Dat ben ik helemaal met je eens. Maar dan lever je als overheid en bedrijfsleven wel een hoop macht in. Dan moeten we wel eerst allemaal weer links gaan stemmen.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 22:07 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ik denk dat het beter is om ook de bijstand af te schaffen. Een idee als het basisinkomen is een optie aangezien het niet administratief zwaar is.
dan gaat de pensioen uitkering datum ook mee. en hoeven ze weer minder te betalen tot de sterfdatumquote:Op zaterdag 26 juli 2025 13:20 schreef ikweethetookniet het volgende:
https://x.com/rkemp59/sta(...)Ox9HFkjwsJk6oIzKuB1A
Pensioen leeftijd omhoog
Dat is makkelijk jatten, zo verminder je de aanspraken en verbeter je de dekkingsgraad
Wanbeleid afgeschermd en meer belasting inkomsten
Briljante zet weer van nietsnut Dilan
Alleen ingevoerd om al het gejatte geld weg te moffelen in boekhoudtrucquote:Op zaterdag 26 juli 2025 16:39 schreef michaelmoore het volgende:….
maar de dekkingsgraad die blijft zakken he
voor 2000 miljard pensioenvermogen krijg je een forse lobby op de beenquote:Op zaterdag 26 juli 2025 17:30 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Alleen ingevoerd om al het gejatte geld weg te moffelen in boekhoudtruc
Bijvangst is meer belastinginkomsten om nog meer idiote dingen mee te doen
Welke randdebiel stemt nog VVD
Inderdaad zelfs Klaas Knot doet meequote:Op zaterdag 26 juli 2025 17:40 schreef michaelmoore het volgende:
voor 2000 miljard pensioenvermogen krijg je een forse lobby op de been
dei lobby is zo sterk dat we er nooit meer iets aan kunnen veranderen, die lobby is sterker dan heel Den Haag bij elkaar
die geven peter rosenmuller een zeer dikke baan voor een half jaar bij het ABP
Dan heb je de eerste kamer al plat
Je komt echt uit een ei he. Bij voorgaande verhogingen (vanaf 65) werd de aanspraak uiteraard verhoogd. Net als je je pensioen naar voren haalt, de aanspraak verlaagd wordt.quote:Op zaterdag 26 juli 2025 13:20 schreef ikweethetookniet het volgende:
https://x.com/rkemp59/sta(...)Ox9HFkjwsJk6oIzKuB1A
Pensioen leeftijd omhoog
Dat is makkelijk jatten, zo verminder je de aanspraken en verbeter je de dekkingsgraad
Wanbeleid afgeschermd en meer belasting inkomsten
Briljante zet weer van nietsnut Dilan
Als mensen nog steeds sterven op - ik zeg maar iets willekeurigs - 81 jaar en 3 maanden en de pensioenleeftijd is verhoogd, heeft het pensioenfonds op dat moment evenveel geld uitgekeerd dan dat iemand op zijn 64e al met pensioen zou zijn gegaan.quote:Op zaterdag 26 juli 2025 16:39 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
dan gaat de pensioen uitkering datum ook mee. en hoeven ze weer minder te betalen tot de sterfdatum
maar de dekkingsgraad die blijft zakken he
Als men 5 jaar later met pensioen mag , dan gaat er minder uitgekeerd worden,quote:Op zaterdag 26 juli 2025 23:37 schreef kalinhos het volgende:
Bijvoorbeeld de aanname van jou en michaelmoore dat de aanspraak verlaagd wordt bij een verhoging van de pensioenleeftijd, terwijl dat juist precies tegenovergesteld is.
Het heeft ook niets met dekkingsgraad te maken.
Neehee. Als je pensioenaanspraak uitgesteld wordt, wordtie hoger.quote:Op zaterdag 26 juli 2025 23:51 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Als men 5 jaar later met pensioen mag , dan gaat er minder uitgekeerd worden,
Met AOW werkt het precies het zelfde
Denk jij dat het pensioenfonds meer uit gaat keren ?/ Nee he
Maar goed het is te hopen dat mensen vrije keuze krijgen met pensioen sparen bij de giro of in hun eigen huis
het is geen 1950 meer
Het pensioensparen moet vrijwillig worden , de storting moet bij het brutoloon komen dan kan men het zelf uitzoeken
ok dus mijn pensioenuitkering wordt nu hoger volgende maandquote:Op zondag 27 juli 2025 05:59 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Neehee. Als je pensioenaanspraak uitgesteld wordt, wordtie hoger.
Dat is ánders dan met AOW.
Dit bedoel ik: jij en ikweethetookniet lullen maar wat in het luchtledige zonder dat je er inhoudelijk iets van snapt.
De pensioenspaarplicht met eraf en werknemers moeten een hoger bruto krijgen door die afdracht bij hun salaris te krijgen, zodat men zelf kan sparenquote:Op zondag 27 juli 2025 06:28 schreef kalinhos het volgende:
Als je me niet gelooft, zoek anders je UPO’s
op (dit kan vaak nog wel digitaal) vanaf 2009 tot 2017 ongeveer. Ergens in die periode is de AOW stapsgewijs verhoogd naar 67 en zijn pensioenfondsen ook van 65 naar 67 gegaan. De meeste fondsen/verzekeraars hebben de regeling toen gewoon omgezet naar 67 en de aanspraken verhoogd.
Wat ook kon is dat pensioenfondsen zeiden: oke dit deel blijft uitgekeerd op 65 en alles wat je vanaf dit moment (datum x, bijvoorbeeld 1-1-2012) opbouwt keren we uit vanaf 67. Alles wat opgebouwd is tot 31-12-2011 blijft ingaan op 65.
Als je nu al pensioen ontvangt niet nee, want dan wordt het voor jou ook niet uitgesteld. Het gaat om mensen tussen de 18 en 67 die nog geen pensioen krijgen.quote:Op zondag 27 juli 2025 08:41 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ok dus mijn pensioenuitkering wordt nu hoger volgende maand
kletskoek
[..]
Ok voor mij toevallig nietquote:Op zondag 27 juli 2025 10:13 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Als je nu al pensioen ontvangt niet nee, want dan wordt het voor jou ook niet uitgesteld.
quote:NSC-pensioenkanon Agnes Joseph gaat per direct naar BBB en neemt zetel mee: ’Ik voelde me niet voldoende gesteund’
Den Haag- Kamerlid Agnes Joseph maakt een opvallende en gevoelige overstap. Ze verruilt NSC per direct voor BBB en neemt haar zetel mee. Bij de verkiezingen van 29 oktober staat ze op plek 8 van de concept-kandidatenlijst. „Ik voelde me niet voldoende gesupport bij NSC.”
Hoe dan? NSC stemde met al haar voorstellen meequote:Op woensdag 30 juli 2025 20:42 schreef ikweethetookniet het volgende:
Verstandig mes in haar rug gestoken door nsc collega mbt pensioenen
Goeie zaak. Het kritische geluid in de 2e kamer ivm het pensioenstelsel mag niet verloren gaan bij de volgende verkiezingen.quote:Op woensdag 30 juli 2025 19:52 schreef michaelmoore het volgende:
Agnes Joseph gaat definitief naar BBB
[..]
we moeten vrij zijn in de keuze van de pensioenbank en je moet eigenaar van jouw spaarsaldo worden en het toegevoegd rendement / dividend kunnen zienquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 09:47 schreef Montagui het volgende:
[..]
Goeie zaak. Het kritische geluid in de 2e kamer ivm het pensioenstelsel mag niet verloren gaan bij de volgende verkiezingen.
Je reageert op een post over de overstap van Joseph, niet álles gaat over jouw stokpaardje.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 09:58 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
we moeten vrij zijn in de keuze van de pensioenbank en de eigenaar van ons spaarsaldo worden en het toegevoegd rendement / dividend zien
je kunt nu niet eens het saldo meer zien , als je bij een bank pensioen spaart wel
Sinds we computers hebben is een eigen pensioenuitvoerder kiezen heel goed mogelijk
vroeger kregen we het loon in een wekelijks loonzakje , ook ambtenaren , dat is ook niet meer zo
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |