Trolollol.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 10:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat gewijs de hele tijd naar links, we hebben al anderhalf jaar een centrumrechts kabinet met nota bene een PVV minister op asiel....
Mensen die steeds maar weer VVD en PVV blijven stemmen dus? Gelukkig heb je nog enig zelfreflecterend vermogen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 10:19 schreef phpmystyle het volgende:
De mensen die bewust dit systeem steunen dat dergelijke asielzoekers hier gehouden kunnen worden, ik hoop dat wij over een periode daar net zo op terug kijken - en sanctioneren - als ooit NSB'er die actief hebben gecollaboreerd.
Juist ik.quote:
Dat komt omdat deze partijen ook geen vat hebben op het systeem. Er moet meer gebeuren dan alleen het juiste vakje inkleuren bij de verkiezingen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 10:42 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Mensen die steeds maar weer VVD en PVV blijven stemmen dus? Gelukkig heb je nog enig zelfreflecterend vermogen.
Lolwut.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 10:52 schreef phpmystyle het volgende:
Dat komt omdat deze partijen ook geen vat hebben op het systeem.
Ik weet niet wanneer er weer verkiezingen zijn in al die bundeslander en gemeentes, maar dit is natuurlijk echt killing. Dit soort afspraken.quote:Op vrijdag 29 augustus 2025 21:57 schreef PieterDeRijcke het volgende:
Nee joh. Gewoon niet over spreken.
Helemaal gek zijn die partijen geworden.
[..]
https://m.bild.de/politik(...)18bad492032667a5d6ddquote:Bizarre afspraak in de Keulse gemeenteraadsverkiezingscampagne! Op initiatief van de vereniging "Keulse Ronde Tafel voor Integratie" hebben CDU, SPD, Groenen, FDP, Die Linke en Volt een belofte ondertekend om zich tijdens de verkiezingscampagne niet negatief uit te laten over migratie.
Deze zogenaamde "fairness agreement" tussen de partijen (de AfD werd niet eens geraadpleegd) bepaalt dat "migranten en vluchtelingen niet verantwoordelijk mogen worden gehouden voor negatieve maatschappelijke ontwikkelingen zoals werkloosheid of bedreigingen voor de binnenlandse veiligheid." De partijen beloofden in essentie "geen campagne te voeren ten koste van mensen met een migratieachtergrond die onder ons wonen."
Resultaat: De enige relevante partij in de verkiezingscampagne in Keulen die de negatieve aspecten van immigratie aankaart, is de AfD.
Als die volledige medewerking zou krijgen in alle lagen van het systeem, was er per direct een assielstop ingevoerd en ICE achtige dienst die actief ging uitzetten.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 10:53 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Lolwut.
Als er iemand grip op zou moeten hebben is het wel de minister van asiel en migratie.
Toch staat GL-PvdA te roepen dat ze Palestijnen hier op willen vangen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 10:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat gewijs de hele tijd naar links, we hebben al anderhalf jaar een centrumrechts kabinet met nota bene een PVV minister op asiel....
Maak illegaliteit maar strafbaar.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 11:04 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Als die volledige medewerking zou krijgen in alle lagen van het systeem, was er per direct een assielstop ingevoerd en ICE achtige dienst die actief ging uitzetten.
Maar die hele bunch rechters, verdragen etc voorkomen elke verandering aan het beleid.
Vind dat je per geval moet kijken niet naar mensen op basis van afkomst. Overlastgevende en criminele asielzoekers vormen ook een bedreiging voor de overgrote meerderheid van de asielzoekers die wel normaal doet en met goede intenties komt.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 11:04 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Toch staat GL-PvdA te roepen dat ze Palestijnen hier op willen vangen.
Ik heb daar niet zo'n zin in. Jij?
Eens met je laatste alinea maar dit gebeurt dus niet of amper en intussen blijven we wel nieuwe mensen binnen halen. Dan gaat het op een gegeven moment gewoon gigantisch fout.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 11:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Vind dat je per geval moet kijken niet naar mensen op basis van afkomst. Overlastgevende en criminele asielzoekers vormen ook een bedreiging voor de overgrote meerderheid van de asielzoekers die wel normaal doet en met goede intenties komt.
Zowel persoonlijk in het creëren van een onveilig gevoel als in de media door negatieve beeldvorming.
Als je begint met probleemgevallen direct terug te sturen bij het eerste beste strafbare feit, uitgeprocedeerde asielzoekers niet op straat zou laten ronddwalen maar uit zou zetten en mensen zonder paspoort te weigeren zou dat al 95% van alle problemen oplossen vermoed ik.
Er wordt vooral bevestigd wat we al wisten: dat er zaken onder het tapijt worden gemoffeld.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 10:59 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik weet niet wanneer er weer verkiezingen zijn in al die bundeslander en gemeentes, maar dit is natuurlijk echt killing. Dit soort afspraken.
Dat gaat heel veel stemmen voor de AFD opleveren.
[..]
https://m.bild.de/politik(...)18bad492032667a5d6dd
Bespaar je de moeite. Dat weet iedereen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 11:04 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Als die volledige medewerking zou krijgen in alle lagen van het systeem, was er per direct een assielstop ingevoerd en ICE achtige dienst die actief ging uitzetten.
Maar die hele bunch rechters, verdragen etc voorkomen elke verandering aan het beleid.
Dat gaat ook gebeuren als Timmermans premier wordt. Die kans is heel groot.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 11:04 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Toch staat GL-PvdA te roepen dat ze Palestijnen hier op willen vangen.
Ik heb daar niet zo'n zin in. Jij?
Als je nog meer religieus-etnische conflicten wilt importeren moet je dat vooral doen, ja.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 11:04 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Toch staat GL-PvdA te roepen dat ze Palestijnen hier op willen vangen.
Ik heb daar niet zo'n zin in. Jij?
Nee ik denk het zeker niet. De ontevreden groep die rechts stemt is veel te groot. Dit wordt niet geaccepteerdquote:Op zaterdag 30 augustus 2025 11:18 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat gaat ook gebeuren als Timmermans premier wordt. Die kans is heel groot.
Ook veel mensen met oorlog's-trauma's die helemaal van het padje af zijn. Die dus gevaarlijk zijn.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 11:20 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Als je nog meer religieus-etnische conflicten wilt importeren moet je dat vooral doen, ja.
Das mooi.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 10:59 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat gaat heel veel stemmen voor de AFD opleveren.
quote:Op vrijdag 29 augustus 2025 21:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Linkse mensen zijn echt een gevaar aan het worden, echt zum kotzen dat volk.
Is je reactie niet nogal tegenstrijdig?quote:Op vrijdag 29 augustus 2025 21:03 schreef Nattekat het volgende:
En de politiek blijft maar wegkijken.
Wil je een grote PVV? Want zo krijg je een grote PVV. En ik heb daar totaal geen zin in.
De PVV is een waardeloze kutpartij vol met incompetente mensen die mensen tegen elkaar ophitsen. Ze bieden geen oplossingen en zijn eerder destructief dan constructief. Wilders had eindelijk een kans om iets te doen, maar in plaats daarvan blies hij zijn eigen kabinet op omdat de rest niet akkoord ging met zijn achterlijke plan.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 11:37 schreef Pwn_zoon het volgende:
[..]
Is je reactie niet nogal tegenstrijdig?
Je wilt niet dat men wegkijkt, maar ook weer geen PVV. Maar wat nu als de PVV de enige is die wilt doorpakken?
ik heb nu niet bepaald het idee dat een Timmerfrans, jongetje Jetten of dominee Bontekwal hier iets aan wilen gaan doen.
Ik ben wel benieuwd morgen naar de peilingen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 11:27 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee ik denk het zeker niet. De ontevreden groep die rechts stemt is veel te groot. Dit wordt niet geaccepteerd
De ontevreden groep.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 11:27 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee ik denk het zeker niet. De ontevreden groep die rechts stemt is veel te groot. Dit wordt niet geaccepteerd
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |