Onterechte klacht, dat probleem is zo'n 10 jaar geleden al opgelost.quote:Op zondag 6 juli 2025 13:33 schreef Bargehassus het volgende:
Dat is wel langer dan 10 jaar geleden denk ik.
Tevens klacht: Mensen die precies boven aan de roltrap stil blijven staan.
Nee want de week begint op maandag.quote:Op zondag 6 juli 2025 13:36 schreef Bargehassus het volgende:
Voor de goede orde: Deze week is alleen vandaag he.
Dat zijn geen mensen. Dat zijn toeristen.quote:Op zondag 6 juli 2025 13:33 schreef Bargehassus het volgende:
Dat is wel langer dan 10 jaar geleden denk ik.
Tevens klacht: Mensen die precies boven aan de roltrap stil blijven staan.
Mensen die denken dat de week op zondag begint... klacht op zich.quote:Op zondag 6 juli 2025 13:36 schreef Bargehassus het volgende:
Voor de goede orde: Deze week is alleen vandaag he.
Er is in Nederland een tekort aan roltrapmonteurs. Daarnaast gebeurt het ook regelmatig dat als een roltrap defect raakt, en er is een onderdeel kapot en moet vervangen worden, het soms een tijdje kan duren voordat het reserveonderdeel geleverd kan worden.quote:Op zondag 6 juli 2025 15:41 schreef Evangelion het volgende:
Roltrappen in Nederland zijn vaak kapot. Op stations helemaal.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |