Polen heeft miljoenen Oekraïners opgevangen. Ze zitten alleen niet te wachten op de islam. Daar zouden ze best wat eerlijker over kunnen zijn.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:01 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nouja, in beide samenlevingen wordt waarde gehecht aan traditionele omgangsvormen en waarden. De kerk speelt ook nog een grote rol.
Misschien had de EU wat beter moeten bekijken wie ze allemaal bij zich hebben willen voegen in plaats van die imperial overstretch die nu gaande is met allerlei oud-balkanlanden met hun oude gedachtengoeden. Maar ja, als je ze binnenhengelt binnen de “invloedsfeer” van de EU gaat Rusland er in ieder geval niet mee aan de haal was het argument toentertijd.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 08:31 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ze zijn bang om Hongarije en Slowakije in de armen van Rusland te drijven. Het probleem is alleen dat ze op dit moment alsnog outside pissing in zijn.
De EU is een waardengemeenschap, als je onze waarden niet deelt en alleen met je eigen belang bezig bent, donder dan op. Voor deze landen is de EU gewoon een pinautomaat, en zodra ze op een dag nettobetaler worden, stappen ze eruit. Je mag dit over 10-15 jaar quoten, als het zo ver is.
Onzin. Iedereen die onze waarden deelt is hier welkom. Iedereen die denkt dat het ergens anders beter is, staat het vrij om weg te gaan.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:25 schreef Akkerdjie het volgende:
[..]
Misschien had de EU wat beter moeten bekijken wie ze allemaal bij zich hebben willen voegen in plaats van die imperial overstretch die nu gaande is met allerlei oud-balkanlanden met hun oude gedachtengoeden. Maar ja, als je ze binnenhengelt binnen de “invloedsfeer” van de EU gaat Rusland er in ieder geval niet mee aan de haal was het argument toentertijd.
Het is de schuld van de Rabobank Zelensky.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 12:06 schreef Momo het volgende:
[..]
Volkskrant
en ook nog dit stuk
https://www.volkskrant.nl(...)lijke-vete~b79204c3/
Als blijk van waardering allemaal een kilo suiker en een paar ovenwanten?quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 15:59 schreef TLC het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)noten-en-hun-familie
Wat lief van dikke kim
24 uurquote:
Dit.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:22 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, en hoogste aantal HIV besmettingen. En hoogste aantal scheidingen. Hoogste aantal kinderen wat zonder vader opgroeit. Kerk bezoek wat on-par zal zijn met hier.
Dat is niet wat Gerasimov denkt.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 16:16 schreef skysherrif het volgende:
[ afbeelding ]
Oekraine heeft wat gebied teruggewonnen ten noorden van Kupyansk, met wat geruchten dat ook het rode stuk hier net boven de stad ook terug is ingenomen. Belangrijk om de stad niet te laten vallen.
Klopt. Geef jou niet graag (deels) gelijk. Maar wat je schrijft is niet geheel onwaar.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:22 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, en hoogste aantal HIV besmettingen. En hoogste aantal scheidingen. Hoogste aantal kinderen wat zonder vader opgroeit. Kerk bezoek wat on-par zal zijn met hier.
Ook waar. Maar het gaat niet alleen daarover he. Ook wat voor samenleving wil je zijn. Wil je bijvoorbeeld het huwelijk openstellen voor homo's.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:24 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Polen wil geen multiculturele samenleving zijn. Daar kan je iets van vinden maar dat is hoe zij erover denken. Heeft verder niks met Rusland of de Russische cultuur te maken.
Geef me één reden waarom je dat niet zou willen? Zonder religieuze troep svp.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:45 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ook waar. Maar het gaat niet alleen daarover he. Ook wat voor samenleving wil je zijn. Wil je bijvoorbeeld het huwelijk openstellen voor homo's.
Maar dat staat los van de relatie met Rusland.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:45 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ook waar. Maar het gaat niet alleen daarover he. Ook wat voor samenleving wil je zijn. Wil je bijvoorbeeld het huwelijk openstellen voor homo's.
Wat is je vraag?quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:52 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Geef me één reden waarom je dat niet zou willen? Zonder religieuze troep svp.
Ook die landen zijn de afgelopen jaren gewoon veel progressiever geworden. Velen hebben werk hier en zien ook dat het land niet naar de klote gaat door homoseksualiteit etc.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:30 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Onzin. Iedereen die onze waarden deelt is hier welkom. Iedereen die denkt dat het ergens anders beter is, staat het vrij om weg te gaan.
Als Rusland net zo met zijn vazalstaten was omgegaan dan waren we nooit op dit punt gekomen.
quote:
Maar Putin in het lijstje van bekende dictators zetten mag niet hoor..quote:
Maar omdat sommigen het, ondanks zoveel bewijzen, het zich niet voor kunnen stellen dat die lievequote:Op zaterdag 30 augustus 2025 20:13 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Maar Putin in het lijstje van bekende dictators zetten mag niet hoor..
Nederland heeft altijd ver voorop gelopen met dit soort kwesties. Dat andere landen conservatiever zijn daar sta ik niet van te kijken.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:45 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ook waar. Maar het gaat niet alleen daarover he. Ook wat voor samenleving wil je zijn. Wil je bijvoorbeeld het huwelijk openstellen voor homo's.
Als er een keer een moment komt waarbij de EU zwak staat heb je wel een probleem met een expansionistische buur. Dat probleem heb je in feite nu al, de Russische leiders zijn er heilig van overtuigd dat de inval in Oekraïne geen fout was. Dat maakt de kans op een aanval op de EU zeker niet nihil.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 19:11 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het Warschaupakt bestaat niet meer en dient ook niet als vijand gezien te worden. Het is een proxyconflict, niet meer, niet minder en alle heissa en paniek in de EU omtrent de Russische agressie is onzinnig. Ze kunnen Oekraïne niet eens verslaan.
Wanneer we ons wel zorgen hadden moeten maken is wanneer Rusland binnen enkel weken heel Oekraïne in had weten te nemen.
Ik weet een reden. We moeten homosex verbieden omdat stiekeme sex veel spannender is.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:52 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Geef me één reden waarom je dat niet zou willen? Zonder religieuze troep svp.
Ik vind het een rommelig stuk. Ik snap niet wat de schrijver er nou mee wil zeggen. Dat beide partijen over hun schaduw heen moeten stappen ofzo. Rusland neemt Oekraïne niet serieus, ziet het land niet als gelijke maar als vazalstaat die dient te gehoorzamen aan het moederland. Dat is geen goede basis voor welk gesprek dan ook.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 19:32 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Het is de schuld van de Rabobank Zelensky.
Dit onderdeel van de genocide van Poetin kan niet vaak genoeg onder de aandacht worden gebracht.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |