Volgens mij ging het erom dat ze het water na 1-2 dagen altijd gebruikt om de planten water te geven en dat dit daar een beetje veel voor was. Dat vond ik ook vrij zielig voor de kinderen, dat er alleen maar een mini laagje water in mag omdat moeders het anders niet meer kwijt kan in de tuin. ‘Te vol’ is hier een overstroming, alles wat in het bad past is gewoon prima. Maar inderdaad, misschien is ze ook wel bang dat de kinderen in 15cm water verdrinken of zo…quote:Op dinsdag 1 juli 2025 08:16 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
🤔 De boze mama heeft badje nog niet half vol gisteren.. En maakt een dramatisch bericht over dat er te veel water in het bad zit 🤔🤷 heb filmpje 3x bekeken omdat ik het niet snapte of geloofde 🤔
Ja joh, ik snap dat ook. Dat van school was mij ook allemaal bekend.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:33 schreef Post-its het volgende:
Ze geeft aan regelmatig in de ochtend in de file a50 a2 te staan en ziet ze ook in een andere omgeving afgezegd worden soms.quote:Ik vraag me dan weer af hoe je dat allemaal weet? Ik heb dat niet voorbij zien komen?
Weet wel dat ze niet bij de Bollen kids op school zitten, maar de rest...
Ik snap het wel dat ze nog daar op school zitten. JvP heeft zelf met co-ouderschap besloten om in uden te gaan wonen ipv in de omgeving van haar ex.
Ik begrijp serieus niet dat je daar gewoon blijft zitten.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:46 schreef Utopica het volgende:
Natuurlijk post Sanneke hoe heet het in haar woning is. Maar je gaat me toch niet vertellen dat er geen ander (koeler!!!) plekje in een vakantiepark is om te vertoeven met de kleine dan in die woning?
Het is lastig om iets anders te bedenken voor iemand die zo dik is als Sanneke (haar eigen woorden he, dat ze dik is), zeker in combinatie met autisme en mogelijke windvlagen daar in de buurt.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:48 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Ik begrijp serieus niet dat je daar gewoon blijft zitten.
Nou ja of ze bang is dat ze verzuipen weet ik niet... Maar dit mini beetje water is gewoon nooit te veel 🤣😂 ze doet net of hij bijna overloopt en dan komt bad in beeld en krijg je net je grote teen erin gewassen 🤣😂 ik dacht dus echt is ze nu sarcastisch of... Zie ik het niet goed 🤔🤷quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:33 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Volgens mij ging het erom dat ze het water na 1-2 dagen altijd gebruikt om de planten water te geven en dat dit daar een beetje veel voor was. Dat vond ik ook vrij zielig voor de kinderen, dat er alleen maar een mini laagje water in mag omdat moeders het anders niet meer kwijt kan in de tuin. ‘Te vol’ is hier een overstroming, alles wat in het bad past is gewoon prima. Maar inderdaad, misschien is ze ook wel bang dat de kinderen in 15cm water verdrinken of zo…
Over het algemeen gaat dat wel iets beter hoor, die platte chalets/stacaravans zijn een soort mislukte broeikassen. De meeste standaard huizen (zonder airco, gebruikelijke rijtjeshuizen/eengezinswoningen) worden vaak zo’n 25-27 graden beneden. Een bovenverdieping is over het algemeen warmer, maar daar kun je dan de slaapplek van je kind op aanpassen of een ventilator of airco plaatsen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:51 schreef Huisopdehoek het volgende:
Ik denk dat het in een tzt sociale huurwoning niet veel koeler zal zijn.
Ja de eerste quote is kapot en dan gaat het daarna helemaal mis. Ik ga even aanpassen en vegen!quote:
Pfffff windvlagen zijn momenteel op denk ik 🥵 zelfs hier!quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:51 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Het is lastig om iets anders te bedenken voor iemand die zo dik is als Sanneke (haar eigen woorden he, dat ze dik is), zeker in combinatie met autisme en mogelijke windvlagen daar in de buurt.
Ik zat ook heel erg te kijken of ik het misschien verkeerd zag dat het water tot halverwege het bad kwam, ik deed m’n best om een overstroming te zoeken. Was er niet🤣quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:52 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Nou ja of ze bang is dat ze verzuipen weet ik niet... Maar dit mini beetje water is gewoon nooit te veel 🤣😂 ze doet net of hij bijna overloopt en dan komt bad in beeld en krijg je net je grote teen erin gewassen 🤣😂 ik dacht dus echt is ze nu sarcastisch of... Zie ik het niet goed 🤔🤷
Ja dat scheelt echt wel een hele hoop hoor. Een stacaravan of ouder chalet is echt niet te vergelijken met een normale sociale huurwoning.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:54 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Over het algemeen gaat dat wel iets beter hoor, die platte chalets/stacaravans zijn een soort mislukte broeikassen. De meeste standaard huizen (zonder airco, gebruikelijke rijtjeshuizen/eengezinswoningen) worden vaak zo’n 25-27 graden beneden. Een bovenverdieping is over het algemeen warmer, maar daar kun je dan de slaapplek van je kind op aanpassen of een ventilator of airco plaatsen.
Maar ze heeft toch zo'n goede airco?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:46 schreef Utopica het volgende:
Natuurlijk post Sanneke hoe heet het in haar woning is. Maar je gaat me toch niet vertellen dat er geen ander (koeler!!!) plekje in een vakantiepark is om te vertoeven met de kleine dan in die woning?
Sorry, ben bang dat dat mijn schuld was. Ik kopieerde uit het vorige deel. Normaal gesproken gaat dat goed.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 10:54 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja de eerste quote is kapot en dan gaat het daarna helemaal mis. Ik ga even aanpassen en vegen!
Schrijf gerust door allemaal.
We weten in ieder geval dat wijdbeens zitten wel lukt bij Sanneke 😂quote:Op dinsdag 1 juli 2025 11:01 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja dat scheelt echt wel een hele hoop hoor. Een stacaravan of ouder chalet is echt niet te vergelijken met een normale sociale huurwoning.
Ik zou iig lekker wijdbeens voor de ventilator gaan zitten. Yolo!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |