld van deze Oranje-armoede gewoon aan de media en analisten.
Hoe kan je de afgelopen 14 maanden niet álle registers hebben opengetrokken voor dodelijke kritiek?
Korte antwoord is natuurlijk dat we bij de volgende interlandperiode net aan alle gruwelen van deze maand vergeten zijn. Maar kom op zeg. De ambitieloosheid.
Als je écht niks kan in het leven wordt je sportjournalist. Die hele beroepsgroep heeft samen misschien net aan 10 functionerende hersencellen.quote:Op zondag 7 september 2025 21:38 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Ik geef de schuld van deze Oranje-armoede gewoon aan de media en analisten.
Hoe kan je de afgelopen 14 maanden niet álle registers hebben opengetrokken voor dodelijke kritiek?
Korte antwoord is natuurlijk dat we bij de volgende interlandperiode net aan alle gruwelen van deze maand vergeten zijn. Maar kom op zeg. De ambitieloosheid.
Zegt ie tegen de sportjournalist in spequote:Op zondag 7 september 2025 21:47 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Als je écht niks kan in het leven wordt je sportjournalist. Die hele beroepsgroep heeft samen misschien net aan 10 functionerende hersencellen.
Is dit een tweede account van Yannick de Vos?quote:Op zondag 7 september 2025 21:46 schreef Alaphilippe_ het volgende:
https://x.com/Jdutch010/status/1964756689917489438
@:wimderon @:mani89
Nou, laat onze @Alaphilippe_ dan maar degene zijn die de hele zooi van binnenuit tot de grond toe af fikt en opnieuw gaat opbouwen.quote:Op zondag 7 september 2025 21:49 schreef Szura het volgende:
[..]
Zegt ie tegen de sportjournalist in spe
Totdat je erachter komt dat het een inteelt wereldje waardoor je nooit meer wat te horen krijgt.quote:Op zondag 7 september 2025 21:52 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Nou, laat onze @:Alaphilippe_ dan maar degene zijn die de hele zooi van binnenuit tot de grond toe af fikt en opnieuw gaat opbouwen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |