SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totaIe scoreIijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor aIIe maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nuI gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar JuliOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Die vingers zijn wel wat creepy, AI.Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys![]()
Ja, is gewoon andere benaming van tbc? Wereldwijd weer de meest dodelijke infectieziekte in 2023. In de jaren daarvoor stond covid op de 1e plekquote:
Welcome to the nightmare in my head 🎶![]()
Alsof ze los zittenquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:49 schreef IJsdraakje het volgende:
Die vingers zijn wel wat creepy, AI.
Ik hou van eten, maar eten ook van mij.![]()
dan kijk je naar de restquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:49 schreef IJsdraakje het volgende:
Die vingers zijn wel wat creepy, AI.
Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Feli Amy.quote:
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.![]()
Eng idd...quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:49 schreef IJsdraakje het volgende:
Die vingers zijn wel wat creepy, AI.![]()
Ik vind het gifje in de OP aanstootgevendSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:50 schreef Driepink het volgende:
Ik vind het gifje in de OP aanstootgevendSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:50 schreef Driepink het volgende:
Ik vind het gifje in de OP aanstootgevendal weer?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik hou van eten, maar eten ook van mij.![]()
Oh dacht dat je hier op het forum kanker niet mag gebruiken als krachtterm.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:46 schreef greysbones het volgende:
[..]
er staat nergens dat 1 van beide verboden is
beide is niet sjiek
Mja ik gebruik gewoon geslachtsdelen als krachtterm
Of onmeunig
Welcome to the nightmare in my head 🎶![]()
TBC duikt nog weleens op idd.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:49 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ja, is gewoon andere benaming van tbc? Wereldwijd weer de meest dodelijke infectieziekte in 2023. In de jaren daarvoor stond covid op de 1e plek
Heel veel vrienden van mij hadden het jaren geleden tijdens een uitbraak hier.![]()
Lewis Jankerstront is niet de gemiddelde manquote:![]()
Once you’ve raced, you never forget it…and you never get over it.![]()
ow je hebt het specifiek over hierquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:51 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Oh dacht dat je hier op het forum kanker niet mag gebruiken als krachtterm.
Mja ik gebruik gewoon geslachtsdelen als krachtterm
Of onmeunigThinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Haha nee joh, 1e van de maand felicitatie TTquote:
Ik ben pas met st juttemis jarig
Welcome to the nightmare in my head 🎶![]()
Oh, ik had nog niet gezien dat de goede man ook vingers heeftquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:49 schreef IJsdraakje het volgende:
Die vingers zijn wel wat creepy, AI.
Welcome to the nightmare in my head 🎶![]()
Feli Vino
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
Forum Opties Forumhop: Hop naar: