Als het is om brainrot onder puber verslaving zoals TikTok te bannen dan ben ik wel voor.quote:Op woensdag 30 juli 2025 14:04 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Iemand moet mij wel uitleggen hoe het kan dat opeens wereldwijd tegelijkertijd dit soort wetgeving plots word ingevoerd.
Australië doet dit opeens.
Amerika heeft een zelfde wetgeving voor goedkeuring.
De EU heeft dit al doorgevoerd maar heeft sites etc 12 maanden de tijd gegeven.
Geen piep in de media.
Ja over 12 maanden zal je je moeten identificeren overal.. lekker veilig enzo.
Dan heb je opeens een visa en Mastercard die hun beleid van geen porno of seks spellen etc naar standje 11 heeft opgevoerd en dreigt contracten en rekeningen te sluiten.. alsof ze god zijn.
“Safe the children” onzin als excuus.
Draait puur om controle.
Dat noemen we parental controls.quote:Op woensdag 30 juli 2025 14:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Als het is om brainrot onder puber verslaving zoals TikTok te bannen dan ben ik wel voor.
Je hebt altijd afrika nog.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 14:33 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Succes met je VPN als er straks geen server meer over is waar die onzin niet bestaat.
Hoe kan je hier tegen zijn?quote:Op donderdag 31 juli 2025 08:50 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Je hebt altijd afrika nog.
Maar ik gok dat die websites naar het TOR netwerk gaan.
Ik snap dat Porno en andere schadelijke dingen op het internet al veel te vroeg beschikbaar zijn voor kinderen maar dit gaat niet helpen en is schadelijk op veel andere fronten.
Dit is sowieso al lange tijd een wens van overheden wereldwijd. Kan me van een jaar of 20 geleden ook wel herinneren dat hier proefballonnetjes over werden opgelaten. Maar kennelijk was dat in die tijd technisch nog te moeilijk, maar heeft men nu "eindelijk" de mogelijkheden er toe.quote:Op donderdag 31 juli 2025 09:13 schreef vosss het volgende:
Waanzin ten top dit. En waarom ineens overal tegelijk. Wat is dit?!
Kennen we het kastje van Eurlings nog? Dat had niets met censuur, maar wel met controle te maken.quote:Op donderdag 31 juli 2025 09:20 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dit is sowieso al lange tijd een wens van overheden wereldwijd. Kan me van een jaar of 20 geleden ook wel herinneren dat hier proefballonnetjes over werden opgelaten. Maar kennelijk was dat in die tijd technisch nog te moeilijk, maar heeft men nu "eindelijk" de mogelijkheden er toe.
Waar ging dat ook alweer over, de kilometerheffing?quote:Op donderdag 31 juli 2025 15:41 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Kennen we het kastje van Eurlings nog? Dat had niets met censuur, maar wel met controle te maken.
Ja, soort zwarte doos concept dat dmv allerlei privacygevoelige methodes ging bijhouden waar en hoeveel je reed.quote:Op donderdag 31 juli 2025 15:46 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Waar ging dat ook alweer over, de kilometerheffing?
De kop van het artikel is letterlijk: "Labour rules out VPN ban in UK"quote:Op dinsdag 29 juli 2025 01:40 schreef RotatoR het volgende:
Labour wil nu ook VPN's verbieden.
https://www.birminghammai(...)ld-face-vpn-32152789
Of de massaverkrachtingen in Rotherham. Daar werden 11- en 12-jarige zelfs door de politie misbruikt terwijl het lokale bestuur van labour de andere kant opkeek.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 09:16 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Natuurlijk zitten daar bijbedoelingen bij. De Britse overheid is tenslotte ook amper geinteresseerd in het beschermen van kinderen tegen zaken die heel wat schadelijker zijn dan porno, zoals armoede (veel wijdverspreider en ernstiger dan hier), de gevolgen van slecht onderwijs, en de toegang tot goede zorg.
Dit is gewoon een stap om ook meer grip te krijgen op de digitale wereld, en aangezien de EU eveneens een bureaucratische moloch is die alles tot in details wil kunnen reguleren is die ook met dergelijke regelgeving bezig.
Artikel is aangepast. Check de titel van de link.quote:Op donderdag 31 juli 2025 15:51 schreef Nielsch het volgende:
[..]
De kop van het artikel is letterlijk: "Labour rules out VPN ban in UK"
?
Deze bedoel je?quote:Op donderdag 31 juli 2025 15:49 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja, soort zwarte doos concept dat dmv allerlei privacygevoelige methodes ging bijhouden waar en hoeveel je reed.
Uiteraard alleen maar om ''een eerlijke prijs per km te betalen''
Ja Eurlings was nier zo visionair om er meteen een alcoholslot aan toe te voegen, maar alles was in theorie mogelijk inderdaad.quote:
Goeie samenvatting op Geenstijl idd.quote:Op donderdag 31 juli 2025 16:31 schreef Aether het volgende:
Britse 'Online Safety Act' in de praktijk: Censuur content Immigratie & Co, gezichts/paspoortscans voor thuisbezorging, Spotify etc.
https://www.geenstijl.nl/(...)-allerlei-rariteiten
[ afbeelding ]
At your servicequote:Op donderdag 31 juli 2025 15:49 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja, soort zwarte doos concept dat dmv allerlei privacygevoelige methodes ging bijhouden waar en hoeveel je reed.
Uiteraard alleen maar om ''een eerlijke prijs per km te betalen''
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
Vind het opmerkelijk dat regeringen in het westen zomaar uit het niets het internet willen regulerenquote:Op donderdag 31 juli 2025 20:05 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja Eurlings was nier zo visionair om er meteen een alcoholslot aan toe te voegen, maar alles was in theorie mogelijk inderdaad.
Volgens mij loopt er al zo'n reeks. Heeft @AchJa in zijn sig staanquote:Op maandag 4 augustus 2025 13:09 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Vind het opmerkelijk dat regeringen in het westen zomaar uit het niets het internet willen reguleren
- In de VS heb je de Kids Off social media act plus de Screen act
- Australië wil Youtube reguleren om 'kinderen te beschermen' wat ook gevolgen zal hebben voor de volwassenen
- EU heeft de Digital Services Act (DSA)
- Ierland kondigt haat eigen maatregelen aan
Is het mogelijk om van deze topic een verzameltopic te maken? Uiteraard help ik mee met de juiste bronnen zoeken
NWS / Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wet/voorstellen #4quote:Op maandag 4 augustus 2025 13:09 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Vind het opmerkelijk dat regeringen in het westen zomaar uit het niets het internet willen reguleren
- In de VS heb je de Kids Off social media act plus de Screen act
- Australië wil Youtube reguleren om 'kinderen te beschermen' wat ook gevolgen zal hebben voor de volwassenen
- EU heeft de Digital Services Act (DSA)
- Ierland kondigt haat eigen maatregelen aan
Is het mogelijk om van deze topic een verzameltopic te maken? Uiteraard help ik mee met de juiste bronnen zoeken
quote:Op maandag 4 augustus 2025 13:13 schreef Aether het volgende:
[..]
NWS / Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wet/voorstellen #4
Leuk dat er al een topic bestaat, maar het is niet echt up-to-datequote:Op maandag 4 augustus 2025 13:11 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Volgens mij loopt er al zo'n reeks. Heeft @:achja in zijn sig staan
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |