abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_218732440
quote:
8s.gif Op woensdag 10 september 2025 17:19 schreef ems. het volgende:
Inhoudelijk reageren = linkdumpen van social media? Willekeurige meningen van willekeurige personen? Cool, cool.
Ook daar kan je op reageren als je daar intelligent genoeg voor bent ;)
Daar is een forum voor bedoeld, niet om de spreker neer te sabelen omdat je het nivo niet aankan
pi_218734540
quote:
6s.gif Op woensdag 10 september 2025 17:58 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]
Ook daar kan je op reageren als je daar intelligent genoeg voor bent ;)
Daar is een forum voor bedoeld, niet om de spreker neer te sabelen omdat je het nivo niet aankan
Ik zal snel op zoek gaan naar een social media mening van een willekeurige heikneuter uit lutjebroek als reactie hierop.
Conscience do cost.
pi_218735262
quote:
8s.gif Op woensdag 10 september 2025 21:54 schreef ems. het volgende:
Ik zal snel op zoek gaan naar een social media mening van een willekeurige heikneuter uit lutjebroek als reactie hierop.
Als je daar zelf niet toe in staat bent, zal je wel moeten ja
Zielig maar de waarheid is soms hard
Mooie is wel dat een forum geen iq minimum heeft
pi_218740202
twitter
pi_218755221
twitter
pi_218757471
twitter
  zondag 14 september 2025 @ 12:01:30 #57
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_218768437
Politiek aan de Amstel: fout met gebiedsverboden en mogen ambtenaren staken voor Gaza?

Wederom werd er in de Amsterdamse politiek gesproken over het facturenfiasco met AFIS, maar er gebeurde gelukkig meer deze week. Zo was er een debat over het plan van GroenLinks en D66 voor ‘gendermainstreaming’, sloeg een republikeinse wethouder het bezoek van kroonprinses Amalia over en ging het over of ambtenaren mogen staken voor Gaza tijdens werk. Nicola Brannan van AT5, David Hielkema van Het Parool en Marijn Schrijver van De Telegraaf bespreken in de podcast Politiek aan de Amstel de bubbel van de Stopera met 22.000 ambtenaren, een begroting van 8 miljard, 45 raadsleden, negen wethouders en n burgemeester.

quote:
En welke rol speelde burgemeester Femke Halsema bij de blunder rondom de gebiedsverboden in het centrum voor drugsdealers?
https://www.at5.nl/artike(...)ren-staken-voor-gaza

Je verwacht het niet h :') _O- _O-
pi_218769840
Wordt deze mongool elk jaar genomineerd? :')
  zondag 14 september 2025 @ 16:13:58 #59
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_218771138
quote:
1s.gif Op zondag 14 september 2025 13:59 schreef Cockwhale het volgende:
Wordt deze mongool elk jaar genomineerd? :')
:Y Dat kan inderdaad :|W

https://www.bestebestuurder.nl/
  zondag 14 september 2025 @ 17:38:45 #60
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_218771801
twitter
  zondag 14 september 2025 @ 17:40:21 #61
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
  zondag 14 september 2025 @ 19:27:14 #62
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_218772628
NWS / Tientallen meldingen en aangiften na optreden Bob Vylan

Alleen in Amsterdam

Onder leiding van de beste bestuurder :') _O- _O- _O-
  zondag 14 september 2025 @ 21:00:40 #63
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
  zondag 14 september 2025 @ 21:02:01 #64
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_218773513
twitter
  zondag 14 september 2025 @ 21:02:17 #65
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_218773518
quote:
Spijker kop.
Voor (rechtse) Teeuwen maakt Halalsema graag een uitzondering. Zo werkt dat in haar bubbel.
  zondag 14 september 2025 @ 21:10:33 #66
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_218773607
POLL
pi_218773673
Iedereen lekker genieten fijn schelden op Halsema.

Maar bedenk je is: hoe slecht ze het ook doet, veel beters heeft dit land dus niet te bieden. Of geven we deze prijs aan Mark “geen actieve herinnering” Rutte, of Geert “hoe hard kan ik wegrennen” Wilders? Of anders Pieter “burnout elders” Omzigt?

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 14-09-2025 21:20:30 ]
pi_218773800
quote:
1s.gif Op zondag 14 september 2025 21:02 schreef Mubassie het volgende:

[..]
Spijker kop.
Voor (rechtse) Teeuwen maakt Halalsema graag een uitzondering. Zo werkt dat in haar bubbel.
Altijd met zulke lijpo's.
Iedereen mag bedreigt en zelfs aangevallen worden maar boehoe doen als er wat over haar is.
  zondag 14 september 2025 @ 21:35:15 #69
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_218773813
quote:
1s.gif Op zondag 14 september 2025 21:02 schreef Mubassie het volgende:

[..]
Spijker kop.
Voor (rechtse) Teeuwen maakt Halalsema graag een uitzondering. Zo werkt dat in haar bubbel.
Wie?
Huilen dan.
pi_218774552
Waar blijft Halsema’s straatverbod voor dealers? ‘Dit is een blunder!’

Het Amsterdamse Wallengebied wordt geteisterd door drugsdealers. Reden voor burgemeester Femke Halsema om het straatverbod voor betrapte dealers uit te breiden naar 72 uur. De regel had al deze zomer van kracht moeten zijn, maar nu blijkt dat daar helemaal niks van terecht kwam.

Oorzaak is een administratieve fout op het Amsterdamse stadhuis. In podcast Politiek aan de Amstel pluizen Nicolai Brannan (AT5), David Hielkema (Het Parool) en Marijn Schrijver (De Telegraaf) uit wiens schuld dat is: die van burgemeester Halsema of aanstormend Tweede Kamerlid Fatihya Abdi (PvdA)?

https://www.telegraaf.nl/(...)lunder/90389085.html

Verrassend weer :X
pi_218774559
Burgemeester Halsema: Onveiligheidsgevoel Joodse studenten aan UvA ‘niet representatief’ :')

Volgens burgemeester Halsema zijn de gevoelens van onveiligheid van meerdere Joodse UvA’ers ‘niet representatief’ voor de gehele Joodse UvA-gemeenschap.

Dit antwoordt de burgemeester op vragen in de gemeenteraad naar aanleiding van een artikel in Het Parool.

https://www.folia.nl/nl/a(...)-niet-representatief

Alles wat niet in haar straatje past wordt ontkend om te :r :r
pi_218778079
Centraal Joods Overleg start kort geding om optreden Bob Vylan in Nijmegen te verbieden

Het Centraal Joods Overleg (CJO) spant een kort geding aan om te voorkomen dat het Britse rapduo Bob Vylan maandagavond optreedt in poppodium Doornroosje in Nijmegen. De zaak dient maandagmiddag in Arnhem.

https://www.ad.nl/binnenl(...)-verbieden~ab2e9402/

Nu maar even:
Halsema meenemen als raadsvrouw voor Bob
Bob maar even laten gamen ipv optreden
Vertellen dat het in Amsterdam een heel ander geval was
Dat ze is verrast door de oproer
Er geen bewijs is gevonden tot nu toe
Vrijheids van meningsuiting ook kunst is

En alles is weer ok

De tering wat een gedrocht :r
pi_218778122
Wat een conflict in het Midden-Oosten te maken heeft met de moord op 95% van mijn familie is mij een raadsel.

Het optreden gedogen van artiesten in een gebouw van de gemeente, die oproepen tot geweld, met terroristische vlaggen zwaaien en in ons omringende landen verbannen zijn, is weer n voorval waarvoor u een excuus had. Onbegrijpelijk. Terwijl Joodse artiesten geweigerd werden in vele locaties die nog net geen bordjes tonen “Voor Joden verboden” die ook in het NHM te zien zijn. Wel in de openbare ruimte meehuilen en om een deel van uw electoraat stil te houden vaak het woord 'genocidaal' gebruiken. Door geen enkele rechterlijke uitspraak ondersteund. Verschuilend achter opmerkingen van een “directeur” van het NIOD Instituut voor Oorlogs-, Holocaust- en Genocidestudies.

En zo, mevrouw Halsema, kan ik nog vele, vele incidenten benoemen. Na ieder voorval waar een lid van de Joodse gemeenschap reageert, leest u iedere keer een speech voor, waar u volgens mij geen woord van meent. En bij iedere negatieve reactie op uw functioneren schermt u met die door u vaak gebruikte term van gekwetstheid. Net als die andere gemeenschap in Nederland bent u dan het (gespeelde) slachtoffer. Nul empathie, nul zelfreflectie, louter ontkenning en verdediging.

Uw laatste kers op de taart was uw voorstel om gewonde en getraumatiseerde kinderen uit Gaza voor behandeling naar Amsterdam te halen. Los nog hoe u dit logistiek zou willen realiseren, vraag ik mij af waarom nu, en waarom alleen kinderen uit Gaza. Waarom geen meisjes uit Afghanistan, of vrouwen uit Iran, of kinderen uit Darfoer, of kinderen uit Libanon of uit Oekrane? Wellicht uit alle landen waar moslims elkaar vermoorden. Of alleen uit landen waarvan uw fractie en raad denkt dat Israli’s moslims vermoorden. En hoe zit het met al die kinderen uit Isral die meerdere keren per nacht de schuilkelders in moeten vluchten. (Gelukkig hebben zij schuilkelders in plaats van terreurtunnels waar Hamas hun kinderen uit weren.) Waarom pleit u niet dat de Arabische omringende en zeer rijke geloofsgenoten die kinderen opvangen. En waarschijnlijk stelt u ook voor dat deze arme slachtoffertjes, en dat zijn ze oprecht, door hun familie vergezeld worden opdat hun trauma niet groter wordt. Dan importeert u nog meer Jodenhaat naar Amsterdam. Want de laatste jaren is deze Jodenhaat, verpakt als antizionisme of pro-Palestina sympathie dankzij het lakse optreden van de Gemeente Amsterdam sterk toegenomen.

Of doet u dit allemaal om een aantal activistische medebestuursleden ter wille te zijn of de moslimgemeenschap, die natuurlijk vele malen groter is en electoraal veel aantrekkelijker, aan u te binden. Dat betekent dat er geen toekomst meer is in Amsterdam voor een Joodse gemeenschap. Iets wat in de uitgave van een boek voor lagere scholen ter gelegenheid van 750 jaar Amsterdam al werd bevestigd. Geen woord over de toegevoegde waarde van Joden in die 750 jaar Amsterdam. Ondanks het feit dat u altijd vis--vis de Joodse gemeenschap verklaart dat de positieve bijdrage van Joden in Amsterdam zo belangrijk is en was.

Amsterdam is, nee was, een prachtige stad. U heeft door uw beleid een afschuwelijke oorlog ver buiten onze grenzen naar onze stad gehaald. Een oorlog waar Amsterdamse en Nederlandse Joden part nog deel aan hebben. Los van waar hun sympathie in dit conflict ligt. De overgrote meerderheid van Joodse Amsterdammers heeft wel degelijk oog voor het vreselijke lijden van werkelijk onschuldigen aan beide kanten van dit conflict. Ik beschuldig u ervan die oorlog hiernaartoe te hebben gehaald door uw opmerkingen, uw daden en het faciliteren van antisemitische demonstraties onder het mom van antizionisme waarvan 95% van die zogenaamde demonstranten de betekenis van de term zionisme niet begrijpen, het onterecht gebruiken van de term genocide en het tolereren van onaanvaardbaar gedrag van raadsleden en demonstranten in de openbare ruimte. Demonstraties waar verboden vlaggen worden getoond en haat zaaiende teksten worden geroepen door lafaards die hun gezicht niet durven te tonen. Politieoptreden, Nauwelijks. Even in een stadsbus en 30 minuten later weer op straat.

https://www.christenenvoo(...)burgemeester-halsema

Even een ingezonden brief aan Halsema _O_ _O_
  maandag 15 september 2025 @ 12:52:26 #74
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_218778128
quote:
6s.gif Op maandag 15 september 2025 12:47 schreef ikweethetookniet het volgende:
Centraal Joods Overleg start kort geding om optreden Bob Vylan in Nijmegen te verbieden

Het Centraal Joods Overleg (CJO) spant een kort geding aan om te voorkomen dat het Britse rapduo Bob Vylan maandagavond optreedt in poppodium Doornroosje in Nijmegen. De zaak dient maandagmiddag in Arnhem.

https://www.ad.nl/binnenl(...)-verbieden~ab2e9402/

Nu maar even:
Halsema meenemen als raadsvrouw voor Bob
Bob maar even laten gamen ipv optreden
Vertellen dat het in Amsterdam een heel ander geval was
Dat ze is verrast door de oproer
Er geen bewijs is gevonden tot nu toe
Vrijheids van meningsuiting ook kunst is

En alles is weer ok

De tering wat een gedrocht :r
Waarom wil je dit in godsnaam in je poppodium hebben? Ze zouden een voorbeeld moeten nemen aan Tilburg.

En wat voor halve garen gaan hier naartoe?
  maandag 15 september 2025 @ 12:55:53 #75
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_218778163
quote:
6s.gif Op maandag 15 september 2025 00:09 schreef ikweethetookniet het volgende:
Burgemeester Halsema: Onveiligheidsgevoel Joodse studenten aan UvA ‘niet representatief’ :')

Volgens burgemeester Halsema zijn de gevoelens van onveiligheid van meerdere Joodse UvA’ers ‘niet representatief’ voor de gehele Joodse UvA-gemeenschap.

Dit antwoordt de burgemeester op vragen in de gemeenteraad naar aanleiding van een artikel in Het Parool.

https://www.folia.nl/nl/a(...)-niet-representatief

Alles wat niet in haar straatje past wordt ontkend om te :r :r
Mevrouw’s politieke ideen zijn in Nederland ook niet representatief.
(In mijn stad jammer genoeg wl)
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')