SPOILER: Frequently Asked QuestionsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kan ik Radio 49 beluisteren?
Dit kan (tijdelijk) via de webpagina van Radio49 bij Listen2MyRadio.![]()
Klik hier voor onze Facebookpagina waar vooraf aangemelde radioshows vermeld worden.
Vind je Radio 49 leuk?
Je kunt ons steunen door middel van een éénmalige of maandelijkse donatie. Radio 49 is namelijk niet kostenloos.
Voor meer informatie kun je via DM of PM contact opnemen met livelink.![]()
DISCLAIMER
Radio 49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:06 schreef livelink het volgende:
Ai, ik kom er totaal niet op. Zo'n bekend nummer en bekende stem.
Is het Nederlands?
Ja, een heel stuk rustiger inderdaad. Helaas rijden er ook wel minder bussen, maar toch vind ik het reizen zo veel fijner.quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:05 schreef Melting het volgende:
Is het bij jullie nu een stuk rustiger in het openbaar vervoer, livelink?
Of merk je het nog niet?
Dat kan ik me voorstellen. Tenminste als je niet te lang moet wachten op de bus.quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:07 schreef livelink het volgende:
[..]
Ja, een heel stuk rustiger inderdaad. Helaas rijden er ook wel minder bussen, maar toch vind ik het reizen zo veel fijner.
Nee, hoewel de stemmen ook wel bekend klinken.quote:
quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:10 schreef livelink het volgende:
[..]
Nee, hoewel de stemmen ook wel bekend klinken.
Ik ben zelf niet het zonnetje in huis op het werk. Ben best wel chagrijnig eigenlijkquote:Op donderdag 31 juli 2025 19:13 schreef Melting het volgende:
En hoe is het nu op het werk?
Allemaal beter te behappen met de collega's?
Bij ons is het momenteel erg rustig. Ik ga af en toe gewoon even ergens een praatje maken.
quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:15 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik ben zelf niet het zonnetje in huis op het werk. Ben best wel chagrijnig eigenlijk
Het is gewoon dat er weer een hele zooi nieuwe mensen binnen zijn gekomen en dat iedereen van alles aan mij vraagt en ik weet het dan wel, maar het feit dat ik het weet betekent niet dat ik het allemaal bedacht heb. Maar dan heb ik het idee dat ik ter verantwoording wordt geroepen voor alle keuzes in het verleden waar ik part noch deel aan heb gehad. En dus heb ik een paar keer flink chagrijnig gerageerd en meetings geweigerd en zo. Misschien was het ook niet zo slim om direct de dag na de uitvaart weer aan het werk te gaan. Ik ben ook gewoon moe. Fulltime werken en dan ben ik in het weekend veel bij mijn vader.quote:
Oh ja, die wist ik natuurlijk wel. Ik vergat even te raden.quote:
Livelink...... neem eens even tijd voor jezelf.quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:20 schreef livelink het volgende:
[..]
Het is gewoon dat er weer een hele zooi nieuwe mensen binnen zijn gekomen en dat iedereen van alles aan mij vraagt en ik weet het dan wel, maar het feit dat ik het weet betekent niet dat ik het allemaal bedacht heb. Maar dan heb ik het idee dat ik ter verantwoording wordt geroepen voor alle keuzes in het verleden waar ik part noch deel aan heb gehad. En dus heb ik een paar keer flink chagrijnig gerageerd en meetings geweigerd en zo. Misschien was het ook niet zo slim om direct de dag na de uitvaart weer aan het werk te gaan. Ik ben ook gewoon moe. Fulltime werken en dan ben ik in het weekend veel bij mijn vader.
En dan moet er ook nog van alles geregeld worden, zoals de urn bijzetten in het familiegraf en vandaag mijn hele lunchpauze bezig geweest met KPN opzeggen, enz.
Tja, het lukt gewoon steeds niet. Nu moet ik vrijdag naar de kaakchirurg en heeft mijn collega zich ziek gemeld en de andere collega is op vakantie. Tja, ik kan die afspraak nu ook niet meer afzeggen, maar dan zit ik daar weer over te stressen. Het zit gewoon allemaal niet mee.quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:21 schreef Melting het volgende:
[..]
Livelink...... neem eens even tijd voor jezelf.
Dat heb jij ook soms nodig. Het is geen schande. Laat die nieuwelingen maar iemand anders lastig vallen.
quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:23 schreef livelink het volgende:
[..]
Tja, het lukt gewoon steeds niet. Nu moet ik vrijdag naar de kaakchirurg en heeft mijn collega zich ziek gemeld en de andere collega is op vakantie. Tja, ik kan die afspraak nu ook niet meer afzeggen, maar dan zit ik daar weer over te stressen. Het zit gewoon allemaal niet mee.
Ja, best lekker inderdaad. Toen alle bakvissen ook verliefd waren op Ernst Janszquote:
Ja en nee.quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:24 schreef livelink het volgende:
Heb jij nog vakantieplannen dit jaar, Melting?
Ja..... die lag goed bij de dames.quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:25 schreef livelink het volgende:
[..]
Ja, best lekker inderdaad. Toen alle bakvissen ook verliefd waren op Ernst Jansz
Ga je dan in het Eftelinghotel? Of in een huisje? Klinkt heel erg leuk!quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:26 schreef Melting het volgende:
[..]
Ja en nee.
In september heb ik 2 weken vakantie. Dan ga ik af en toe een dagje weg.
Keer naar de dierentuin, een dagje 2 kastelen bezoeken (Muiderslot en Kasteel De Haar, etc.....
En in oktober heb ik de hele familie uitgenodigd om ter ere van mijn 50e verjaardag in december 3 dagen all inclusive naar de Efteling te gaan.
Heb een boshoeve (12 persoons huis) afgehuurd.quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:27 schreef livelink het volgende:
[..]
Ga je dan in het Eftelinghotel? Of in een huisje? Klinkt heel erg leuk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |