Jaa het is echt zo fijnquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:13 schreef Crack_ het volgende:
[..]
oh wow, dat is echt heel lang![]()
mijn langste vriendschappen zijn van de middelbare. Of nouja, met eentje heb ik nog contact en die ander is diegene waar ik het eerder over had en dat ik weer contact ga opnemen.
Die relaties zijn wel heel dierbaar, iemand die je al zo lang kent. Dat je bepaalde dingen gewoon neit hoeft uit te leggen want diegene was erbij, ja echt heel mooi
[..]
wowwww zo lang
quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:15 schreef DeZwabber het volgende:
Na de pandemie en whatever dat deed met mijn sociale leven, had ik nog wat vrienden die ik regelmatig zag, maar een jaar of twee geleden brak er bij mij iets door de situatie toen, en na een half jaar depressie en paniekaanvallen waren die ook weg.
Die missen me en willen weer contact. Maar ik weet nog niet of ik dat aan kan.
Ja, ik kan me eigenlijk niet herinneren dat iemand zoiets eerder tegen me gezegd heeft. Ik wil het eigenlijk wel proberen. Maar het doet stiekem nog steeds pijn. Dus een beetje rare situatie is dat.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:21 schreef Crack_ het volgende:
[..]
hmm, lastig. Maar wel compliment (of hoe je het wil noemen) dat ze je missen
Chocola zou ik even mee wachten tot eind september of zoquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:23 schreef Crack_ het volgende:
Ik heb besloten dat ik kleine cadeautjes bij die kaartjes ga doen. Ik heb al een doosje chocolade met de tekst 'with love' en ga denk ik nog een ballon en dat soort kleine dingen doen en dan 10x losse kaartjes in één keer opsturen
en daarna even appje sturen met dat ik het ook wel begrijp als hij teleurgesteld/boos/verdrietige gevoelens heeft en laten we het daar dan vooral even over hebben. En misschien komt de vriendschap niet meer goed maar ik hoop wel dat ik die persoon het gevoel kan geven dat het écht niet aan hem lag en die persoon goed is zoals die is.
Het ging idd om deze vriendinquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:19 schreef essnhills het volgende:
[..]
Gekke bekken?
Kan er eigenlijk maar eentje zijn, maar nee. Dat is vriendin met nieuwe keuken waarvan ik de oven ga stelen
Dat mag ook gewoon hequote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:27 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ja, ik kan me eigenlijk niet herinneren dat iemand zoiets eerder tegen me gezegd heeft. Ik wil het eigenlijk wel proberen. Maar het doet stiekem nog steeds pijn. Dus een beetje rare situatie is dat.
Dit klinkt echt heerlijkquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:22 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja het is gewoon fijn dat ze gewoon alles snapt. En we kunnen ook gewoon tussendoor lekker zeuren over als iets niet ging, of als ik mijn hoofd weer eens niet omhoog kan houden oid.
En ook dat ze gewoon meteen snapt hoe belangrijk het is als ik een mini stapje vooruit heb gezet bijvoorbeeld. En dat deel ik ook wel eens hier, of met anderen. Maar zij snapt dan echt dat het zo belangrijk is dat ik 35 minuten kon wandelen ipv 30 minuten.
Nee alleen appenbellen is vermoeiender
dat is echt onvoorwaardelijkquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:23 schreef essnhills het volgende:
[..]
Jaa het is echt zo fijn
En heb wel vaker gehad dat we elkaar dan een jaar niet spraken oid. En dan opeens weer heel vaak en toch is alles gewoon nog hetzelfde?
ik weet niet hoe de situatie is gegaan toentertijd maar het klinkt neit alsof ze jou niet mogen/mochten maar de depressie te zwaar vonden om mee om te gaan, en dat is wel begrijpelijk. En ook begrijpelijk dat jij dat pijnlijk vindt. En pijnlijke situaties mogen er zijn? Geeft ook aan dat je om elkaar geeftquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:27 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ja, ik kan me eigenlijk niet herinneren dat iemand zoiets eerder tegen me gezegd heeft. Ik wil het eigenlijk wel proberen. Maar het doet stiekem nog steeds pijn. Dus een beetje rare situatie is dat.
JA JIJ DENKT DAT IK NOG LANGER GA WACHTENquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:29 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Chocola zou ik even mee wachten tot eind september of zo
Verder wel enorm lief en zo![]()
Chili peperquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:10 schreef Ama het volgende:
En ik heb ook een vriend maar ik zie hem niet zo heel vaak meer en die ken ik al sinds ik 8 ben. Heel veel mee gechillt ook in mijn vorige "huis" lol.
dit ja, pijn mag er zijn en verdriet ook. En als het er is, laat het er dan zijn ipv 'mag niet' want zo werkt een mens nietquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:31 schreef essnhills het volgende:
[..]
Dat mag ook gewoon hedat het pijn doet
Dat geeft wel een drempel
Maar weer een beetje contact zou je ook kunnen helpen dat het daarna weer minder pijn doet. Gewoon voor jezelf. Als je dat zou willen![]()
Op zich wel omdat je niet meer 'automatisch' vrienden via school e.d. opdoet. Maar het is prima te doen. Moest als volwassene elke keer als ik naar een nieuw land of een nieuwe 'provincie' verhuisde nieuwe vrienden maken, en als je een beetje je best doet lukt dat primaquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:02 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Vrienden maken is steeds lastiger naar mate hoe ouder je wordt volgens mij
Hmm, ja eens wel. Misschien is het ook niet per se moeilijker maar duurt het wat langer. En de vriendschappen nu zijn ook wel anders dan die in je jeugd/jongvolwassen jaren, in die tijd zijn vriendschappen toch wat oppervlakkiger oidquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:33 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Op zich wel omdat je niet meer 'automatisch' vrienden via school e.d. opdoet. Maar het is prima te doen. Moest als volwassene elke keer als ik naar een nieuw land of een nieuwe 'provincie' verhuisde nieuwe vrienden maken, en als je een beetje je best doet lukt dat prima
ja preciesquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:31 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Dit klinkt echt heerlijk. En wij supporten je ook wel (hoop dat je dat gevoel ook wel hebt) maar denk dat weinigen hier echt begrijpen wat bepaalde dingen betekenen qua gevoel, want .. ja wij kennen dat niet?
ahhh ja, nou wie weet ooit
jaaaquote:[..]
dat is echt onvoorwaardelijkdaar moet je veel voor flikken wil je dat dat over gaat, of zo klinkt het
quote:[..]
ik weet niet hoe de situatie is gegaan toentertijd maar het klinkt neit alsof ze jou niet mogen/mochten maar de depressie te zwaar vonden om mee om te gaan, en dat is wel begrijpelijk. En ook begrijpelijk dat jij dat pijnlijk vindt. En pijnlijke situaties mogen er zijn? Geeft ook aan dat je om elkaar geeft
confettikanonquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:30 schreef Dr_Flash het volgende:
in ander nieuws: Blijkbaar zat er een stukje papier in een broekzak of zo want de hele was zit nu onder de snippers. Eens kijken hoe de droger daarmee om gaat.
Verrassingsconfettikanonquote:
Had het laatst ook weer met een papieren zakdoekquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:30 schreef Dr_Flash het volgende:
in ander nieuws: Blijkbaar zat er een stukje papier in een broekzak of zo want de hele was zit nu onder de snippers. Eens kijken hoe de droger daarmee om gaat.
quote:
Voor het levenquote:
Zijn we niet allemaal vrienden?quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:40 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Wie zijn jouw vrienden hier? @:nizno en ..?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |