Die community is helemaal gesloopt door globalistische partijen als D66.quote:Op woensdag 25 maart 2026 00:49 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
[..]
Dat is nu net het probleem: we leven niet in een community, maar in een open inrichting waar iedere wereldburger naar believen in en uit kan lopen. Vele varkens maken de spoeling dun.
Dat ze lelijk is, daar kan ze niets aan doen. Maar die platte, ordinaire tongval - dat moet toch met de juiste lessen wel te verbeteren zijn. Ik vind het moeilijk naar haar te luisteren zonder last te krijgen van plaatsvervangende schaamte.quote:Op woensdag 25 maart 2026 00:33 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Lelijke vrouwen zijn vaak kwaadaardig.
45 jaar geleden werd het al besproken.quote:Op woensdag 25 maart 2026 07:08 schreef Kottnauer het volgende:
Al een jaar of 30 wordt nu door de overheid gedaan alsof de massale immigratie een tijdelijk probleem is.
Als we dát tijdelijke probleem nu eerst even oplossen, dan wordt stráks alles weer normaal.
Maar straks komt nooit.
Dit is gewoon zo'n typische D66'er jarenlang in haar eigen bubbeltje gewerkt. Nu is ze minister en krijgt ze tegenspraak en kritische vragen en verzuurd haar gezicht binnen 20 seconden en loopt ze binnen een minuut weg.quote:
De wachtlijst gaat naar beneden. Yeah rightquote:
Moeten we nu op Iraniërs letten?quote:Op woensdag 25 maart 2026 07:53 schreef Friday12 het volgende:
[..]
De wachtlijst gaat naar beneden. Yeah right
Elke keer is er wel een andere oorlog waar asielzoekers vandaan komen.
Er zijn ook gewoon hardwerkende 30-ers, alleenstaand en dus niet in staat een woning te kopen, die al meer dan 9 jaar op een wachtlijst staan en maar niet aan de beurt komen.quote:Op dinsdag 24 maart 2026 23:06 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Hadden die ouders maar moeten werken zodat ze hun kind financieel kunnen ondersteunen.
Maar volgens zielig Nederland moeten al hun kinderen Angelique en Priscilla die 250 euro per week uitgeven aan nep nagels een woning
Ik ben er zo een, dus ik mag erover meepraten. Overigens is het 12 jaar op de wachtlijst. Toch heel wat anders dan de boomers die voor een kratje bier ooit een hele villa kochten maar klagen over migranten want hurr durr hun kids, terwijl ze zelf vermogend zijn.quote:Op woensdag 25 maart 2026 10:31 schreef Gia het volgende:
Er zijn ook gewoon hardwerkende 30-ers, alleenstaand en dus niet in staat een woning te kopen, die al meer dan 9 jaar op een wachtlijst staan en maar niet aan de beurt komen.
Het is haar goed recht om te weigeren. Net zoals jij en ik dat mogen weigeren. Ik ga echt niet meedoen aan de rat race tussen het niet vermogend volk.quote:Op woensdag 25 maart 2026 10:31 schreef Gia het volgende:
En dan lees je dat een alleenstaande Eritrese vrouw een appartement met 2 slaapkamers weigert, omdat het kaal wordt opgeleverd. Ze wil er laminaat bij en meubels, koelkast, kookplaat, enz..... Waar leefde zij van in Eritrea?
Ik snap dat die lui niet hun hele huisraad mee kunnen nemen, maar ze hebben wel een mobieltje met abonnement, hoe wordt dat betaald? Volgens mij hebben de meesten gewoon nog geld op een bank staan, maar houden ze zich van de domme en de arme. En gekke Henkie betaalt weer.
'Als iedereen nou gewoon een beetje inschikt en de hardverworven welvaart inlevert, kunnen er steeds meer gekkies bij'quote:Op woensdag 25 maart 2026 00:00 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Iedereen krijgt één muntje om een keer mee te mogen vliegen en Rob Jetten krijgt er twintig. Want iedereen is gelijk, maar sommige mensen net iets meer dan anderen. Do as I say, not as I do.
[ afbeelding ]
Dat zijn de gevaarlijkste.quote:Op woensdag 25 maart 2026 02:37 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Niks te vinden van de jeugd van mevrouw, dus die kans is er zeker.
Prima, dan ga jij maar werken in je kind financieel steunen, ik stem wel op een partij die gewoon nee zegt tegen gelukszoekers en dat doen steeds meer mensen. Zoals ik al zei, je voert een achterhoedegevecht.quote:Op dinsdag 24 maart 2026 23:06 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Hadden die ouders maar moeten werken zodat ze hun kind financieel kunnen ondersteunen.
Maar volgens zielig Nederland moeten al hun kinderen Angelique en Priscilla die 250 euro per week uitgeven aan nep nagels een woning
In de Randstad is het wellicht 12 jaar, maar niet overal.quote:Op woensdag 25 maart 2026 10:35 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Ik ben er zo een, dus ik mag erover meepraten. Overigens is het 12 jaar op de wachtlijst. Toch heel wat anders dan de boomers die voor een kratje bier ooit een hele villa kochten maar klagen over migranten want hurr durr hun kids, terwijl ze zelf vermogend zijn.
Weigeren vanwege 'geen inrichting'!! Een huis wordt vrijwel altijd kaal opgeleverd.quote:[..]
Het is haar goed recht om te weigeren. Net zoals jij en ik dat mogen weigeren. Ik ga echt niet meedoen aan de rat race tussen het niet vermogend volk.
Weigeren heeft consequenties. Heel Nederland staat te springen om een woning die hier genoemd wordt, maar voor deze mevrouw MOET er de HELE inboedel EN aankleding bij. Dat is niet realistisch en dat weet ze zelf ook.quote:Op woensdag 25 maart 2026 10:35 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Ik ben er zo een, dus ik mag erover meepraten. Overigens is het 12 jaar op de wachtlijst. Toch heel wat anders dan de boomers die voor een kratje bier ooit een hele villa kochten maar klagen over migranten want hurr durr hun kids, terwijl ze zelf vermogend zijn.
[..]
Het is haar goed recht om te weigeren. Net zoals jij en ik dat mogen weigeren. Ik ga echt niet meedoen aan de rat race tussen het niet vermogend volk.
En hoe heeft dat de afgelopen 30 jaar uitgepakt?quote:Op woensdag 25 maart 2026 10:45 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
ik stem wel op een partij die gewoon nee zegt tegen gelukszoekers
In de randstad loopt het bijna op tot 20 jaarquote:Op woensdag 25 maart 2026 10:47 schreef Gia het volgende:
In de Randstad is het wellicht 12 jaar, maar niet overal.
Correctie. Arme Nederlanders staan te springen om een sociale huurwoning, mijn omgeving krijgt gewoon geld van mammie en pappie om sparen om een huis te kopen.quote:Op woensdag 25 maart 2026 10:50 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Heel Nederland staat te springen om een woning
Selectief quoten kunnen we allemaal.quote:Op woensdag 25 maart 2026 10:51 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Correctie. Arme Nederlanders staan te springen om een huurwoning, mijn omgeving krijgt gewoon geld van mammie en pappie om sparen om een huis te kopen.
Daar moet ik je gelijk geven. Ook daar valt nuance te vindenquote:Op woensdag 25 maart 2026 10:52 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
En echt niet alleen arme Nederlanders.
Het is belachelijk. Statushouders moeten opgevangen worden in nood opvang en onderaan de wachtlijst.quote:Op woensdag 25 maart 2026 10:50 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
In de randstad loopt het bijna op tot 20 jaar
In de randstad staat zoveel leeg. Het is dan ook een kunstmatig gecreëerd probleem.quote:Op woensdag 25 maart 2026 10:55 schreef Gia het volgende:
[..]
Het is belachelijk. Statushouders moeten opgevangen worden in nood opvang en onderaan de wachtlijst.
Er staan zoveel fabrieken en kantoren leeg. Bouw die om tot kamers met gezamenlijke voorzieningen zoals een huiskamer, badkamer, keuken, toiletten. Daar mogen ze dan wonen totdat ze aan de beurt zijn voor een woning, of toevallig ingeloot worden.
Onze 'kinderen' hebben ook niet meer dan een kamer van 3 x 3, met gezamelijke voorzieningen.
Precies. Wij zijn niet arm, maar toch niet in staat een woning te kopen voor onze zoon. Een tiny house in de achtertuin zou kunnen, maar goed, dat is hetzelfde als wat hij nu heeft, alleen is zijn kamer dan in de achtertuin.quote:Op woensdag 25 maart 2026 10:52 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Selectief quoten kunnen we allemaal.
En echt niet alleen arme Nederlanders.
Die zit niet bij ons in de gemeenteraad. Maar als er nieuwe verkiezingen komen voor de 2de kamer, gaat Forum en Ja21 flink winnen. Wilders is uitgespeeld en zijn kiezers schuiven door.quote:Op woensdag 25 maart 2026 10:50 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
En hoe heeft dat de afgelopen 30 jaar uitgepakt?
Heb je wel op de nieuwe Messiah Lidewij de Vos gestemd afgelopen gemeenteraadsverkiezingen :s
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |