Je bezit vast wel een ander documentje waar je identiteit uit te halen is en dus je verblijfsstatus ?quote:Op zaterdag 5 juli 2025 09:54 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Ik heb geen van beiden. Ben ik nu illegaal?
En hoe zit het dan met illegalen die zich hier niet schuldig aan maken? Hoe herken je die dan?quote:Op zaterdag 5 juli 2025 09:56 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Iets wat prima vast te stellen is bij controle in geval van overlast plegen of een strafbaar feit.
Je ziet het nou eenmaal niet aan de haarkleur of de vorm van de neus.
Dat is niet zo moeilijk: niet.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 09:59 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
En hoe zit het dan met illegalen die zich hier niet schuldig aan maken? Hoe herken je die dan?
Klopt. Maar Kapitien Scheurbuik had het dus specifiek over een eu-paspoort of geldige verblijfsvergunning.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 09:57 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Omdat je best begrijpt wat hij bedoelt hoop ik. Dat jij ipv een paspoort een id kaart hebt is natuurlijk spijkers op laag water zoeken.
zojuist doorgegeven aan de autoriteitenquote:Op zaterdag 5 juli 2025 09:54 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Ik heb geen van beiden. Ben ik nu illegaal?
in ieder geval in overtreding.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 09:54 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Ik heb geen van beiden. Ben ik nu illegaal?
Nee hoor.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:06 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
in ieder geval in overtreding.
Ik sluit me aan bij KoningWouter. Je zoekt spijkers op laag water en bent oliedom.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:04 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Klopt. Maar Kapitien Scheurbuik had het dus specifiek over een eu-paspoort of geldige verblijfsvergunning.
Kan jij wel vinden dat ik spijkers op laag water ga zoeken, maar ik vind dan weer dat Kapt. Scheurb. ontzettend kort door de bocht gaat.
Held!quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:05 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
zojuist doorgegeven aan de autoriteiten
Op basis waarvan ga je hem vragen om zich te identificeren?quote:Op zaterdag 5 juli 2025 09:49 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Als iemand illegaal is kan hij geen eu paspoort of geldige verblijfsvergunning tonen. Zo zie je dat.
Op basis van overlast, op basis van preventief fouilleren, op basis van samenscholing, op basis van vermoeden van een strafbaar feit. Noem maar op.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:15 schreef Chadi het volgende:
[..]
Op basis waarvan ga je hem vragen om zich te identificeren?
Nee, het kabinet geeft met deze wetten de politie een instrument om op te kunnen treden. De PVV heeft met de invoering ervan niets meer te maken sinds ze uit het kabinet zijn gestapt.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:07 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dus? De PVV heeft met deze asielwetten weer volkomen misgeschoten.
Heel eng clubje, die PVV.
Dus pure willekeur, op basis van huidskleur.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:16 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Op basis van overlast, op basis van preventief fouilleren, op basis van samenscholing, op basis van vermoeden van een strafbaar feit. Noem maar op.
Precies. Op basis van de regels waarin ze elke persoon naar een identiteitsbewijs mogen vragen. Het niet bij je hebben of kunnen of willen tonen is voldoende grond voor aanhouding. En dat geldt dus ook voor elke persoon.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:16 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Op basis van overlast, op basis van preventief fouilleren, op basis van samenscholing, op basis van vermoeden van een strafbaar feit. Noem maar op.
quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:20 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dus pure willekeur, op basis van huidskleur.
Mooi, weten we dat ook weer.
Jij vond het zeker ook prima dat Ayaan Hirsi Ali uit Nederland weg moest?
https://nos.nl/artikel/25(...)telling-illegaliteitquote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:18 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Nee, het kabinet geeft met deze wetten de politie een instrument om op te kunnen treden. De PVV heeft met de invoering ervan niets meer te maken sinds ze uit het kabinet zijn gestapt.
Denk dat daar meer het huisvesten of langdurig onderhouden van illegalen mee bedoeld gaat worden. Als iedereen die een zwerver een broodje geeft de bak in zou moeten werd het pas echt een gekkenhuis.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:23 schreef Harvest89 het volgende:
De meeste moeite heb ik om het strafbaar te stellen dat iemand illegalen een kop koffie of een broodje geeft.
Totale waanzin.
Ja, en? Het kabinet heeft er voor gekozen de wetsvoorstellen ter stemming aan te bieden aan de kamer. Hadden ze ook gewoon niet kunnen doen, dan was er niks te stemmen geweest.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:26 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/25(...)telling-illegaliteit
Daardoor is de kans gestegen dat de partij van Geert Wilders instemt met de twee wetten. Pas donderdag wordt duidelijk of de twee complete wetten het wel of niet gaan halen.
Dus in de toekomst wordt elke Nederland elk moment van de dag aangehouden, preventief gefouilleerd enz.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:21 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Precies. Op basis van de regels waarin ze elke persoon naar een identiteitsbewijs mogen vragen. Het niet bij je hebben of kunnen of willen tonen is voldoende grond voor aanhouding. En dat geldt dus ook voor elke persoon.
In dat geval, laten we diefstal en oplichting, illegale vuurwerk, bedreiging etc etc ook allemaal legaal maken, immers geen capaciteit voorquote:Op zaterdag 5 juli 2025 08:29 schreef Hugo862 het volgende:
[..]
Met welke capaciteit? Misschien wat mensen van de zeden-politie op illegalen jacht sturen? Kunnen we lekker al die lege cellen volstoppen met illegalen die een straf moeten uitzitten voordat ze in het uitzet traject komen. Behalve dan dat we geen lege cellen hebben.
Ik denk dat Benno L en zijn pedo vriendjes het helemaal geen probleem vinden als zij lekker thuis mogen zitten terwijl we de gevangenis volproppen met illegalen.
En dan hebben nog niet eens over de impact op de rechtspraak gehad. Als je iets strafbaar stelt moet er ook een veroordeling voor komen. Dus dat betekend een strafzaak, hoger beroep, cassatie bij het hof.
Je krijgt dus eerst een langdurig jufidisch traject voor het veroordelen van de illegaal, vervolgens moet die zijn straf uit gaan zitten. Als hij daar mee klaar is dan pas kan hij het uitzet traject in. Wat vervolgens ook weer een langdurig juridisch traject is en langdurig getouwtrek met het vermeende land van herkomst.
In het geval van illegalen die uit te zetten zijn zal dit beleid tot langer verblijf in Nederland leiden met heel veel meer kosten voor onze samenleving en staat.
Dat is nu ook al hoor. Wanneer de politie daar een reden toe ziet, of meent te zien, mogen zij mensen naar hun ID vragen. Iedereen, dus ook jou en mij en weet ik veel wie.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:32 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dus in de toekomst wordt elke Nederland elk moment van de dag aangehouden, preventief gefouilleerd enz.
Of loopt in ieder geval de kans om dit te moeten ondergaan.
Wat denk je van medische hulp. Ik zit in een team wat ontheemden vooral Oekraïners hulp biedt. Maar we krijgen ook wel eens een andere vluchteling tussen door als ze er geen raad mee weten.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:23 schreef Harvest89 het volgende:
De meeste moeite heb ik om het strafbaar te stellen dat iemand illegalen een kop koffie of een broodje geeft.
Totale waanzin.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |