quote:Op woensdag 15 oktober 2025 20:48 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Dood topic. Volgens TV-Tina zou hoofdredacteur Carlo zijn opgestapt.
"Van Lienden zou alleen bij de opstartfase de leiding hebben." Echt?quote:Hoofdredacteur Carlo ter Lienden stopt bij RTL Tonight. De talkshow kampt met tegenvallende kijkcijfers, maar Ter Lienden en RTL noemen dat niet als reden van vertrek.
Van Lienden heeft woensdag aan de redactie laten weten dat hij vertrekt, melden het AD en mediakenner Tina Nijkamp. In een videoboodschap zegt hij dat zijn snelle vertrek vooraf al de afspraak was met RTL. Van Lienden zou alleen bij de opstartfase de leiding hebben.
RTL spreekt daar ook over in de reactie waarin de omroep het vertrek van Van Lienden bevestigt. "Zoals vooraf met hem afgesproken beperkt zijn rol zich tot de opstartfase. Nu we zeven weken bezig zijn is producent EndemolShine Nederland gestart met het werven van een nieuwe hoofdredacteur."
Het AD en Nijkamp hebben daar twijfels over. Zo beweerden bronnen rond RTL Tonight tegen het AD niets van de afspraak van een vroeg vertrek af te weten.
De nieuwe talkshow van RTL, die begin september begon, heeft sinds de start al te maken met lage kijkcijfers. Die komen de afgelopen weken nauwelijks boven de 400.000 kijkers uit. Renze Klamer, Humberto Tan en Beau van Erven Dorens presenteren afwisselend het programma.
Ze hebben geen hoofdredacteur meer, of misschien een snel ingeschakelde invaller die het net niet in z'n vingers heeft.quote:Op vrijdag 24 oktober 2025 05:44 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Je ziet aan alles dat het niet lekker loopt en mensen er met tegenzin zitten. Nog een week volhouden Renze, dan ben je er 2 maanden vanaf.. (of wellicht voor altijd).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |