abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_218186419
https://www.gld.nl/nieuws(...)gen-stikstofuitstoot

quote:
ARNHEM - De provincie Gelderland wil de stikstofuitstoot flink omlaag brengen in de zones rond kwetsbare natuur. Om dat doel te halen onderzoekt de provincie van alles, maar sommige plannen gaan volgens Gelderland te ver.

De maatregelen staan in een zogeheten 'denkrichting' van de provincie: een beleidsstuk vol ideeën om de stikstofuitstoot terug te dringen in zones van 500 meter rond natuurgebieden zoals de Veluwe. Het zijn nog geen definitieve plannen, maar opties die Gelderland serieus heeft overwogen.

Huisdieren
Huisdieren, in het bijzonder honden, stoten stikstof uit. Dat gebeurt als een dier poept. En dus dragen ze bij aan de totale stikstofuitstoot. Volgens de provincie gaat het om ongeveer 1 procent en daarom heeft Gelderland gekeken of er extra hondenbeleid kan komen.
Zo zouden honden niet meer in bepaalde gebieden mogen komen en zou de provincie kunnen kijken naar de locatie van uitlaatplekken. Maar dit doet de provincie niet, omdat het volgens Gelderland onhaalbaar en niet wenselijk is om dit te doen.

Barbecue en hottubs
Ook houtgestookte barbecues, pizza-ovens, hottubs en vuurkorven liggen onder het vergrootglas. Die zorgen voor uitstoot, zeker als ze in groten getale worden gebruikt door recreatiebedrijven of recreanten op een park.
Wat niet helpt, is dat deze recreatie vaak in de buurt van kwetsbare natuur gebeurt. Gelderland schrijft dat ze hebben gekeken om de houtstook voor dit soort doelen helemaal te verbieden. Uiteindelijk is besloten dit niet als regel voor te stellen. Eerder besloten provinciale partijen overigens al dat ze geen houtstookverbod in de stikstofzones willen.

Grasmaaiers, schoonmaakmiddelen en kaarsjes
Grasmaaiers, het bemesten van de tuin, schoonmaakmiddelen en kaarsjes zorgen ook voor uitstoot, vooral door particulieren, staat in het stuk van de provincie.
Maar iedereen verplicht een elektrische grasmaaier laten aanschaffen of kaarsjes verbieden, gaat Gelderland te ver. "De hiermee te realiseren stikstofreductie is zeer gering. En het zou bovendien gaan om een grote ingreep in de persoonlijke levenssfeer van mensen."

Wegen omleggen
Een ander ambitieus idee, is dat de provincie heeft onderzocht of bestaande wegen verplaatst kunnen worden om gevoelige natuur te ontzien.
Bijvoorbeeld wanneer een drukke provinciale weg pal naast stikstofgevoelige heide ligt. Maar volgens Gelderland zijn zulke aanpassingen extreem kostbaar en de winst voor de natuur lang niet altijd groot genoeg.
Echt :') ____!!!

_O-

Hier serieus over nadenken en het laten doorrekenen :')
pi_218186428
Het kan altijd gekker, laat het maar aan politici over.
pi_218186451
Tja BBB is daar de grootste partij en die willen elke optie aangrijpen die niet het de veeteelt raakt.

De oplossing is gewoon wat meer akkerbouw en minder koeien, maar minder koeien in onbespreekbaar.
pi_218186457
Tja als boeren een no go zijn krijg je dit soort flauwekul.
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_218186470
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 18:17 schreef tizitl2 het volgende:
Tja BBB is daar de grootste partij en die willen elke optie aangrijpen die niet het de veeteelt raakt.

De oplossing is gewoon wat meer akkerbouw en minder koeien, maar minder koeien in onbespreekbaar.
Gewoon net zo lang alle logische oplossingen traineren tot er wordt gekeken naar dit soort marginale onzin en dan kun je voor de niet zo slimme achterban het hele onderwerp belachelijk maken.
pi_218186487
Vuurkorven aansteken in de bebouwde kom is sowieso tokkiegedrag.
  vrijdag 11 juli 2025 @ 18:43:37 #7
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_218186567
Lol, belachelijk. Juist daar moet die veeteelt aangepakt worden.

Al had ik stiekem wel genoten van al die schuimbekkende bierbuik boeren als de bbq niet meer aan mag.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  vrijdag 11 juli 2025 @ 18:47:48 #8
403820 Aberkullie
Sicker than your average.
pi_218186609
Ik flikker gauw nog wat honden op de barbecue mij pakken ze niet
pi_218186679
Die fout in de TT maakt het wel grappig.
pi_218186734
Wat gaat Gelderland met kaarsjes doen dan?
pi_218186878
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 19:02 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Wat gaat Gelderland met kaarsjes doen dan?
Een eerbetoon maken voor Johan Derksen.
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 11 juli 2025 @ 19:27:50 #12
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_218186915
quote:
Zo zouden honden niet meer in bepaalde gebieden mogen komen
Topplan, liever gisteren nog invoeren.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  vrijdag 11 juli 2025 @ 19:29:08 #13
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_218186928
Of gewoon dat hele debiele KDW geneuzel overboord.

Ah, kijk aan.

quote:
Minister Wiersma schrapt KDW: stikstofbeleid eindelijk terug naar de realiteit

Het is eindelijk zover: na jaren van bureaucratisch geneuzel en ecologisch luchtfietsen kapt het kabinet met de Kritische Depositiewaarden (KDW) als heilig richtsnoer in het stikstofbeleid. BBB-minister Femke Wiersma presenteerde vandaag een wetsvoorstel waarmee de KDW uit de Wet natuurbescherming wordt geschrapt. Wat daarvoor in de plaats komt? Realisme. Boerenverstand. En vooral: haalbare doelen waar ondernemers wél wat aan hebben.

Voor wie nog twijfelde of de BoerBurgerBeweging kon leveren, is dit het moment van de waarheid. De KDW – jarenlang het symbool van papieren luchtkastelen, rekenmodellen en blokkades voor vergunningen – gaat eruit. In plaats daarvan komt beleid op basis van uitstoot, niet neerslag. Geen nattevingerwerk over wat hypothetisch op een natuurgebied zou kunnen neerkomen, maar concrete cijfers over wat een ondernemer feitelijk uitstoot. Eindelijk.

Geen papieren werkelijkheid, maar werkbare politiek

BBB-leider Caroline van der Plas is terecht tevreden:

“De KDW heeft het stikstofbeleid jarenlang onnodig complex en onuitvoerbaar gemaakt. Terwijl niemand exact kan voorspellen wat er op een bepaald natuurgebied neerslaat, hield de wet daar wel aan vast. Met deze koerswijziging voeren we uit wat BBB steeds heeft gezegd: geen papieren werkelijkheid, maar praktisch en uitvoerbaar beleid.”

En dat is precies wat Nederland nodig heeft. Niet langer wordt de boer gestraft op basis van een model dat niemand echt begrijpt, maar afgerekend op meetbare uitstoot waar hij zelf invloed op heeft.

Wiersma breekt door de muur van modeldenken

Minister Wiersma zelf is helder:

“Wat je uitstoot, dáár heb je grip op. Daarom gaan we over op emissiedoelen, en wil ik het ook op bedrijfsniveau mogelijk maken om op je eigen uitstoot te sturen.”

Klinkt logisch? Dat is het ook. Maar in Den Haag heeft logica lang plaats moeten maken voor angst voor de rechter, doorgeslagen ecologische modellen en politieke verlamming.

BBB maakt daar nu een einde aan.

BBB bewijst dat politiek ook gewoon kan leveren

De invoering van emissiedoelen is niet alleen een beleidswijziging, het is een koerswijziging van jewelste. Geen juridische mist meer, maar helderheid voor ondernemers. Geen capitulatie voor milieu-extremisme, maar bestuurbaarheid.

Van der Plas vat het perfect samen:

“Onze minister is stevig tegengewerkt, maar ze heeft doorgezet. Terwijl anderen bleven hangen in het oude denken, heeft Femke Wiersma het verschil gemaakt. Bij tegenwind niet afstappen, maar juist harder doorfietsen.”

Nederland krijgt hiermee een stuk regie terug over een dossier dat jarenlang werd gegijzeld door abstracte rekenmodellen, activistische rechters en politieke lafheid. BBB heeft geleverd. Punt.
DS
pi_218187247
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 19:29 schreef AchJa het volgende:
Of gewoon dat hele debiele KDW geneuzel overboord.

Ah, kijk aan.
[..]
DS
Wordt je nooit eens moe van ministers die hun eigen falen afschuiven door rechters verdacht te maken?
  vrijdag 11 juli 2025 @ 20:17:37 #15
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218187291
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 18:09 schreef SnodeSnuiter het volgende:
https://www.gld.nl/nieuws(...)gen-stikstofuitstoot
[..]
Echt :') ____!!!

_O-

Hier serieus over nadenken en het laten doorrekenen :')
Lieve Heer, verlos ons van GroenLinks.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  vrijdag 11 juli 2025 @ 20:19:25 #16
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218187307
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 18:22 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Gewoon net zo lang alle logische oplossingen traineren tot er wordt gekeken naar dit soort marginale onzin en dan kun je voor de niet zo slimme achterban het hele onderwerp belachelijk maken.
Ja, die anderen, die zijn dom.

Succes alvast met rechts kabinet nummer 78,654.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_218187377
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 20:19 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Ja, die anderen, die zijn dom.

Succes alvast met rechts kabinet nummer 78,654.
Je maakt hier een eigen doelpunt en praat nog neerbuigend ook :')
  vrijdag 11 juli 2025 @ 20:29:42 #18
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218187381
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 20:29 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Je maakt hier een eigen doelpunt en praat nog neerbuigend ook :')
en voor welk team speel ik precies?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_218187422
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 20:29 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
en voor welk team speel ik precies?
Gays voor Gaza.
  vrijdag 11 juli 2025 @ 20:33:12 #20
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_218187430
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 20:12 schreef Glazenmaker het volgende:
Wordt je nooit eens moe van ministers die hun eigen falen afschuiven door rechters verdacht te maken?
Ik ben al een tijdje moe van figuren die vanuit de randstedelijke tegeltuin lopen te brullen dat de natuur "in de provincie" op omvallen staat en dat de boeren moeten verdwijnen want stikstof.
  vrijdag 11 juli 2025 @ 20:33:35 #21
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218187434
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 20:32 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Gays voor Gaza.
Dat is inderdaad wel de grap van de eeuw.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  vrijdag 11 juli 2025 @ 20:34:07 #22
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218187442
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 20:33 schreef AchJa het volgende:

[..]
Ik ben al een tijdje moe van figuren die vanuit de randstedelijke tegeltuin lopen te brullen dat de natuur "in de provincie" op omvallen staat en dat de boeren moeten verdwijnen want stikstof.
Echt he...

Dat koloniale beterweten krijgen die Randstedelingen maar niet uit hun systeem.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_218187510
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 20:33 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Dat is inderdaad wel de grap van de eeuw.
Leuker dan weer eens geheimzinnig doen over wat je vindt over een onderwerp. Ken je het gezegde over de ezel? Nou je bekende net je 78,653x vaker te stoten. Samen met de meerderheid van dit briljante land.
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 20:33 schreef AchJa het volgende:

[..]
Ik ben al een tijdje moe van figuren die vanuit de randstedelijke tegeltuin lopen te brullen dat de natuur "in de provincie" op omvallen staat en dat de boeren moeten verdwijnen want stikstof.
Ja wat weten al die domme wetenschappers nou he? Jij hebt een onderbuik en de boer een bankrekening die het beter weten.
  vrijdag 11 juli 2025 @ 20:44:40 #24
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_218187544
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 20:41 schreef Glazenmaker het volgende:
Ja wat weten al die domme wetenschappers nou he? Jij hebt een onderbuik en de boer een bankrekening die het beter weten.
Kortom, je begrijpt er zelf geen reet van.

Hint, het gaat in de basis om de instandhouding van de N2K gebieden en niet om stikstof.

Maar goed, deze discussie is al tot in den treure gevoerd, we hebben het land laten gijzelen door activisten als Johan Vollenbroek cs.
  vrijdag 11 juli 2025 @ 20:51:51 #25
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218187623
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 20:41 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Leuker dan weer eens geheimzinnig doen over wat je vindt over een onderwerp. Ken je het gezegde over de ezel? Nou je bekende net je 78,653x vaker te stoten. Samen met de meerderheid van dit briljante land.
[..]
Ja wat weten al die domme wetenschappers nou he? Jij hebt een onderbuik en de boer een bankrekening die het beter weten.
'Wetenschappers'. Lol.

En over welke geheimzinnigheid heb je het?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_218188437
De roverheid :') Zit vast en zeker weer een duur bureau achter die deze onzin verzonnen heeft.
U MAD?
  VIVA vrijdag 11 juli 2025 @ 22:19:29 #27
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_218188456
Alles ten oosten van de randstad wegsteken naar Duitsland, redelijk kansloos en wereldvreemd
What lies behind makes no sense in my mind
pi_218188947
* ToT steekt een waxinelichtje aan.
KUT! Nu kan er hier geen nieuwbouw meer komen!!! :o
  vrijdag 11 juli 2025 @ 23:45:58 #29
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_218189109
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 18:09 schreef SnodeSnuiter het volgende:
Wegen omleggen
Een ander ambitieus idee, is dat de provincie heeft onderzocht of bestaande wegen verplaatst kunnen worden om gevoelige natuur te ontzien.
Bijvoorbeeld wanneer een drukke provinciale weg pal naast stikstofgevoelige heide ligt. Maar volgens Gelderland zijn zulke aanpassingen extreem kostbaar en de winst voor de natuur lang niet altijd groot genoeg.
goed plan

beter om alle autos te verbieden en TATA staal ook
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_218189358
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 20:44 schreef AchJa het volgende:

[..]
Kortom, je begrijpt er zelf geen reet van.

Hint, het gaat in de basis om de instandhouding van de N2K gebieden en niet om stikstof.

Maar goed, deze discussie is al tot in den treure gevoerd, we hebben het land laten gijzelen door activisten als Johan Vollenbroek cs.
Het land is gegijzeld door een achterlijke rechtse regering dat Europees beleid heeft goedgekeurd zonder intentie om zich eraan te houden.

Vervolgens is het land gegijzeld door een paar export boeren die amper wat aan de economie bijdragen, maar wel veel vervuilen. Goede kans dat jouw lokale waterplas deze zomer dichtgaat vanwege teveel stront. Ik bedoel blauwalg.

Fuck de jeugd die een huis wil. Fuck bedrijven die wel wat toevoegen. Fuck defensie die moet kunnen oefenen. We hebben liever exportkoeien en halfgare maïsvelden die verdronken in de stront zijn.
  zaterdag 12 juli 2025 @ 00:43:14 #31
168739 Red_85
'echt wel'
pi_218189392
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 18:17 schreef tizitl2 het volgende:
Tja BBB is daar de grootste partij en die willen elke optie aangrijpen die niet het de veeteelt raakt.

De oplossing is gewoon wat meer akkerbouw en minder koeien, maar minder koeien in onbespreekbaar.
De oplossing is minder mensen.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_218189415
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 00:43 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Ow. Je ken m niet aan dus is hij maar een wappie?

:')
Nee hij is een wappie vanwege 'wetenschappers'. Deze discussie is uitgebreid en in het openbaar gevoerd de afgelopen jaren. Nederland heeft een stikstofprobleem.
  zaterdag 12 juli 2025 @ 00:50:36 #33
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218189430
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 00:33 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Het land is gegijzeld door een achterlijke rechtse regering dat Europees beleid heeft goedgekeurd zonder intentie om zich eraan te houden.

Vervolgens is het land gegijzeld door een paar export boeren die amper wat aan de economie bijdragen, maar wel veel vervuilen. Goede kans dat jouw lokale waterplas deze zomer dichtgaat vanwege teveel stront. Ik bedoel blauwalg.

Fuck de jeugd die een huis wil. Fuck bedrijven die wel wat toevoegen. Fuck defensie die moet kunnen oefenen. We hebben liever exportkoeien en halfgare maïsvelden die verdronken in de stront zijn.
Ja, ik heb inderdaad liever maïsvelden dan betonblokkerige bedrijventerreinen.

En gut ja, daar gaan we weer... de jeugd die een huis wil, want voorgaande generaties kregen die ook bij een pakje boter.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_218189448
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 00:50 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Ja, ik heb inderdaad liever maïsvelden dan betonblokkerige bedrijventerreinen.

En gut ja, daar gaan we weer... de jeugd die een huis wil, want voorgaande generaties kregen die ook bij een pakje boter.

Ik heb liever dat ASML woonplek voor de werknemers kan vinden. Oh en een betaalbare woning voor mensen als ze klaar met hun studentenkamer zijn.
  zaterdag 12 juli 2025 @ 00:58:13 #35
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218189464
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 00:54 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ik heb liever dat ASML woonplek voor de werknemers kan vinden. Oh en een betaalbare woning voor mensen als ze klaar met hun studentenkamer zijn.
Niet iedereen studeert hoort.

Waarom niet gewoon alles vanaf 18+ een eigen huis aanbieden, omdat men daar nu eenmaal recht op heeft?

Dan, na 5, 10 jaar, gaan de lieftallige koppeltjes van generatie X en verder toch weer uit elkaar want op social media schijnt het allemaal beter te zijn, en hebben deze gescheiden duifjes ook weer een eigen woonruimte nodig, want bij elkaar blijven kan echt niet.

Als we toch aan het generaliseren slaan. Wat, met die kutboeren en boomers.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:07:49 #36
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218189506
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 juli 2025 22:19 schreef cosmosis het volgende:
Alles ten oosten van de randstad wegsteken naar Duitsland, redelijk kansloos en wereldvreemd
Oh graag.

Verlos ons van die drekpoel die Randstad heet.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_218189508
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 00:58 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Niet iedereen studeert hoort.

Waarom niet gewoon alles vanaf 18+ een eigen huis aanbieden, omdat men daar nu eenmaal recht op heeft?

Dan, na 5, 10 jaar, gaan de lieftallige koppeltjes van generatie X en verder toch weer uit elkaar want op social media schijnt het allemaal beter te zijn, en hebben deze gescheiden duifjes ook weer een eigen woonruimte nodig, want bij elkaar blijven kan echt niet.

Als we toch aan het generaliseren slaan. Wat, met die kutboeren en boomers.

Ik maakte een te subtiele verwijzing naar je vorige boomer moment deze week. Je weet wel toen je boos was dat iemand zei dat je op kamers extra kansen had om jezelf te ontwikkelen. Woesh.

Voor het land zou het goed zijn als mensen zo rond hun 25e ergens zelfstandig zouden kunnen wonen. Sociale huur en meer aanbod in de private sector ten koste van boeren zou daarbij helpen.
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:10:14 #38
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218189513
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:08 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ik maakte een te subtiele verwijzing naar je vorige boomer moment deze week. Je weet wel toen je boos was dat iemand zei dat je op kamers extra kansen had om jezelf te ontwikkelen. Woesh.

Voor het land zou het goed zijn als mensen zo rond hun 25e ergens zelfstandig zouden kunnen wonen. Sociale huur en meer aanbod in de private sector ten koste van boeren zou daarbij helpen.
Ja, want mensen die niet studeren hebben geen behoefte aan die ontwikkeling.

En natuurlijk is het al eeuwenlang prima gegaan zonder die eigen kamer 'ter zelfontwikkeling', maar ergens is sinds de jaren '90 het idee ontstaan dat je op je 18e met een VWO-diploma recht hebt op eigen onderdak. Alles daaronder? Wat boeit ons gegoede burgers dat werkvolk plebs. Die mogen gewoon zelf jaren aanploeteren en hun onderdak zelf bekostigen, zonder papa's portemonnee c.q. studiefinanciering.

En alsnog jezelf presenteren als oh zo progressief. Gewoon ouderwets, ordinair elitair gebeuzel.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:12:21 #39
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_218189518
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 00:50 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

En gut ja, daar gaan we weer... de jeugd die een huis wil, want voorgaande generaties kregen die ook bij een pakje boter.
In vergelijking met de jongere generaties van nu wel ja. Maar dat weet jij wel, want dat is je vaak genoeg uitgelegd.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:13:30 #40
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_218189523
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:07 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Oh graag.

Verlos ons van die drekpoel die Randstad heet.
Ga dan. Je zal er snel op terugkomen wanneer de welvaart keldert.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:13:40 #41
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218189524
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:12 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]
In vergelijking met de jongere generaties van nu wel ja. Maar dat weet jij wel, want dat is je vaak genoeg uitgelegd.
Nee, dat kregen ze niet.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:14:04 #42
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218189525
quote:
10s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:13 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]
Ga dan. Je zal er snel op terugkomen wanneer de welvaart keldert.
Waarheen? Ik kom enkel in de Randstad wanneer het echt moet.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:15:22 #43
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_218189531
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:13 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Nee, dat kregen ze niet.
Moet ik je nou gaan uitleggen dat huizenprijzen relatief veel sterker gestegen zijn dan lonen. Alsjeblieft zeg.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:15:58 #44
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_218189534
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:14 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Waarheen? Ik kom enkel in de Randstad wanneer het echt moet.
Naar je nieuwe onafhankelijke land dan hè.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:17:04 #45
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218189538
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:15 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]
Moet ik je nou gaan uitleggen dat huizenprijzen relatief veel sterker gestegen zijn dan lonen. Alsjeblieft zeg.
Jouw ouders kregen hun huis wel gewoon met een volle zegelkaart van de AH?
Gingen ook elk jaar op vliegvakantie?
Kochten om de zoveel maanden de nieuwste elektronische gadgets?
Hadden daarvoor al 6 tot 8 jaar op kosten van de staat kunnen studeren?
Woonden tijdens die luilekkerlandtijd op eveneens bekostigde kamers?
Met aanvullende beurs voor het OV?
Hadden geen centje pijn aan de bezuinigingen van 1981?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:18:38 #46
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_218189546
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:17 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Jouw ouders kregen hun huis wel gewoon met een volle zegelkaart van de AH?
Je snapt het woord relatief niet dus. Nou laat dan maar zitten, dit niveau is me te laag.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:19:26 #47
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218189548
quote:
7s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:18 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]
Je snapt het woord relatief niet dus. Nou laat dan maar zitten, dit niveau is me te laag.
Misschien had generatie X en later dan wat minder rechts moeten stemmen.

De VVD is pas de grootste geworden in 2012.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 12 juli 2025 @ 01:25:51 #48
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_218189567
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:08 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ik maakte een te subtiele verwijzing naar je vorige boomer moment deze week. Je weet wel toen je boos was dat iemand zei dat je op kamers extra kansen had om jezelf te ontwikkelen. Woesh.

Voor het land zou het goed zijn als mensen zo rond hun 25e ergens zelfstandig zouden kunnen wonen. Sociale huur en meer aanbod in de private sector ten koste van boeren zou daarbij helpen.
Waarom ten koste van boeren?
Wat stel je nu precies voor? De complete bebouwing van Nederland?

Wacht nog 10 jaar en we hebben een overschot aan woningen.

Maar goed, 'wachten', dat is een vies woord tegenwoordig. Moet allemaal NU. Want men heeft recht op dingen. En zo. Zo gaat het al eeuwen immers. Pas nu zijn jongeren ineens enorm zielig.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 12 juli 2025 @ 02:18:59 #49
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_218189675
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:25 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Waarom ten koste van boeren?
Wat stel je nu precies voor? De complete bebouwing van Nederland?

Wacht nog 10 jaar en we hebben een overschot aan woningen.

nee dat gebeurt nooit

Kijk eens naar andere landen , neem Japan

die liggen wat demografische ontwikkelingen ver voor op Nederland
daar zijn duizenden dorpjes waar geen mens woont en steden met enorme schaarste aan woonruimte

men wil wonen waar de economie welig tiert , waar universiteiten zijn , waar startups emergen
Mensen zijn net mieren
Hetzelfde zie je in Hongarije en Bulgarije, Zuid Italie, Portugal, Rusland en Oekraine

quote:
AI-overzicht+2
Er zijn verschillende lege of verlaten dorpjes (spookdorpen) in Frankrijk.
Sommige zijn verlaten door oorlogen, anderen door natuurrampen of omdat de bewoners naar de stad zijn verhuisd.
Voorbeelden zijn Oradour-sur-Glane, dat als oorlogsmomument bewaard is gebleven, en Rochefourchat, met slechts één inwoner.
Hier zijn enkele voorbeelden van lege of verlaten dorpjes in Frankrijk:
Oradour-sur-Glane: Dit dorp in de Limousin werd in 1944 uitgemoord door de SS en is bewaard gebleven als oorlogsmonument. Het is een aangrijpende plek om te bezoeken.
Rochefourchat: Dit dorp in de Drôme heeft slechts één inwoner.
Rombly: Dit dorp in Pas-de-Calais heeft momenteel 0 inwoners.
Saint-Symphorien: Dit dorp in Alpes-de-Haute-Provence heeft momenteel 0 inwoners.
Brovès: Dit dorp in Var werd verlaten.
Mariaud: Dit dorp in Alpes-de-Haute-Provence is vervallen.
Le Poil: Dit dorp in Alpes-de-Haute-Provence is verlaten.
Trévans: Dit dorp in Alpes-de-Haute-Provence werd verlaten na de godsdienstoorlogen.
Bezonvaux: Dit dorp in Meuse werd tijdens de Eerste Wereldoorlog verwoest.
Lagremuse: Dit dorp in Alpes-de-Haute-Provence is een ruïne.
Vière: Dit dorp in Alpes-de-Haute-Provence is een vervallen dorp.
Chastelas: Dit dorp in de Ardèche is verlaten, maar de muren en huizen zijn nog in goede staat.
Montcalmès: Dit dorp in Hérault is een prachtig verlaten dorp.
Périllos: Dit dorp in Pyrénées-Orientales is verlaten.
Occi: Dit dorp op Corsica is verlaten.
Ornes: Dit dorp in Meuse werd tijdens de Eerste Wereldoorlog verwoest.
Léménil-Mitry: Dit dorp in Meurthe-et-Moselle was een schuilplaats voor het verzet en heeft nog maar 4 inwoners.
Aulan: Dit dorp in de Drôme heeft amper inwoners, maar wel monumenten en een kasteel.
Majastres: Dit dorp in Alpes-de-Haute-Provence heeft slechts 2 inwoners en is moeilijk te bereiken.
Senconac: Dit dorp in Ariège is het kleinste dorp van de Ariège en heeft een kerkje.
Caubous: Dit dorp in Haute-Garonne heeft een panoramisch uitzicht.
Erone: Dit dorp op Corsica is de kleinste gemeente op het eiland.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_218190511
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:17 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Jouw ouders kregen hun huis wel gewoon met een volle zegelkaart van de AH?
Gingen ook elk jaar op vliegvakantie?
Kochten om de zoveel maanden de nieuwste elektronische gadgets?
Hadden daarvoor al 6 tot 8 jaar op kosten van de staat kunnen studeren?
Woonden tijdens die luilekkerlandtijd op eveneens bekostigde kamers?
Met aanvullende beurs voor het OV?
Hadden geen centje pijn aan de bezuinigingen van 1981?
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 juli 2025 01:17 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Jouw ouders kregen hun huis wel gewoon met een volle zegelkaart van de AH?
Gingen ook elk jaar op vliegvakantie?
Kochten om de zoveel maanden de nieuwste elektronische gadgets?
Hadden daarvoor al 6 tot 8 jaar op kosten van de staat kunnen studeren?
Woonden tijdens die luilekkerlandtijd op eveneens bekostigde kamers?
Met aanvullende beurs voor het OV?
Hadden geen centje pijn aan de bezuinigingen van 1981?
Moet je nagaan hoe kut de situatie is als mensen al deze dingen doen en naar verhouding nog steeds veel meer van hun inkomen naar wonen gaat. Tweede eigen doel.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')