"Ah shit, ik wil wel graag een vrouw vermoorden en verkrachten maar het is na 19:00 en dan mag het nietquote:Op donderdag 21 augustus 2025 10:56 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Of we gaan verbieden dat mannen na 19.00u niet meer de deur uit mogen. Lijkt me een beter plan.
Ik denk dat heel veel meisjes van die leeftijd zo'n gratis 'taxi' hebben, maar dan moeten ze die wel bellen.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 10:58 schreef ootjekatootje het volgende:
Gratis taxi’s voor single vrouwen nadat het OV overstapt op het nachtritme.
Je moet ergens beginnen, hè. Uitbreiding van cameratoezicht is sowieso een goed idee, dat blijkt maar weer.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 09:53 schreef ootjekatootje het volgende:
Echte Amsterdamse oplossing:
https://www.ad.nl/binnenl(...)erd-gedood~a70469d8/
Iets met een kalf en een put…
Hadden ze na die twee aanvallen vorige week ook al kunnen doen.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 11:06 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Je moet ergens beginnen, hè. Uitbreiding van cameratoezicht is sowieso een goed idee, dat blijkt maar weer.
Waarschijnlijk omdat die gammele barrel daar midden op het fietspad stond geparkeerd?quote:Op donderdag 21 augustus 2025 11:17 schreef tesssssssss het volgende:
De dader was vermoedelijk ook op de fiets.
https://www.rtl.nl/nieuws(...)litie-verdachte-lisa
"Verdachte vermoedelijk op fiets
De politie laat weten momenteel uit te gaan van één verdachte, en zegt het vermoeden te hebben dat hij ook in het bezit was van een fiets op het moment dat hij Lisa aanviel. Waarom ze dat vermoeden hebben, wil een woordvoerder van de politie niet zeggen. "Dat is daderinformatie."
Alsof het als jong, blond en kwetsbaar meisje zoveel veiliger is in de gemiddelde amsterdamse taxi.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 10:58 schreef ootjekatootje het volgende:
Gratis taxi’s voor single vrouwen nadat het OV overstapt op het nachtritme.
Van GeenStijlquote:In de nacht van afgelopen dinsdag 19 augustus op woensdag 20 augustus vertrok het slachtoffer na een avondje uit met vriendinnen rond 03:30 vanaf het Leidseplein richting haar huis in Abcoude, ongeveer via de onderstaande route, die zo'n drie kwartier zou duren. Op de Holterbergweg (maps) is zij aangevallen en gedood, waarna politieagenten haar lichaam kort na 04:00 aantroffen.
Nee je leest het verkeerd, van Leidseplein naar Abcoude is op een normale fiets 45 minuten, de plek waar ze is gevonden is zo'n 20-25 minuten op een normale fiets vanaf het Leidseplein. Maar ze reed op een elektrische fiets dus je kan een paar minuten daar nog vanaf halen.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 11:39 schreef LXIV het volgende:
[..]
Van GeenStijl
Deze tijdlijn is praktisch onmogelijk. Ze kan pas rond 04:15 daar naartoe gefietst zijn. En ook toen gevonden, dood?
Dan heeft die moord maximaal 5 minuten geduurd? Is er sprake van aanranding/verkravhting geweest? Dat kan niet in zo’n tijd. En hoe is ze gedood? En waarom was de politie daar ogenblikkelijk, toeval? En hoezo konden ze haar dan zien??
Bij een echte taxi lijkt mij dat wel.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 11:22 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Alsof het als jong, blond en kwetsbaar meisje zoveel veiliger is in de gemiddelde amsterdamse taxi.
quote:Op donderdag 21 augustus 2025 11:39 schreef LXIV het volgende:
[..]
Van GeenStijl
Deze tijdlijn is praktisch onmogelijk. Ze kan pas rond 04:15 daar naartoe gefietst zijn. En ook toen gevonden, dood?
Dan heeft die moord maximaal 5 minuten geduurd? Is er sprake van aanranding/verkravhting geweest? Dat kan niet in zo’n tijd. En hoe is ze gedood? En waarom was de politie daar ogenblikkelijk, toeval? En hoezo konden ze haar dan zien??
quote:Op donderdag 21 augustus 2025 11:14 schreef Mushanga71 het volgende:
Vreemd dat overal staat dat ze om 4.00 uur gevonden is. De melding kwam volgens 112 meldingen om 04.10 binnen bij de politie als: persoon te water, en voor die er dan is...
Dat hebben we gezien tijdens die pogrom (dixit Femke) vorig jaar, geen fijne lui die 'echte' taxichauffeurs.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 11:42 schreef roos94 het volgende:
[..]
Bij een echte taxi lijkt mij dat wel.
Ok. Nog hele korte opeenvolging natuurlijkquote:Op donderdag 21 augustus 2025 11:41 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Nee je leest het verkeerd, van Leidseplein naar Abcoude is op een normale fiets 45 minuten, de plek waar ze is gevonden is zo'n 20-25 minuten op een normale fiets vanaf het Leidseplein. Maar ze reed op een elektrische fiets dus je kan een paar minuten daar nog vanaf halen.
Nou inderdaad - typische bureaucratische shitzooi op gemeentelijk niveau. Bah, bah en nog eens bah 🤮🤮quote:Op donderdag 21 augustus 2025 12:00 schreef Nober het volgende:
[..]
Zo makkelijk dit. Je kunt pas iets doen als er een dode is he.
En als ze achterna gezeten is, heeft ze gefietst voor d’r leven. Ik denk aanval maximaal 10 minuten, mogelijk is de dader gevlucht toen die de politie zag.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 11:41 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Nee je leest het verkeerd, van Leidseplein naar Abcoude is op een normale fiets 45 minuten, de plek waar ze is gevonden is zo'n 20-25 minuten op een normale fiets vanaf het Leidseplein. Maar ze reed op een elektrische fiets dus je kan een paar minuten daar nog vanaf halen.
Die staat tegen de paal waar het lint omheen zit. Dus officieel net buiten het afgezette gebied.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 11:22 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Waarschijnlijk omdat die gammele barrel daar midden op het fietspad stond geparkeerd?
[ afbeelding ]
Ja, incident nummer vier:quote:Op donderdag 21 augustus 2025 12:30 schreef Elan het volgende:
Ziek. Was er niet al een eerder incident op die plek ?
2 jaar geleden nog een Duitser daar in de omgeving die de meest zieke dingen deed.quote:Op donderdag 21 augustus 2025 12:30 schreef Elan het volgende:
Ziek. Was er niet al een eerder incident op die plek ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |