Ik vind het levensgevaarlijk om zoiets te doen, een vrouw alleen met kinderen. En al die gekken die tegenwoordig rondlopen.quote:Op zaterdag 19 juli 2025 20:01 schreef Lalaland79 het volgende:
Hebben jullie ook een gezinsfoto bij je huisnummer hangen zoals HVK heeft?🤔
Ik zie daar vooral risico's in.quote:Op zaterdag 19 juli 2025 20:01 schreef Lalaland79 het volgende:
Hebben jullie ook een gezinsfoto bij je huisnummer hangen zoals HVK heeft?🤔
Mijn kinderen bouwden op die leeftijd de Sagrada Familia.quote:Op zaterdag 19 juli 2025 21:16 schreef Lolaliedje30 het volgende:
Judith: O wat fijn! Wonder wereldkind Bob heeft op het strand geen zandkastelen gebouwd net als andere kinderen
Maar grote bekende gebouwen van over de hele wereld.
Wat een topper he die Bob.
Van alle markten thuis
Ik denk dat Lot vooral veel achter het tablet wordt geparkeerd, zodat AM en Maarten ongestoord veel koffie en wijn kunnen drinken.quote:Op zaterdag 19 juli 2025 21:07 schreef Jenn1806 het volgende:
In plaats van genieten dat je een week al je aandacht aan je jongste kind kan besteden is AM alleen maar aan het zeiken. Lot vindt het vreselijk, Lot mist haar broers en zussen, Lot krijgt normaal altijd alle aandacht van ze. Ik ben echt benieuwd of ze nu lekker dagjes uit gaan met haar. Maar AM kennende zal ze zich star vasthouden haar de routine want daar gaan AL haar kinderen goed op, en staat ze gewoon weer de badkamer te schrobben en de plinten af te stoffen. En vooruit wassen natuurlijk anders krijgt ze de scouting was niet op tijd schoon.
Ze zeurt nu weer over een restaurant 🫣quote:Op zaterdag 19 juli 2025 21:06 schreef Johanna38 het volgende:
Ik zou marketingvrouw ook niet uitnodigen, voor je het weet krijg je weer allemaal negatief gedoe over je heen. Meine gute.
Maar echt 🤦♀ en dan #wereldkind er bijquote:Op zaterdag 19 juli 2025 21:16 schreef Lolaliedje30 het volgende:
- Laat de kinderen er maar buiten -
Kinderen erbuiten houden 🤓 ……….quote:Op zaterdag 19 juli 2025 21:31 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Maar echt 🤦♀ en dan #wereldkind er bij
Je zat net gewoon een kind af te zeiken, dat is een no go natuurlijk.quote:Op zaterdag 19 juli 2025 21:32 schreef Lolaliedje30 het volgende:
[..]
Kinderen erbuiten houden 🤓 ……….
Maar over de kinderen van HVK en AM mag wel gepraat worden OK…..
kind af te zeiken??quote:Op zaterdag 19 juli 2025 21:40 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Je zat net gewoon een kind af te zeiken, dat is een no go natuurlijk.
Jawel je zat een kind af te zeiken en belachelijk te maken, dat is hier niet de bedoeling.quote:Op zaterdag 19 juli 2025 21:42 schreef Lolaliedje30 het volgende:
Een
[..]
kind af te zeiken??
Misschien moet je zelf even kijken wat zijn moeder heeft geplaatst. Volgens mij plaats ik niks geks maar OK. 😂😂 schijnbaar de pik op mij hier aangezien continu vele berichten van mij verwijderd worden….
Dus de tekst die ik heb weg gehaald is de letterlijke tekst die zijn moeder heeft gepost?quote:Op zaterdag 19 juli 2025 21:48 schreef Lolaliedje30 het volgende:
Nogmaals ik zit geen kind af te zeiken, maar HERHAAL wat zijn moeder zelf plaatst.
Er word hier toch ook gesproken over wat andere ouders over hun kinderen zeggen?
En dan zou ik ineens een kind belachelijk maken.
Houd toch op hoor…….
Ik pas niks qua postgedrag aan.
Want ga lekker in de meelees modus ipv dingen te plaatsen wat toch maar verwijderd word! ;-)
quote:Op zaterdag 19 juli 2025 21:56 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dus de tekst die ik heb weg gehaald is de letterlijke tekst die zijn moeder heeft gepost?
Dat is niet uit je bericht op te maken, plaats er dan " " omheen of meldt erbij dat zijn moeder dat zegt, want op de manier waarop je het nu postte kan ik het er niet uithalen dat het van zijn moeder kwam.
Ik weet toch niet wat die moeder tegen haar kind zegt, ik ga ook echt niet checken op al die accounts of het daar wel of niet vandaan komt. @Lolaliedje30 had er gewoon wat duidelijker in moeten zijn.quote:Op zaterdag 19 juli 2025 22:08 schreef Henrike het volgende:
[..]
Maar als je de tekst weg haalt omdat het volgens decregels niet klopt dan kijk je toch terug? Als moeder dit letterlijk over het kind zegt en het wordt hier herhaalt is dat toch niet tegen de regels? Ik vind het soms ook echt verwarrend hoor. En zeker heb je gelijk dat kinderen hier niet afgezeken moeten worden, maar gebeurde dat?
Moeder zegt letterlijk: andere kinderen bouwen zandkastelen, de mijne de Taj Mahal (of wat voor gebouwen ze ook opnoemde, iets met een tempel)quote:Op zaterdag 19 juli 2025 22:10 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik weet toch niet wat die moeder tegen haar kind zegt, ik ga ook echt niet checken op al die accounts of het daar wel of niet vandaan komt. @:Lolaliedje30 had er gewoon wat duidelijker in moeten zijn.
Als zij bevestigt dat die tekst inderdaad letterlijk op de socials stond zet ik haar post gerust weer terug.
Dank je wel, dan ga ik de post even aanpassen.quote:Op zaterdag 19 juli 2025 22:34 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Moeder zegt letterlijk: andere kinderen bouwen zandkastelen, de mijne de Taj Mahal (of wat voor gebouwen ze ook opnoemde, iets met een tempel)
Hier het Atomium ook 😂quote:Op zaterdag 19 juli 2025 21:21 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Mijn kinderen bouwden op die leeftijd de Sagrada Familia.
Content = content. Ze deelt het merendeel van de tijd nutteloze dingen. Ik vond die man van haar in z'n ontblote bovenlijf aan tafel wat bijzonder. Zeker als je bezoek hebt.quote:Op zaterdag 19 juli 2025 23:10 schreef Earring het volgende:
Milou gezellig pizza eten met vriendin en gezin.
Waarom moet dat helemaal gefilmd?
Echt wat een sneu gedoe
En waarom zit haar man zonder shirt aan tafel?quote:Op zaterdag 19 juli 2025 23:10 schreef Earring het volgende:
Milou gezellig pizza eten met vriendin en gezin.
Waarom moet dat helemaal gefilmd?
Echt wat een sneu gedoe
Voor de Chinezen. Zodat ze zien hoe Hollanders aan de pizzarette gaan.quote:Op zaterdag 19 juli 2025 23:10 schreef Earring het volgende:
Milou gezellig pizza eten met vriendin en gezin.
Waarom moet dat helemaal gefilmd?
Echt wat een sneu gedoe
😂 sambal bij?quote:Op zaterdag 19 juli 2025 23:56 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Voor de Chinezen. Zodat ze zien hoe Hollanders aan de pizzarette gaan.
Echt schaamteloos is zij 🫣quote:Op zondag 20 juli 2025 00:21 schreef Beertjeteddy het volgende:
Weten jullie nog een hotel voor Sanneke? Onder de 100 euro.
Oh en ze heeft ook wel behoefte aan een schoonheidsspecialist.
Ze is even aan het hengelen.
Te kinderachtig gewoonquote:Op zondag 20 juli 2025 00:31 schreef Kaatjepuk het volgende:
Jaqueline die een sneer uitdeelt aan de juichekanalen.
Michelle die alleen zou zitten met wijn en een sigaret.
Haha ja, nou van mij mag ze best sneren hoor, doen wij hier ook tochquote:Op zondag 20 juli 2025 00:31 schreef Kaatjepuk het volgende:
Jaqueline die een sneer uitdeelt aan de juichekanalen.
Michelle die alleen zou zitten met wijn en een sigaret.
Ja en het erge is, het werkt vaak ook nogquote:Op zondag 20 juli 2025 00:21 schreef Beertjeteddy het volgende:
Weten jullie nog een hotel voor Sanneke? Onder de 100 euro.
Oh en ze heeft ook wel behoefte aan een schoonheidsspecialist.
Ze is even aan het hengelen.
Ja, want ze moet er echt even tussenuit… Zal wel uitgeput zijn van de hele dag niks doen.quote:Op zondag 20 juli 2025 00:21 schreef Beertjeteddy het volgende:
Weten jullie nog een hotel voor Sanneke? Onder de 100 euro.
Oh en ze heeft ook wel behoefte aan een schoonheidsspecialist.
Ze is even aan het hengelen.
Ik voel ook weer een beetje de vibe van de happy poly 🫠quote:Op zondag 20 juli 2025 00:54 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Haha ja, nou van mij mag ze best sneren hoor, doen wij hier ook toch
Ja om de schijn op te houden.quote:Op zondag 20 juli 2025 01:26 schreef Iriss23579 het volgende:
[..]
Ik voel ook weer een beetje de vibe van de happy poly 🫠
Ja je hebt gelijk over de boodschappen , Ze zijn ak week met 3 personen en ze had voor meer dan 400 euro ❗ boodschappen .quote:Op zaterdag 19 juli 2025 23:35 schreef Fiederels het volgende:
Zo, ik ben eindelijk weer bijgelezen.
Heb t echt te doen met Guus, nog voor hij hallo kan zeggen, heeft hij al een camera op zijn gezicht. Waarschijnlijk kijkt AM ook naar haar telefoon, en niet direct naar hem (zie je vaak in weerspiegelingen). De vermoeidheid druipt eraf, hij probeert nog te lachen, wat een loyale lieverd is het ook. AM moet zich schamen om hem zo kwetsbaar publiekelijk te kakken te zetten...
Over die hondsdagen en de gemiste spreekbeurt: de komende week is er bijna niemand thuis, uit gewoonte heeft ze vast voor honderden euro's boodschappen besteld. Genoeg om te laten bederven.. of 1 van de 'pubers' heeft boven etenswaren laten slingeren, alles onder de schimmel. krijgen we vast alsnog een mooi verhaaltje over
Ze gaat ZELFS het reclame maken missen, alsof ze het zo vreselijk vindt om te doen. Heel haar account hangt ervan aan elkaar. Maar het zal best vermoeiend zijn om de hele dag door al je tig samenwerkingen in je stories te verweven 🫠 Wellicht zet ze daarom om de haverklap geen ad erbij, het is allemaal al zwaar genoeg voor onze arme CEO.quote:Op zondag 20 juli 2025 06:32 schreef ikmoetdrieten het volgende:
AM zegt , en dan nu offline, nooit makkelijk , wel noodzakelijk.
Ik vraag mij dan af , ben je dan zo verslaafd dat het niet makkelijk is om een weekje niet te filmen ? Ze filmt wel (dat zien we een week later)Diep triest , voor jezelf maar helemaal voor de kinderen.
Schoonheidsspecialiste is nog niet gelukt? Daar vroeg ze vorige week ook al naar.quote:Op zondag 20 juli 2025 00:21 schreef Beertjeteddy het volgende:
Weten jullie nog een hotel voor Sanneke? Onder de 100 euro.
Oh en ze heeft ook wel behoefte aan een schoonheidsspecialist.
Ze is even aan het hengelen.
Het is voor haar zo’n gewoonte geworden dat ze niet zonder kanquote:Op zondag 20 juli 2025 06:32 schreef ikmoetdrieten het volgende:
AM zegt , en dan nu offline, nooit makkelijk , wel noodzakelijk.
Ik vraag mij dan af , ben je dan zo verslaafd dat het niet makkelijk is om een weekje niet te filmen ? Ze filmt wel (dat zien we een week later)Diep triest , voor jezelf maar helemaal voor de kinderen.
Ik snap haar ook niet. Maar het zal wel hengelen naar iets gratis zijn, of ze is te lui om zelf te zoeken.quote:Op zondag 20 juli 2025 07:52 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Schoonheidsspecialiste is nog niet gelukt? Daar vroeg ze vorige week ook al naar.
Omdat iedereen weet dat ze hier meeleest heb ik dé tip voor haar om er één te vinden: Google!
En voor een hotel: Booking.com, hier kan je zelfs op prijs filteren! Zo handig! En wie weet zijn er meerdere filters, bijv. mensenvrij, prikkelarm, uit de wind etc. Succes, gaat je vast lukken!
Ik denk ook dat ze vrijwel altijd met haar telefoon in haar knuisten loopt en alles met een ‘wordt dit insta-waardig’ blik bekijkt.quote:Op zondag 20 juli 2025 08:45 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Het is voor haar zo’n gewoonte geworden dat ze niet zonder kan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |