Niet te zien (nog) maar met zo'n feestje zou je toch zeggen dat je een uitzondering maakt ook als het je dag/weekend niet is?quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:10 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
J had gisteren een story waarin ze vertelde dat ze bij hun vader zijn.
Was J er zelf wel?
Maar ze deelde ook een reel met 'they're back'. Ik heb Jacqueline nog niet gezien op de stories van Michelle. Misschien ergens wel logisch want dit feestje is van de bonus opa en oma.quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:10 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
J had gisteren een story waarin ze vertelde dat ze bij hun vader zijn.
Was J er zelf wel?
En daar hoort JvP niet bij? Normaal gesproken zou je toch zeggen van wel?!quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:12 schreef Cyan het volgende:
[..]
Maar ze deelde ook een reel met 'they're back'. Ik heb Jacqueline nog niet gezien op de stories van Michelle. Misschien ergens wel logisch want dit feestje is van de bonus opa en oma.
Ja klopt. Voorheen ging Jacqueline ook altijd mee naar voetbal op zaterdag. Of haar eigen kids nou wel of niet speelden. Of ze bleef thuis met 2 jongste van Michelle. Maar nu bleef ze alleen thuis. Vond ik ook ook opvallen. Ook post Jacqueline steeds dat ze op kantoor is alleen, ze is er in ieder vaker te vinden en opvallend ook alleenquote:Op zondag 24 augustus 2025 21:11 schreef Wijkje79 het volgende:
[..]
Ik begrijp er niks meer van. Het is bijna nooit meer met z'n allen maar wel in allerlei wisselende samenstellingen én veel minder liefdevol dan voorheen.
Als Roy dat gaat doen is hij nog gekker dan ik dacht.quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:09 schreef opwegnaar het volgende:
Jeetje, Debbie stelt weer niet teleur...
Die foto's...en dat ze aan Roy heeft gevraagd om vaker foto's en filmpjes te maken als ze zich niet goed voelt, zodat ze die aan anderen kan laten zien...wat een dramaqueen😂
Klopt, die deelde ze op haar tijdlijn.quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:12 schreef Cyan het volgende:
[..]
Maar ze deelde ook een reel met 'they're back'. Ik heb Jacqueline nog niet gezien op de stories van Michelle. Misschien ergens wel logisch want dit feestje is van de bonus opa en oma.
Was ook altijd zo raar idd..quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:06 schreef Wijkje79 het volgende:
De kids van JvP waren blijkbaar niet uitgenodigd op het feestje. Net zoals ze nooit op de foto van de kleinkinderen staat bij de moeder van MB.
Ik weet niet of ze daar bij hoort.quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:13 schreef Wijkje79 het volgende:
[..]
En daar hoort JvP niet bij? Normaal gesproken zou je toch zeggen van wel?!
Weet ik niet hoor. Gezien de grote groep opa’s en oma’s, bff’s etc. kan ik me voorstellen dat je niet overal een uitzondering voor maakt.quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:12 schreef Wijkje79 het volgende:
[..]
Niet te zien (nog) maar met zo'n feestje zou je toch zeggen dat je een uitzondering maakt ook als het je dag/weekend niet is?
Ze waren gewoon bij J, dus uitzondering was niet nodig.quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:18 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Weet ik niet hoor. Gezien de grote groep opa’s en oma’s, bff’s etc. kan ik me voorstellen dat je niet overal een uitzondering voor maakt.
Ja beschuit hagelslag, pasta.quote:Op zondag 24 augustus 2025 20:50 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Kan ook. Maar ik geloof gewoon niet dat ze niks in huis heeft. Ik heb geen grote voorraden maar ik kan altijd een ontbijt, lunch of avondmaaltijd maken.
ja want we zullen het eens vergeten dat ze ziek is, na zo'n actieve weekquote:Op zondag 24 augustus 2025 21:09 schreef opwegnaar het volgende:
Jeetje, Debbie stelt weer niet teleur...
Die foto's...en dat ze aan Roy heeft gevraagd om vaker foto's en filmpjes te maken als ze zich niet goed voelt, zodat ze die aan anderen kan laten zien...wat een dramaqueen😂
Tuurlijk hoort ze daarbij. Ze is de partner van. Het is nu duidelijk dat ze iig niet meer de partner van onze Mies is!quote:
Daar heb je een punt...maar dit zijn wel mensen die al heel lang in het leven van MB zijn en heel belangrijk is en ook oppast op de kids enzo...nou ja...ik denk er het mijne van alles bij elkaar genomen...quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:18 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Weet ik niet hoor. Gezien de grote groep opa’s en oma’s, bff’s etc. kan ik me voorstellen dat je niet overal een uitzondering voor maakt.
Ik vind dat laatste juist veelzeggend.quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:12 schreef Cyan het volgende:
[..]
Maar ze deelde ook een reel met 'they're back'. Ik heb Jacqueline nog niet gezien op de stories van Michelle. Misschien ergens wel logisch want dit feestje is van de bonus opa en oma.
Klopt. En een story waarin ze vertelde dat ze bij hun vader waren en dat ze daarom het huis voor zichzelf had.quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:11 schreef Liesv88 het volgende:
[..]
Ze plaatste gisteren een post dat de kids juist weer terug zijn.
Nou dan zijn we er uit, ha fijn , opgelost 😅quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:19 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Tuurlijk hoort ze daarbij. Ze is de partner van. Het is nu duidelijk dat ze iig niet meer de partner van onze Mies is!
Dat waren ze niet, in elk geval in de ochtend niet. Toen waren ze bij hun vader. J alleen thuis (want K en M met hun klaver naar voetbal) en J ‘s middags aan het werk.quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:18 schreef Liesv88 het volgende:
[..]
Ze waren gewoon bij J, dus uitzondering was niet nodig.
Misschien kwamen ze later in de middag terug. We zullen het vanzelf zien op J. haar stories.quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:23 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Dat waren ze niet. Bij hun vader. J alleen thuis (want K en M met hun klaver naar voetbal) en J ‘s middags aan het werk.
Maar ze hebben toch een nanny??quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:24 schreef Lostit het volgende:
To be fair, het zijn niet haar ouders maar beste vrienden van haar ouders. Ze passen ook “alleen” op hun vier kinderen op en niet op alle zeven.
Ik krijg gewoon buikpijn van het feit dat ze haar kinderen keihard negeert 😢 Twee keer vragen mama waarom heb je twee rietjes, en gewoon doen of je ze niet hoort 😥 (terwijl ze net schrijft, ik hoor wel gewoon gesprekken 🤮🤬)quote:Op zondag 24 augustus 2025 21:15 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Als Roy dat gaat doen is hij nog gekker dan ik dacht.
Dat filmpje ook weer met die oordoppen… schrijft ze deze scripts zelf? Ze is in een waardeloze actrice.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |