Wat een verschil met je eerdere post: crisis, bijbelse proporties, 1 jaar,...quote:Op woensdag 9 juli 2025 13:08 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik verwacht de komende 5 jaar nog niet heel veel schokkende zaken omdat de implementaties doorgaans erg brak zijn en vooral ondersteunend.
Ik had het over AI, op ander gebied verwacht ik een hoop ellende, we hebben jarenlang de monetaire ellende voor ons uit geschopt, we leven in een schijn economie, en ik denk dat maar weinig mensen dat door hebben door de leugens van de overheid.quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:18 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Wat een verschil met je eerdere post: crisis, bijbelse proporties, 1 jaar,...
Nu: bwah eer dat gaat lopen duurt het nog wel even
Ah. De 'asap omscholen' leek mij over AI en banenverlies te gaan..quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:20 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik had het over AI, op ander gebied verwacht ik een hoop ellende, we hebben jarenlang de monetaire ellende voor ons uit geschopt, we leven in een schijn economie, en ik denk dat maar weinig mensen dat door hebben door de leugens van de overheid.
Oh ook op dat gebied verwacht ik dat we wel 1 en ander gaan meemaken, ik ben als techneut redelijk veel met AI bezig dus ik ken de kracht, echter zoals met alle hypes wordt het in eerste instantie verkeerd ingezet waardoor mensen de komende jaren zullen roepen: Oh, dat AI gaat hem ook niet worden.quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:22 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ah. De 'asap omscholen' leek mij over AI en banenverlies te gaan..
Helaas gaan we aan dat tweede niet zo heel veel kunnen doen...
Haha ik zit al in het teleurstellingsdal en heb nog maar 3 keer iets aan ChatGTP gevraagdquote:Op donderdag 10 juli 2025 07:29 schreef raptorix het volgende:
[..]
Oh ook op dat gebied verwacht ik dat we wel 1 en ander gaan meemaken, ik ben als techneut redelijk veel met AI bezig dus ik ken de kracht, echter zoals met alle hypes wordt het in eerste instantie verkeerd ingezet waardoor mensen de komende jaren zullen roepen: Oh, dat AI gaat hem ook niet worden.
[ afbeelding ]
We gaan nu dus richting de eerste piek
Ik gebruik het redelijk vaak, maar het is net zoals met google je moet beetje handigheid krijgen door heel exact een probleem te omschrijven, hoe je dat doet? Grappig genoeg kun je dat ook weer aan ChatGTP vragenquote:Op donderdag 10 juli 2025 07:32 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Haha ik zit al in het teleurstellingsdal en heb nog maar 3 keer iets aan ChatGTP gevraagd
Ik had twee keer letterlijk dezelfde vraag gesteld (met een dag tijd tussen), omdat ik nog wat extra details uit het eerste antwoord wou opschrijven en ik kreeg gewoon een compleet ander en zelfs tegenovergesteld antwoordquote:Op donderdag 10 juli 2025 07:35 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik gebruik het redelijk vaak, maar het is net zoals met google je moet beetje handigheid krijgen door heel exact een probleem te omschrijven, hoe je dat doet? Grappig genoeg kun je dat ook weer aan ChatGTP vragen
Het meest verneukeratieve vind ik de stelligheid waarmee het soms antwoord geeft
Van de week nog een leuke met gemini:quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:43 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik had twee keer letterlijk dezelfde vraag gesteld (met een dag tijd tussen), omdat ik nog wat extra details uit het eerste antwoord wou opschrijven en ik kreeg gewoon een compleet ander en zelfs tegenovergesteld antwoord![]()
Ja dan denk ik.. laat ook maar (na eerst gelijk een boomer in discussie te zijn gegaan met dat ding dat het eerste antwoord iets heel anders zei...x 5000)
(insert plaatje over pc in prullenmand gooien)
Files, inflatie, woningtekorten, overbevolking, buitenlanders in de meerderheid in al onze steden, in elke gemeente meerdere AZC's, 31 miljard per jaar om aan de 5% NAVO norm te voldoen, oorlogspropaganda, stikstofwaanzin, programeerbaar CBDC komt eraan...quote:Op donderdag 10 juli 2025 07:52 schreef Adem.In.Adem.Zuid. het volgende:
Zo slecht is het toch allemaal niet? Ik woon in Nederland en hier heb ik het prima naar m’n zin.
Ik ga niet dood van de honger dus het zal wel.quote:Op donderdag 10 juli 2025 10:08 schreef Nober het volgende:
[..]
Files, inflatie, woningtekorten, overbevolking, buitenlanders in de meerderheid in al onze steden, in elke gemeente meerdere AZC's, 31 miljard per jaar om aan de 5% NAVO norm te voldoen, oorlogspropaganda, stikstofwaanzin, programeerbaar CBDC komt eraan...
Fixedquote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:36 schreef Eightyone het volgende:
Niet best.
Corona (eerste jaren),
woningnood,
inflatie,
oorlogen,
polarisatie,
de definitieve doorbraak van extreem rechts,
de enshittification van het internet,
enzovoort.
En het laatste jaar als rottend kersje op de taart de opkomst van (met name generatieve) AI - waardoor je steeds minder een idee hebt wat nog echt is en wat niet.
Achteraf gezien vond ik die corona periode niet eens zo heel erg, lekker rustig etc. Toen mensen nog afstand hielden..quote:Op dinsdag 8 juli 2025 09:08 schreef ChrisCarter het volgende:
Oprecht, het hele corona-debacle heeft er voor mij een hele valse start aan gegeven.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |