Volgens mij begon dat speculeren pas na de juicechannels, maar misschien heb ik dat verkeerdquote:Op maandag 21 juli 2025 09:23 schreef LALAA het volgende:
[..]
Maar voordat er überhaupt iets op de juicechannels te lezen was, ging het er toch al over dat er iets aan de hand leek? Omdat MB veel was afgevallen, JvP juist wat aangekomen en het allemaal al minder #maximaalgenieten was.
En of dat nu door het verbouwen komt, of dat ze elkaar even wat minder leuk vinden dat is speculeren. Maar ik denk dat iedereen wel kan zien dat het allemaal niet zo rooskleurig is als dat zij soms proberen te schetsen. Ik heb daar geen juicechannels voor nodig in ieder geval.
Een heel aparte post ja ! Arme jongensquote:Op maandag 21 juli 2025 09:35 schreef Pimpelpaars123 het volgende:
Wat de poly betreft; vind vooral het gedrag van MB erg intens en vind het eigenlijk steeds minder leuk om te zien. Het is zo nep geworden allemaal terwijl ik eerst nog wel eens wat inspiratie op deed over bepaalde dingen rondom opvoeding van 4 kinderen (heb in zelf namelijk ook). De hele wereld draait om haar. Alle ogen moeten op haar gericht, andermans baby’s zijn haar baby’s en andermans feesten en partijen zijn eigenlijk ook voor haar. Die post waarop ze haar lijf laat zien en zich laat knuffelen door haar zoons, vind ik ook echt awkward. Wat wil ze daarmee zeggen of laten zien en aan wie?
Ik verbaas me altijd over haar lip, dat is ooit misgegaan met opspuiten toen ze tiener was meende ik. Ze lijkt altijd een beetje op een haas daardoorquote:Op zondag 20 juli 2025 23:27 schreef Henrike het volgende:
[..]
Ik verbaas me nergens meer over.
Vind dit wel een gezin waarvan ik denk; ze doen het anders voor dan hoe de werkelijkheid is
Snap dat sowieso nooit, je camera neerzetten en dan gaan knuffelen met je kinderen.quote:Op maandag 21 juli 2025 09:41 schreef Lovelii2026 het volgende:
[..]
Een heel aparte post ja ! Arme jongens
Precies, voordat de juicechannels met deze berichten kwamen werd er hier al over geschreven.quote:Op maandag 21 juli 2025 09:23 schreef LALAA het volgende:
[..]
Maar voordat er überhaupt iets op de juicechannels te lezen was, ging het er toch al over dat er iets aan de hand leek? Omdat MB veel was afgevallen, JvP juist wat aangekomen en het allemaal al minder #maximaalgenieten was.
En of dat nu door het verbouwen komt, of dat ze elkaar even wat minder leuk vinden dat is speculeren. Maar ik denk dat iedereen wel kan zien dat het allemaal niet zo rooskleurig is als dat zij soms proberen te schetsen. Ik heb daar geen juicechannels voor nodig in ieder geval.
Exact.quote:Op maandag 21 juli 2025 10:34 schreef Huisopdehoek het volgende:
‘Wij leven met zijn drieën van een inkomen. Kwestie van andere levensstijl.’
Maar Sanneke beweerde toch dat ze best lekker verdiende met insta? Dezelfde Sanneke die bietst om gratis vakanties, massages, schoonheidsspecialiste etc?
Die een tikkie opent voor een elektrische bakfiets, omdat ze die echt zo nodig heeft?
Nee, was daarvoor al. Ik heb het hier zelf namelijk ook al daarvoor geschreven omdat bepaalde veranderingen echt duidelijk opvielen.quote:Op maandag 21 juli 2025 09:38 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Volgens mij begon dat speculeren pas na de juicechannels, maar misschien heb ik dat verkeerd
Zij is vast zo’n moeder die zegt dat kinderen heel flexibel zijn en zich snel aanpassen.quote:Op maandag 21 juli 2025 09:38 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Lijkt me verwarrend voor haar kind ook
Op maandag 21 juli 2025 08:38 schreef Lovelii2026 het volgende:
Ze zegt ook; Lau sliep en er moest iemand bij hem blijven, dat kan natuurlijk ook gewoon hè.quote:Op maandag 21 juli 2025 08:59 schreef Felinecat het volgende:
[..]
Ja echt heel heftig.. Al die kinderen ook meteen de baby laten vasthouden.
MB neemt zoveel ruimte in, ongelooflijk.
Moest wel lachen om te stories van JvP: daar zie je Koen met kinderen in een karretje op de kermis zitten en MB zit erachter helemaal in haar telefoon gedoken 😂 Tot zover het gezellige gezinsuitje naar de kermis
Lijkt me doodvermoeiend die vrouw, zo de schone schijn (vermoeidheid is KB ook wel aan te zien, kan doorgaan voor een man van 50..)
Ze is inderdaad ouder dan ze eruit ziet. Ze fascineert me sowieso. Tijdje geleden alle schepen achter zich verbrand, haar insta account weer nieuw leven in gebracht. Krijg het gevoel dat ze wat geld nodig had en dus maar weer is gaan influencen. Naja laat ik het er op houden dat ik de boel daar niet helemaal vertrouw op de een of andere manier.quote:Op zondag 20 juli 2025 23:42 schreef Moondance het volgende:
[..]
Ja ik dacht altijd dat zij nog vrij jong was (door o.a. taalgebruik en manier van doen) maar blijkbaar is het gewoon een vrouw van 37
Dat heeft ze al gezegd laatst in een story.quote:Op maandag 21 juli 2025 10:38 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Zij is vast zo’n moeder die zegt dat kinderen heel flexibel zijn en zich snel aanpassen.
Ik vind hen ook, laat ik het zo zeggen 'bijzonder'. Hij gaat al jaren regelmatig vreemd (iig duiken die verhalen met enige regelmaat op), en zij vergeeft hem en probeert er maar goed uit te blijven zien voor hem met allemaal beautybehandelingen en sport zich helemaal suf. Zij leven daar in Dubai ook in een droomwereldje heb ik het idee, alles is er volgens hun fantastisch en beter dan in NL, maar nu vanwege de hitte alweer weken in NL en Europa en naar allerhande feestjes waar ze zeer schaars gekleed naartoe gaat. Die hond kon niet tegen de hitte, dus die hebben ze al een hele tijd geleden weer terug naar NL gestuurd (ga er wel vanuit dat dat diertje wel weer mee terug mag). Over 'de andere kant' van Dubai heeft zij het nooit, alles is altijd happy, happy, joy, joy...nou goed, vermakelijk vind ik het dus wel...o ja, op social media met je honderdduizenden volgers delen dat je 7-jarige zoon in bed plast is echt not done..quote:Op maandag 21 juli 2025 09:46 schreef Iriss23579 het volgende:
[..]
Ik verbaas me altijd over haar lip, dat is ooit misgegaan met opspuiten toen ze tiener was meende ik. Ze lijkt altijd een beetje op een haas daardoor
Je kunt zo ook zien dat het niet meer klopt daar met of zonder juice channel. Buiten dat ze willen ze heel graag in beeld zijn hebben ze zelf gedaan dus ja dan vallen dingen op. Zij plaatsen zelf van die halleluja fotos en je ziet dat daar de sfeer minder is dan eerder. Aap komt nog wel uit de mouw.quote:Op maandag 21 juli 2025 09:38 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Volgens mij begon dat speculeren pas na de juicechannels, maar misschien heb ik dat verkeerd
Nou ik zou hem met alle verleidingen van de wereld kunnen weerstaan. Hij is een mannelijke Debbie, het is het allemaal net nietquote:Op maandag 21 juli 2025 08:23 schreef Henrike het volgende:
Die terug naar liefde haar kwarrel is jarig
Misschien kan ze hem een mooi shirt kopen als cadeau.
Waarom moet dat mannetje altijd met ontbloot bovenlijf lopen?
En dan dat gezever over hun relatie, ze gingen te snel , joh dat hadden we al gelijk gezien.
Maar nee ze hebben nog geen relatie.
Liggen wel een weekend continu in een kingsize bed in een hotel en plaatsen van die " je kunt wel raden wat we doen" filmpjes.
Tsja als je nou al weet dat je vorige keer te snel ging moet je het misschien nu ff anders doen.
Maar nee , haar kwarrel is blijkbaar niet te weerstaan, echt , en dan ook nog een masterclass promoten hoe het werkt,
Toch totaal niet geloofwaardig.
Zou nou nooit denken daar heb ik mijn (best knappe) man voor achtergelaten? *korrel zout ik weet ook wel dat een huwelijk miss ook niet werkt en het niet alleen om uiterlijk gaatquote:Op maandag 21 juli 2025 08:59 schreef Felinecat het volgende:
[..]
Ja echt heel heftig.. Al die kinderen ook meteen de baby laten vasthouden.
MB neemt zoveel ruimte in, ongelooflijk.
Moest wel lachen om te stories van JvP: daar zie je Koen met kinderen in een karretje op de kermis zitten en MB zit erachter helemaal in haar telefoon gedoken 😂 Tot zover het gezellige gezinsuitje naar de kermis
Lijkt me doodvermoeiend die vrouw, zo de schone schijn (vermoeidheid is KB ook wel aan te zien, kan doorgaan voor een man van 50..)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |