Niet midden in het seizoen.quote:Op woensdag 9 juli 2025 12:25 schreef greysbones het volgende:
[..]
er gaan al maanden geruchten dat Horner ontslagen zou gaan worden.
Hoe zag je dit niet aankomen?
Niet midden in het seizoen. Had eerder verwacht na dit seizoen.quote:Op woensdag 9 juli 2025 12:25 schreef greysbones het volgende:
[..]
er gaan al maanden geruchten dat Horner ontslagen zou gaan worden.
Hoe zag je dit niet aankomen?
er was vorige maand al sprake vanquote:Op woensdag 9 juli 2025 12:30 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Niet midden in het seizoen.
[..]
Niet midden in het seizoen. Had eerder verwacht na dit seizoen.
Dat lijkt me gezien de huidige stand in het WDC en WCC ook niet echt meer nodig.quote:Op woensdag 9 juli 2025 12:48 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Brundle schijnt contact te hebben gehad met Horner en die zegt dat die geen specifieke redenen heeft gehad voor het ontslag.
Dit is echt onzin. 4 jaar op rij wereldkampioen en dan bij het eerste mindere jaar ontslag? Die man zat er 20 jaar. Tijdens de Mercedes hegemonie was Horner gewoon de baas. Hier moet meer spelen.quote:Op woensdag 9 juli 2025 12:54 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat lijkt me gezien de huidige stand in het WDC en WCC ook niet echt meer nodig.
Voorkomen dat hij kennis heeft van de auto voor 2026? Ik heb ook geen idee verder.quote:Op woensdag 9 juli 2025 13:01 schreef koemleit het volgende:
[..]
Dit is echt onzin. 4 jaar op rij wereldkampioen en dan bij het eerste mindere jaar ontslag? Die man zat er 20 jaar. Tijdens de Mercedes hegemonie was Horner gewoon de baas. Hier moet meer spelen.
Daar zijn ze al minimaal een jaar mee bezig.quote:Op woensdag 9 juli 2025 13:06 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Voorkomen dat hij kennis heeft van de auto voor 2026? Ik heb ook geen idee verder.
Ik gok eerder dat de situatie Verstappen er iets mee te maken heeft. Ontslagen omdat ie Verstappen niet binnen heeft kunnen houden of ontslag als voorwaarde dat Verstappen blijft.quote:Op woensdag 9 juli 2025 13:06 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Voorkomen dat hij kennis heeft van de auto voor 2026? Ik heb ook geen idee verder.
Correctie, dit speelt al meer dan 1,5 jaar.quote:Op woensdag 9 juli 2025 13:01 schreef koemleit het volgende:
[..]
Dit is echt onzin. 4 jaar op rij wereldkampioen en dan bij het eerste mindere jaar ontslag? Die man zat er 20 jaar. Tijdens de Mercedes hegemonie was Horner gewoon de baas. Hier moet meer spelen.
Dat heeft die 2x4 jaar anders prima gedaan. Weinig teams die zo lang aan de top zijn kunnen blijven.quote:Op woensdag 9 juli 2025 13:16 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Correctie, dit speelt al meer dan 1,5 jaar.
Aan de top komen is 1 ding. Aan de top blijven is weer wat anders.
Maar daar zeg ik ook verder niks van. Hij heeft alleen de afgelopen 2 jaar niet alle kikkers in de kruiwagen kunnen houden en volgens mij zien we de laatste 1,5 jaar toch wel een trend ontstaan.quote:Op woensdag 9 juli 2025 13:20 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dat heeft die 2x4 jaar anders prima gedaan. Weinig teams die zo lang aan de top zijn kunnen blijven.
Dit had niks met downforce te maken, was puur een fout van Max.quote:Op woensdag 9 juli 2025 12:09 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Klopt. Omdat de auto kut is, zijn ze met minder downforce gaan rijden waardoor die auto in de regen net een aal in een emmer snot was.
Maar dan niet naar het niet alleen letterlijk, maar ook figuurlijk oh zo grijze Mercedesquote:Op woensdag 9 juli 2025 11:56 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik hoop wel echt steeds meer dst verstappen vertrekt bij deze gekke club
De beste rijder hoort natuurlijk wel in een Merc te rijden.quote:Op woensdag 9 juli 2025 13:40 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar dan niet naar het niet alleen letterlijk, maar ook figuurlijk oh zo grijze Mercedes
Als je foto;s van haar op Insta ziet. Zij is superliefdevl voor hun kind, hij staat er alleen maar bij van 'nou ja ik moet af en toe wat doen als vader en wanneer is dit kind weer opgerot?'quote:Op woensdag 9 juli 2025 11:45 schreef de_boswachter het volgende:
Christian Horny. Kan ie weer z’n Spice Girl wijf gaan vervelen.
quote:Op woensdag 9 juli 2025 13:43 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Als je foto;s van haar op Insta ziet. Zij is superliefdevl voor hun kind, hij staat er alleen maar bij van 'nou ja ik moet af en toe wat doen als vader en wanneer is dit kind weer opgerot?'
Ze hadden Max toch ook 1 miljard beloofd als hij zou switchen naar AM? Zou wel een dreamteam zijn, Alonso en Max samen, met Newey. Maar ja, Lance...quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |