Mwa, Geert en Marlene kan ik niet aantrekkelijk noemen. El Che en Fabiola overigens ook niet. Voor de rest zijn het gewoon mooie mensen.quote:Op maandag 25 augustus 2025 11:47 schreef ChildoftheStars het volgende:
Interessante discussies over hoe er tegen lichamen aangekeken wordt. Er is niemand in de loods waarvan ik denk dat die "lelijk" is (en nee, er wordt hier ook niemand voor lelijk uitgemaakt).
Nou, Roma is wel mollig hoor, maar door haar lengte is dat wel redelijk in proportie. Maar ze is, zelfs voor haar lengte, niet slank. Niet slank = mollig/volslank. Serena is echt obese. 'Dik' was ze toen ze de loods verliet. Maar nu is ze echt obese.quote:Julia is denk ik idd normaal postuur, Roma is steviger (maar die zou ik nog geen eens mollig willen noemen), en Serena is dik (sorry)
We gaan het zien.quote:Ben benieuwd wat dit voor drama gaat geven als die lui weer terug de loods in gaan. Er zullen mensen boos een gekwetst zijn.
Ach... De termen maken ook niet uitquote:Op maandag 25 augustus 2025 17:16 schreef Gia het volgende:
[..]
Mwa, Geert en Marlene kan ik niet aantrekkelijk noemen. El Che en Fabiola overigens ook niet. Voor de rest zijn het gewoon mooie mensen.
[..]
Nou, Roma is wel mollig hoor, maar door haar lengte is dat wel redelijk in proportie. Maar ze is, zelfs voor haar lengte, niet slank. Niet slank = mollig/volslank. Serena is echt obese. 'Dik' was ze toen ze de loods verliet. Maar nu is ze echt obese.
[..]
We gaan het zien.
O ja, eens kijken hoe dat aflooptquote:Op maandag 25 augustus 2025 18:13 schreef greysbones het volgende:
Vanavond meer van het roma /elche gezeur
Marco die de volle lading krijgt van serena
De rest die braaf volgt
Een beetje gedoe is best vermakelijk
Maar vind dit toch iets teveel van het goede
Tuurlijkquote:Op maandag 25 augustus 2025 20:03 schreef Whuzz het volgende:
Benieuwd of we nog meer beelden van het roddeldiner krijgen.
Vooral omdat het zo gestuurd is.quote:Op maandag 25 augustus 2025 18:13 schreef greysbones het volgende:
Vanavond meer van het roma /elche gezeur
Marco die de volle lading krijgt van serena
De rest die braaf volgt
Een beetje gedoe is best vermakelijk
Maar vind dit toch iets teveel van het goede
vind het ook makkelijkquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |